Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Ivana V.

Skóre Bezkempu: 102

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 6
Počet půjčených vozů: 011.11 - 13.11.2022 Daniel říká:

Vše v pořádku, skvělá komunikace, umí si to užít, doporučujeme.
25.6 - 26.6.2020 Lukáš říká:

Vše v pořádku, moc děkujeme...
17.7 - 18.7.2019 Jakub říká:

Chatku přebírali další hosté. Hlásili 100% uklizenost. Vše OK. Děkujeme.
7.5 - 8.5.2022 Rostislav


Bubo Bubo chata na samotě u Rešovských vodopádů
11.11 - 13.11.2022 Ivana říká:
Na listopadový víkend úplně ideální místo. Kamínka rychle a účinně místnost vyhřejí, takže je uvnitř teplíčko. Díky různým světýlkům na baterky a svíčkám je vevnitř i večer příjemné osvětlení. Spaní je pohodlné, uvnitř je vše potřebné a za celou dobu zde neprošla ani noha. Místečko je takové hezky zašité. Také velmi oceňujeme příjemně napsaný podrobný informační e-mail před příjezdem. Děkujeme majitelům za možnost se zde ubytovat a místo rozhodně doporučujeme!
Spaní na seníku
7.5 - 8.5.2022 Ivana říká:
Už jsem spala ledaskde, ale na seně v seníku ještě ne. V době předražených luxusních glampingů hrajících si na spjatost s přírodou je spaní na seně originální nabídka. Báječně jednoduché a prosté a přitom tak netradiční zážitek. Pan majitel se velmi snaží, seník je hezky vyzdoben zvenku, zevnitř kukuřicí, nečekali bychom uvnitř věšáček, skleničky připravené na víno a dokonce světýlko. Měli jsme strach, že po zimě nebude sena dost, ale pro dva to tak akorát stačilo. Spaní bylo měkké a teplé a spacáky nám voněly ještě týden.
P. S.: Pro ty, kdo mají slabé spaní, doporučuju špunty do uší, nedaleko štěká celou noc pejsek.
Chata na samotě
17.4 - 18.4.2022 Ivana říká:
Opravdu klidné místo v lese, pěkná chatka s potřebným základním vybavením a příjemným posezením na terase.
Ubytování v Levandulových polích
25.6 - 26.6.2020 Ivana říká:
Klid, a to i když je kousek prodejní stánek. Naopak možnost dát si tu dopoledne levandulové kafe a zmrzku jsem ocenila. Na stanování hezky rovno a i když tu byli další bezkempaři, byl zde dostatek prostoru.
Srub v divočině - Nouzové nocoviště
2.5 - 4.5.2020 Ivana říká:
Hezká stavbička, uvnitř opravdu prostorný, byla jsem sama, ale díky patru by se tu vyspalo opravdu hodně lidí. Kolem je les a louka, takže úplný klid. Zároveň to ale není daleko od vesnice, když člověk potřebuje.
Rybník u hradu Kost s chatkou v srdci Českého ráje
17.7 - 18.7.2019 Ivana říká:
Pět kačen zde opravdu žije! A kromě nich ani noha. Bylo tu úplně liduprázdno, i když v okolí Kosti a na značených turistických cestách bylo lidí dost. Příjezdovou cestu zvládne i starší neterénní auto. Studánka s pitnou vodou opravdu blízko, chatička pěkná zvenku i uvnitř, vybavená vším, co člověk potřebuje a spí se v ní dobře. Naprostá spokojenost.