Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Roman M.

Skóre Bezkempu: 94

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 6
Počet půjčených vozů: 027.10 - 30.10.2022 Martin říká:

Po odjezdu hostů, bylo vše v pořádku, uklizeno a čisto. Díky za takové návštěvníky, kterým dělá naše zahrada radost a jsou zde spokojeni. Mohu jen doporučit.
8.1 - 9.1.2022 Tomáš
23.4 - 25.4.2021 Ladislav


Novosedly u Strakonic, zahrada v obci roku
27.10 - 30.10.2022 Roman říká:
Moc se nám líbilo zázemí ve formě přístřešku s krbem a malou kuchyňkou (s mikrovlnkou a rychlovarnou konvicí). Pro období jarního či podzimního nestálého a sychravého počasí přímo ideální :-). Luxus v podobě splachovacího záchodu a sprchy v přístřešku jsme si taky nemohli vynachválit :-). Fotky i popis naprosto odpovídají! Děkujeme a rádi tímto doporučujeme!
U papíren
8.1 - 9.1.2022 Roman říká:
Místo bychom doporučili zejména bezkempařům, kteří cestují v zimě, protože místo je bezproblémově dostupné i za sněhové pokrývky. Výhodou je blízkost zastávky skibusu, který vás během pár minut doveze na sjezdovky nebo běžky do Janských lázní (na Černou horu). Určitě mohu potvrdit předchozí doporučení restaurace R Burger :-). Jinak pro letní období si asi dokážu představit více romantické místo na bezkemp a to i s ohledem na provoz na hlavní silnici, vedle které se pozemek nachází. Nicméně toto vše je v popisu pozemku popsáno, takže jsme věděli do čeho jdeme a za nás spokojenost :-).
Romantika na severu
8.5 - 9.5.2021 Roman říká:
Idylické místo na kopci s krásným výhledem do přírody. Využili jsme možnost zahrát si na místním fotbalgolfovém hřišti a moc jsme si to s dětmi užili :-). Určitě můžeme doporučit i krátký výstup na rozhlednu Dymník odkud byl super výhled do dalekého kraje. Oceňujeme přístup majitele, který se s námi přišel osobně pozdravit a doporučil nám různé výlety po okolí. Rádi se v budoucnu vrátíme!
České Švýcarsko - Labské pískovce - Děčín
7.5 - 8.5.2021 Roman říká:
Poměrně klidné místo v okrajové části Děčína. Ocenili jsme možnost rozdělání ohně, připravené dřevo a bodce na opékání buřtů. Pro případ deště je tady přístřešek s betonovou podlahou, což se může hodit.
Louka u lesa. Polosamota. Máchův kraj. 3km od Zákup a Sloupu v Čechách.
23.4 - 25.4.2021 Roman říká:
Pěkné, klidné a slunečné místo s ohništěm. Dřevo je možné posbírat v okolním lese. Dětem udělaly radost ovce a kozy v sousední ohradě.