Pavel K.

Skóre Bezkempu: 266

Odznaky bezkempaře:


Mám rád přírodu a její klid. Rád relaxuji na klidném místě.

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 28
Počet půjčených vozů: 015.7 - 16.7.2022 Dalibor říká:

Ok, bez problémů
27.5 - 29.5.2022 Pavel říká:

Velkorysý člověk 👍
14.5 - 15.5.2022 Helena říká:

Vše v pořádku. Milí hosté a dobrá komunikace.
28.8 - 30.8.2020 Slavoj říká:

Vše OK, děkujeme.
17.7 - 18.7.2020 Jan říká:

Všem doporučuji. Jedná se o pravidelného hosta na kterého je 100% spoleh. Po odjezdu byla louka v naprostém pořádku. Komunikace je naprosto bez problémů. Budu rád pokud zase dorazíte.
4.7 - 5.7.2020 Jan říká:

Naprosto bezproblémový host. Ani bych skoro nepoznal že na louce někdo kempoval. Vše v pořádku. Doporučuji :)
14.7 - 15.7.2022 Lenka
13.7 - 14.7.2022 Josef


Kempování na louce mezi lesy
12.8 - 13.8.2022 Pavel říká:
Tak už jsem tady přijel zase. Potřeboval jsem relax a odpočinek. V noci jsem pozoroval Perseidy a několik jich viděl. Opět tady bylo krásně. Druhý den jsem jel do Kunštátu na Trucktrial. Děkuji za toto místo a rád zase přijedu. Je tady nádherný klid.
Mírovský Grunt
27.5 - 29.5.2022 Pavel říká:
Bohužel jsem nemohl přijet a storno již nebylo možné. Hodnocení tedy příště-
Kempování na louce mezi lesy
21.5 - 22.5.2022 Pavel říká:
První letošní odpočinek na tomto pro mne již známém místě. Opět super relax, všude byl úplný klid a jen zvuky přírody. Krásně jsem si zase odpočinul. Jen je škoda, že ta trocha jehličnatých stromů co tam byla je už pryč díky kůrovci. Momentálně je to vysekané a dřevo už skoro odvezené. Naštěstí tam jsou listnaté stromy, kterých je dost. Příjezdová cesta je upravená a krásně průjezdná. Děkuji za možnost zrelaxování a nabrání sil. Letos přijedu ještě několikrát.
Louka u zámku Červená Lhota
14.5 - 15.5.2022 Pavel říká:
Děkujeme za krásné místo na přespání a možnost návštěvy okolí. Po domluvě s paní majitelkou jsme si udělali oheň a opekli si večer buřtíky. Noc byla krásná, měsíc svítil jak rybí oko a všude byl neskutečný klid, takže super relax a odpočinek. Druhý den dopoledne jsme si udělali výlet kolem rybníků na zámek Červená Lhota, potom na oběd do hospody v Samosolech a pak návrat domů. Návštěvu místní hospody doporučujeme, protože tam dobře vaří a mají příjemné ceny. Originální perníkomat na návsi také stojí za návštěvu.
Kempování na louce mezi lesy
24.4 - 25.4.2021 Pavel říká:
Letošní první návštěva tohoto mého oblíbeného pozemku. Opět zde bylo krásně a klid. Krásná obloha, příjemný vzduch a hlavně klid. Louka je oproti loňsku na více místech rozrytá od sviní, ale bez problému se dá vybrat jakékoliv místo
na stan. Výborná komunikace s paní majitelkou ohledně špatné cesty, kterou ještě před mým příjezdem nechala opravit. Děkuji moc za krásné přenocování. Už mě to přes zimu chybělo. Chtěl jsem přijet už dříve, ale tím, že byl zákaz mezi okresy, tak jsem musel počkat až na uvolnění.
Malá Haná a krásy okolí
12.9 - 13.9.2020 Pavel říká:
Opět jsem potřeboval vyčistit hlavu a tak jsem jel zase na Malou Hanou si odpočinout. Auto jsem nechal dole u "smeťáku" a krásně se prošel. Potkal jsme i p. majitele pozemku se psem, který na pozemku prováděl údržbu ohledně odvodnění. Popovídali jsme si, potom jsem postavil stan a užíval si přírody. Šel jsem se projít do lesa na houby a večer si udělal oheň a opekl si špekáčky. Krásně jsem se vyspal, odpočinul si a v neděli dopoledne jsem se sbalil a odcházel. Děkuji za další možnost odpočinku na tomto krásném a klidném místě.
Pozemek u lesa a historického mlýna
28.8 - 30.8.2020 Pavel říká:
