Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Adéla S.

Skóre Bezkempu: 86

Odznaky bezkempaře:


Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 3
Počet půjčených vozů: 020.1 - 22.1.2023 Petr říká:

Ani jsem nevěděl, že návštěvníci na rozhledně byli, vše v naprostém pořádku, doporučuji.
20.8 - 22.8.2021 Michal říká:

Návštěva proběhla zcela v pořádku. Děkuji Michal


Netradiční noc v rozhledně
20.1 - 22.1.2023 Adéla říká:
Příjemná odpočinková atmosféra. Hned po našem příjezdu napadl sníh, tak všechno kolem vypadalo jako v zimní pohádce. I když jsme si kvůli sněhu nedokázali zcela vychutnat daleké rozhledy z ochozu, víkend jsme si náramně užili. K pobytu vevnitř je přízemní místnost s kamny, kde se i v mínusových teplotách dá dosáhnout velmi příjemné teplota. Místnost na spaní již byla chladnější, ale v mikině a s dekou tam člověk rozhodně nezmrzne. Místní mají toto místo rádi, bylo skvělé vidět, kolik jich přichází na hřiště i na rozhlednu, soukromí to nijak nenarušuje, ale je třeba s tím počítat. Je to prostě taková chata s možností vyběhnout nahoru na ochoz, rádi se někdy vrátíme.
Louka poblíž přehrady Rozkoš
20.8 - 22.8.2021 Adéla říká:
Byli jsme poprvé vyzkoušet Bezkempu a jsme nadšení. Pozemek přesně odpovídá popisu a je moc hezky udržovaný. Vysekané byly dva velké půlkruhy a cesty mezi nimi, což bylo víc než dostatečné.
Projíždějící vlaky hned vedle pozemku nijak nenarušují atmosféru a v noci jich jede opravdu jen pár. Silnice pod pozemkem je rušná, ale jakmile si člověk zvykne, už ji ani nevnímá.
Popsané místo na koupání jsme vyzkoušeli. Byli jsme tam sami, břeh byl pozvolný a voda příjemná. Ráno jsme se prošli do České Skalice pro pečivo, kdy nám cesta zabrala cca 15 minut chůze.
Velmi milé překvapení pro nás byla přítomnost plotu a uzavíratelné "brány" (zelené pletivo u vjezdu). Byli jsme připraveni mít psa celou dobu na vodítku, ale díky tomu jsme ho mohli mít navolno. Bránu jsme akorát museli upevnit provázky a stanovými kolíky, aby pes nepodlezl pod ní. Rozpadlý byl plot jen vzadu u železniční tratě u samotného okraje pozemku hraničící s plotem souseda, tak jsme ho opět zvedli a udělali dvě smyčky z provázku k sousedově plotu, které jsme plánovali s naším odjezdem sundat. Soused tam v tu chvíli vůbec nebyl a nepřišlo nám to jako velký problém. Ale nejspíš byl.
Ačkoliv jsme se se sousedy prakticky vůbec neviděli ani spolu nemluvili a jen se na sebe usmívali, v neděli ráno jsme zjistili, že někdo provázky přeřezal(!) a plot u kolejí díky tomu opět spadl. Naštěstí to nezjistil náš pes a nevběhl na koleje, ale určitě bych si na to raději dávala pozor. Když jsme uklízeli zjistili jsme, že i plot vpředu je od souseda odmotaný (ten jsme my nijak neopravovali, ale při příjezdu na sebe oba navazovaly).
To samozřejmě není chyba pozemku a proto to náš kladný vztah z celého stanování nemění, ale zkušenost to byla opravdu nepříjemná a myslíme, že je nutné se o ni podělit.
Pozemek můžeme jednoznačně doporučit se zvýšenou opatrností, když s sebou máte psího parťáka. Ideální místo, když chcete jezdit po okolí nebo si jen tak zalenošit venku a vykoupat se u vody.