Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Jana N.

Skóre Bezkempu: 88

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 620.7 - 22.7. Jitka říká:

Vše bylo v naprostém pořádku, můžu jen doporučit.


Úplně sami v Českosaském Švýcarsku - večery u rybníka č. 2, s krásným výhledem do okolí.
17.7 - 18.7. Jana říká:
Krasné místo, užasny klid, nádherné louky plné lučního kvítí, pozemky jsou členité s nádhernými pohledy na okolní krajinu. Majitel je velmi milý a vstřícný. Určitě si přijedeme znovu odpočinout a projít se po okolí....je zde spousta krásnych míst kde se lze kochat a uplne vypnout.
RANCH 79 - zázemí s koupelnou a kuchyňkou
16.8 - 18.8. Jana říká:
Krásné prostředí, perfektní zázemí, velmi milý a vstřícný majitel, ideální pro děti, hřiště a koupaliště pár minut pěšky.
Zahrada s výhledem na Labské pískovce
20.7 - 22.7. Jana říká:
Na pozemku se nám moc líbilo, ocenili jsme připravené ohniště, stačilo jen škrtnout a hned jsme mohli sedět venku dlouho do noci. Majitelka nám doporučila procházku se psy, kteří si užili výběh na obrovské louce a my se kochali pohledem do krajiny. V okolí jsou zajímavá místa na výlety, např. Tíské skály, doporučuju, ale pozor, tam není žádný signál, ani si nezavoláte, natož nějaká mapa.
Klid mezi zvířaty na ranči -https://www.youtube.com/watch?v=B8949VDF_qA
14.8 - 15.8. Jana říká:
Příjemné místo i majitelka, myslím, že se vrátíme, chceme vyzkoušet i jízdu na koni. Pro velké nadšení dětí, jsem fotila jen zvířátka, což je škoda, je zde velmi příjemné posezení pod střechou, fajn vybavená kuchyňka a hezká, čistá kadibudka.
Autentický zážitek v týpí v Údolí Volavek
11.8 - 13.8. Jana říká:
Krásné místo, skvělé zázemí, byla jsem sama s dcerou a její kamarádkou a bylo to fajn. Okolí je nádherné, dají se dělat výlety, ale i jen procházky kolem. Majitelé jsou moc milí, vybavení týpí je fajn, zejména když prší, tak štěrk uvnitř a špalky na sezení se velmi ocení. Je zde i nádobí na vaření na ohni a dostaly jsme kanystr s pitnou vodou. Doporučuji!