Nádherné místečko se vší parádou. Potůček, stromy, tráva, posezení, ohniště, parkování atd. Prostě nádherné místo na dokonalý relax. Měli jsme sem přijet již v pátek i s přítelkyní, ale nakonec jsem přijel jen já a to ještě v sobotu. Měla menší zdravotní problémy a já jsem v pátek nestíhal. Přesto i jeden den a jedna noc zde byla super. Navštívil jsem blízký lesík nad rybníkem a donesl si nějaké houby. Večer jsem si opekl buřta, dal si chlazené pivo z potoka a pak už jen relaxoval. V noci sice pršelo, ale aspoň se vyčistil vzduch a ve stanu bylo sucho, takže pohoda. Pozemek je nádherný a je vidět, že se o něj majitelé krásně starají. Ráno jsem měl nachystané čerstvé mléko do kafe (čerstvě nadojené) a také několik jogurtů od majitelů. Majitelé jsou velice pohodoví a příjemní lidé. Pohodový je i pan soused od naproti (hájenka), se kterým jsem se dal také do řeči. Děkuji majitelům za krásné místo a možnost ho navštívit. Určitě sem přijedu zase a tentokrát i s přítelkyní. Moc se mi tady líbilo.
Kempování na louce mezi lesy
14.8 - 16.8.2020 Pavel říká:
Opět super relax na tomto pozemku. Tento pozemek mám jako svůj oblíbený a jezdím sem pravidelně. Není tady žádný hluk ze silnice, není tady žádný světelný šum, není tady nic co by vadilo při příjemné relaxaci a odpočinku. Mám jej blízko z Brna a proto jsem tady často, vždy když si potřebuji odpočinout od práce. Příjemně se mě tady relaxuje a rád tady "dobíjím baterky". Děkuji za krásné klidné místo a možnost tady občas pobýt.
Kempování na louce mezi lesy
7.8 - 9.8.2020 Pavel říká:
V pátek na druhou rezervaci přijela dříve přítelkyně a mezitím postavila stan. Vracel jsem se pracovně z Prahy a přijel až v noci, ale opět jsem sem zavítal si vyčistit hlavu. Jako vždy úplná paráda. Navštívil jsem v sobotu Trialtruck v Kunštátě a potom se zase vrátil zpět. Bylo tady opět nádherně a klid. V noci byly vidět krásně hvězdy a příjemné počasí. Dokonce jsem si na větev stromu instaloval i outdoorovou sprchu, která se po návratu z celodenního parnýho dne v Kunštátské pískovně náramně hodila. Tento pozemek patří mezi mé oblíbené, když si potřebuji vyčistit hlavu. Z Brna to mám kousek a jezdím sem rád. Opět zas velice rád přijedu. Děkuji za super místečko, kde není žádný světelný šum.
Malá Haná a krásy okolí
17.7 - 18.7.2020 Pavel říká:
Je tady opravdu krásně a proto jsem sem jel už podruhé. Po příjezdu a postavení stanu sice začalo pršet (v pátek navečer) a pršelo celou noc. Ničem to nevadilo, aspoň byl krásnej vzduch. Pozemek je opravdu nádherný a úplně v přírodě. Les, potůček, louka, vše hned po ruce. K tomu velice ochotný pan majitel se kterým je super domluva. Jednoznačně doporučuji pro dobrodruhy a pro ty co si potřebují vyčistit hlavu z náročné práce. V okolních lesích roste spousta nádherných hub. Tentokrát dávám fotky z okolní přírody.
Malá Haná a krásy okolí
4.7 - 5.7.2020 Pavel říká:
Nádherné klidné místečko. Příjezdová cesta je sice trochu horší (po nedávných deštích je vymleté koryto od vody), ale nakonec se zadařilo a úspěšně jsem se dostal "na dostřel" k pozemku. Místo je úplně super a hlavně hned u lesa. Protíká zde také potůček a pan majitel má v potůčku udělané místo, kde se dá krásně chladit nápoje. S použitím filtru Sawyer si ani nemusíte tahat vodu. Stačí si přefiltrovat vodu z potůčku. Dřevěnou pergolu jsem využil na vysprchování, kde jsem si zavěsil outdoorovou sprchu. Místo na stan je v pohodě, jen je zde trochu větší tráva, ale ničemu to nevadí. Jeliož jste opravdu úplně v přírodě (do lesa je to skok přes potok), tak se občas objeví nějakej hmyzák (vosa, sršeň, komár, kloš) což ale k přírodě patří. Doporučuji repelent, hlavně navečer. Byl jsem se projít po okolí v lese a všude nádherný klid a vůbec jsem nikoho nepotkal. Kdo má rád přírodu, klid a nemusí jezdit autem až na pozemek a je schopen dojít kousek pěšky, tak určitě doporučuji. S panem majitelem je super komunikace, takže určitě toto místečko doporučuji. Děkuji za možnost strávit super noc v klidu mimo civilizaci. Ještě se se velmi rád vrátím.
Kempování na louce mezi lesy
3.7 - 4.7.2020 Pavel říká:
Byl jsem zde již poněkolikáté a opět velice příjemný relax. Potřeboval jsem se pořádně vyspat po náročném pracovním týdnu, což se tady v tomto nádherném klidu podařilo. Odpočinul jsem si a druhý den jel na další místo bez kempu. Děkuji a přijedu zas.
