Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Roman V.

Skóre Bezkempu: 140

Příroda, kempování, turistika, hory, pes a manželka. To nejhezčí co mi život dal.

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 7
Počet půjčených vozů: 017.6 - 18.6.2022 Pavel říká:

❤️❤️❤️❤️❤️
11.9 - 12.9.2021 Marcela říká:

Doporučujeme.
18.6 - 19.6.2022 Miroslav
9.8 - 10.8.2021 Jiří
19.6 - 20.6.2021 Františka


Louka nad Vizovicemi
18.6 - 19.6.2022 Roman říká:
Za nás spokojenost. Pěkný upravený pozemek, nádherné posezení u ohniště a jako bonus připravená hranice dřeva. V noci tu je poněkud slyšet silnice z Vizovic na Vsetín a jelikož jsme zde byli o víkendu, tak jsme slyšeli i zábavu a nějaký ten ohňostroj z Vizovic, takže pro ty kdo hledají naprostý klid to úplně není. Ale nebylo to nijak strašné. My jsme si to tu užili. Moc děkujeme za azyl.
Samota pod lesem
17.6 - 18.6.2022 Roman říká:
Co více by jsme si jako bezkempaři stanaři mohli přát?! Krásně upravený pozemek, perfektní posezení s možností grilování a ohništěm, hned vedle les plný dřeva. Úžasný výhled do okolí, v noci ticho a klid, ukolébavku nám zahrál jenom orchestr cvrčků. Nad hlavou statisíce hvězd. Ráno se psem na procházku a kolem krásné studánky a krásných skal jsme za půl hodiny byly na hradě Lukov. Vše je jak popsáno a jak je na fotkách. Nám se zde moc líbilo. Děkujeme moc za azyl.
Samota Na Vsacké
11.9 - 12.9.2021 Roman říká:
No vše podstatné již bylo řečeno ostatními. Vše je přesně jak je popsáno a okomentováno. Ještě dodám, že v okolí jsou opravdu nádherné výhledy a všude spousty pasoucího se dobytka a jiných zvířátek, takže určitě ráj pro děti. Majitelé velmi milí komunikativní. Vše nám bylo ukázáno a nabídnut veškerý komfort. Smečka malamutů se konala a vila. :-) Za nás bohužel místo v lese je poněkud dost tmavé, je tu málo světla a smutno. I zem pro stany je poněkud nerovná a někdy i kamenitá. My máme raději, když můžeme stanovat někde na louce a na trávě, kde na nás večer svítí sluníčko. Ale to je jen náš osobní pocit a náš problém. A ještě jedna poznámka. V době našeho pobytu měli majitelé pozvanou menší společnost. To je samozřejmě jejich úplné právo, jenom jsme se tu pak cítili že poněkud překážíme. I když nám to nebylo nikým ani v nejmenším naznačeno, a i ohniště pro nás stanaře, jsme měli jenom sami pro sebe a nikdo nás tam nerušil. Jenom zkrátka, jelikož jsme takový introverti a samotáři, jsme se necítili úplně fajn a 100% v pohodě.
U valašské sušírny ovoce v Peciválkách
10.9 - 11.9.2021 Roman říká:
Tak toto bylo naprosto famózní a úžasné. Toto místo si myslím přesně definuje esenci a záměr bezkepmu.cz. Nádherné místo, a kdyby šlo dát 10 srdíček tak je dám. Příjemný pan majitel, který nám i ukázal sušárnu. Nádherná louka v úžasném horském údolíčku. Nalevo horská bystřina, napravo lesy, krásná sušárna evokující horskou salaš. Studánka. Hned nad sušárnou kozáci jako prasata. :-) Připraveno ohniště, je si kde sednout, je tu i stolek. V noci naprosté ticho a nulový světelný smog. Tolik hvězd jsem nad hlavou už dlouho neviděl. Ráno se na nás přišli podívat i ovečky. Pro stanaře je tohle opravdový kousek ráje na zemi. Vše je dokonalé a nic bychom neměnili. Moc děkujeme za úžasné místo k přenocování. Naprosto doporučujeme.
Louka pod hrází
9.8 - 10.8.2021 Roman říká:
Pěkná louka na okraji vesnice pod rybníkem s možností koupání. Na pozemku i pěkné ohniště s připraveným dřevem i podpalovačem a dokonce i s malým grilem na oheň. Kousek od ohně studánka s úžasně dobrou vodou. Ale že jsme se jí nahledali. :-) Vše by bylo super, jenom pro nás je toto místo malinko příliš "v civilizaci", což jsme s popisku a fotek neviděli. Za to strháváme tedy jedno srdíčko. Ale jinak nic nechybělo.
Kouzelná maringotka na pozorování zvěře a noční oblohy
8.8 - 9.8.2021 Roman říká:
Krásně upravená maringotka na moc hezkém místě uprostřed lesů na břehu úžasného rybníka. Myslím si že toto místo by se klidně mohlo honosit názvem glamping. Je zde klid, pohoda, možnost vykoupat se, pozorovali jsme nádherné labutě s jejich mládeží. Přímo u maringotky jsme si natrhali krásné velké maliny. Velká pohoda. Velká postel na kterou se vpohodě vejde vícero lidí. Jediná malá negativa: pozemek u maringotky byl velice podmáčený, takže bylo dost blátivo. Za to ale samozřejmě pan majitel nemůže, to způsobilo poslední počasí. Rozhodně aauto nechte na místě k tomu určeném. Co už by se dalo ale vylepšit, tak to že maringotka nestojí rovně, ale do strany z kopce. Není to taky žádný velký průšvih, ale kdyby se vyrovnala bylo by to lepší. A co nám hodně moc chybělo bylo nemožnost si udělat zde ohýnek. Věděli jsme o tom, když jsme si místo rezervovali, ale tohle místo si o ohníček přímo říká. Sice jak je uvedeno je ohniště nedaleko, ale to nás k opékání nezlákalo. Ohniště by zvedlo hodnotu místa o moc výše.
Humbarek
19.6 - 20.6.2021 Roman říká:
Opravdu moc hezké místo s krásným výhledem. Čekal náš pěkně vysekaný plácek na louce, kde nebylo problém postavit stan. Všude dokonale čisto a uklizeno. Připravené čisté ohniště, navíc připraveno i dřevo na ohníček, takže jsme nemuseli dělat vůbec nic. Jenom postavit stan a užívat si super večer. Přišla se na nás podívat i moc milá paní majitelka, s kterou jsme si pěkně popovídali. Za nás super, nebylo co vytknout. A to už se připravuje dokonce záchod pro další návštěvníky, takže to bude ještě dokonalejší. Takže pokud pojedeme zase někdy tímto směrem, rádi se sem vrátíme.