Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Lukáš R.

Skóre Bezkempu: 106

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 8
Počet půjčených vozů: 016.9 - 18.9.2022 Jan
19.7 - 20.7.2022 Karolina
20.7 - 21.7.2022 Karolina
6.8 - 8.8.2021 Jaroslav
2.7 - 5.7.2021 Františka


Zapomenuté podhůří Jeseníků s čistým vzduchem u rybníku
16.9 - 18.9.2022 Lukáš říká:
Krásná lokalita, luxusní zázemí s posezením, barem, splachovacím wc. Perfektní příjezd na pozemek, blízko silnice (někomu může vadit hluk, jedná se o hlavní silnici). Samotné místa pro kempovaní/karavany dostatečně prostorné, s dostatkem soukromí i při plné obsazenosti. Každé s přípojkou vody, elektřiny, ohniště...perfektně rovné a posečené. Bývalé golfové hřiště na okraji městečka. Doporučuji, určitě přijedeme i když bude tepleji, ale i při 4°C je to ve stanu fajn :) doporučuji gumáky, po ránu VELKÁ rosa.
Sad pod Milešovkou
19.7 - 20.7.2022 Lukáš říká:
Pěkný sad na konci vesnice, hezký výhled na Krušné hory a za zády vrchol Milešovky. Dobrý příjezd ze silnice. Dostatek místa na parkování, stany... vč. ohniště. Perfektně posekaná tráva. V sadu právě dozrával rybíz, angrešt, zbytky meruněk, začínaly jablka, budou švestky i pár hrušek...Je třeba počítat s bodavými potvorami - je to sad :) - občas otravné vosy, kdo se bojí... Našemu pejskovi se také líbilo, pod stromy je stín, pozemek oplocen s občasnými dírami, zanedbaný sad dávají majitelé do pořádku. Krásné výlety v okolí, doporučujeme.
Hadí údolí a Jelení hora
17.7 - 18.7.2022 Lukáš říká:
Pěkně posekaná louka vedle myslivecké chaty, vedle rybník, v letním parnu VELMI osvěžující voda se zabarvením od rašeliny. Klidné místo, bezproblémový příjezd, pěkné výlety do okolí, doporučujeme.
Možnost stanování a kempování na soukromém pozemku
6.8 - 8.8.2021 Lukáš říká:
Hezky udržovaná velká zahrada s trávou, stín i sluníčko. K dispozici pitná voda, elektřina, wc na splachování kbelíkem z protékajícího potůčku, táborák, kuželky....
Někomu může vadit občasný noční hluk z nedaleké silnice a železnice, ale místo je na velmi dobré poloze pro okolní výlety v zastavěné oblasti.
Příjemný majitel s pejskem.
Humbarek
2.7 - 5.7.2021 Lukáš říká:
Klidné místo s dobrou dostupností, hezky posekaná louka na stan, výborná poloha na výlety do okolí. Dostatek prostoru i pro více bezkempařů s možností využití sousední louky. Příjemná majitelka, nachystané dříví na táborák, rozestavěné suché wc.