Kempování na louce mezi lesy
29.11 - 1.12.2019 Pavel říká:
Letošní poslední bezkempování na krásném místě. Potřeboval jsem si oddechnout od práce a proto jsem zvolil opět tento pozemek. Není pro mě daleko a je tady super klid. Bylo to luxus jako vždy. Spacák mám do - 20 tak ani nevadilo, že nad ránem bylo - 8. Dokonce mě v noci bylo tak teplo, že jsem si musel spacák rozepnout. Po probuzení jsem rozepnul stan a krycí plachta se otvírala jak dveře, jak byla zmrzlá?. Bylo krásný sněhový poprašek a všechno namrzlý. Ráno jsem si uvařil kafe a čaj a hned bylo tepleji. Díky moc za krásné místo a příští rok opět tady.
Louka s ohništěm a posezením u lesa Bohdíkov Nízký Jeseník
10.9 - 12.9.2019 Pavel říká:
Super místečko, kde jsem byl dva dny. Počasí nádherně vyšlo, že jsem se i opaloval. V noci sice trochu chladněji, ale vůbec ničemu to nevadí, pokud jste vybaveni. Maringotka co je výš nevadila, protože tam nikdo nebyl. Ohniště i gril úplně bomba. Dřeva v okolí dostatek, jen posbírat. Luxusní kadibudka k dispozici a na opláchnutí těla posloužil potok v lese pod pozemkem, kde byla krásně chladná voda (samozřejmě bez mýdla). Nejhezčí je tady východ a západ sluníčka. Všude klid, jen v noci se ozývalo z lesa pískání a kukání, což nádherně umocnilo tuto atmosféru v přírodě. Je to odsud kousek do Hanušovic, kde jsem navštívil muzeum piva a pivovarnictví. Vřele doporučuji a pro další ubytované jsem u ohniště nechal i nějaké dřevo. Děkuji panu majiteli za poskytnutí takového nádherného místa. Bylo zde opravdu nádherně a vůbec se mě další den nechtělo do práce.
Oplocená zahrada u lesa na okraji obce
21.8 - 22.8.2019 Pavel říká:
Pozemek je pěkný na postavení stanu ideální. Přijel jsem pozdě večer a ráno brzo odjížděl. Líbilo se mě tady a bez problému doporučuji. Ale jelikož jsem tam byl ze středy na čtvrtek (všední den), tak auta začala jezdit docela brzo. Všichni jeli na Poličku :-D, ale vstával jsem brzo takže mě to vůbec nevadilo.
Kempování na louce mezi lesy
9.8 - 11.8.2019 Pavel říká:
Nádherné klidné místo mimo "civilizaci". Opravdu veliký klid, nikde nic není slyšet ani vidět. Přijel jsem v pátek večer kolem osmé hodiny a při stavění stanu jsem stihl západ slunce. V noci bylo nádherně vidět všechny možné hvězdy. V sobotu jsem jel do Kunštátu do pískovny na závody Trucktrial. Stan jsem nechal bez obav na místě i se spacákem a karimatkou. Vrátil se v sobotu navečer za mírného deště. Nádherný vzduch a i ten déšť měl něco do sebe. Nejprve pršelo jen trochu a pak se rozpršelo docela dost a hustě. Vůbec ničemu to nevadilo. Krásně se pročistil vzduch a noc byla luxusní. V neděli jsem si udělal okruh na Krkatou bábu, přes Hluboké Dvory zpět na místo ke stanu. Děkuji za super místečko a možnost přespání úplně mimo veškerý světelný šum a civilizaci. Doporučuji všem co mají rádi klid a přírodu.
Cookies. Vy víte, co máte dělat, aby vám tato lišta nepřekážela.
Tyto webové stránky využívají soubory cookie. Váš souhlas s využíváním všech souborů cookie potvrďte tlačítkem "Souhlasím". Pokud chcete upravit nastavení, klikněte na tlačítko "Uložit nastavení". Více informací o využívání souborů cookie naleznete zde.
Bezkempu využívá 4 druhy kategorií cookies:
1. Technické cookie
Technické cookies pro zajištění fungování webu. Bez nich to prostě nejde. Bez nich si neuděláte rezervaci a tedy nikam neutečete.
2. Analytické cookie
Analytické cookies nám pomáhají sbírat anonymní informace o návštěvnosti a interakci s obsahem na webových stránkách, abychom mohli zlepšovat uživatelské prostředí.
3. Personalizované cookie
Personalizované cookies umožňují webovým stránkám zapamatovat si vaše preference a poskytovat vám relevantní obsah a nabídky.
4. Reklamní cookie
Reklamní cookies slouží k sledování vašich online aktivit a přizpůsobování reklam tak, aby byly relevantní a zajímavé pro vás.