Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Tomas U.

Skóre Bezkempu: 58

Jsem manžel, táta, brácha, strejda. Baví mě život. Rád čtu. Pracuji v sektoru vzdělávání s duchovním přesahem. Miluju vzít rodinu pod stan. Nebo přátele. Nebo třeba i jen sebe a načerpat v přírodě.

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 4
Počet půjčených vozů: 08.8 - 10.8.2021 Obec říká:

vše v pořádku
12.8 - 15.8.2022 Obec


České Švýcarsko kempování na louce u řeky Kamenice
12.8 - 15.8.2022 Tomas říká:
Velmi příjemné a klidné místo s dostatečným zázemím. Čisté a udržované sprchy, WC i místo pro umývání nádobí. Komunikace s vlastníky bezproblémová. Určitě se vrátíme:)
České Švýcarsko kempování na louce u řeky Kamenice
8.8 - 10.8.2021 Tomas říká:
Fantastické místo. Dobré zázemí i pro rodiny s dětmi. Doporučuji.
Palouček u Jizery
12.7 - 16.7.2021 Tomas říká:
Jsme naprosto nadšeni! Palouček u Jizery je jedno z mála malebných míst v naší krásné zemi, kde se sejde uklidňující šum horské říčky, noční obloha bez světelného znečištění a ráno se ocitnete v koncertní hale nejznámějších českých pěvců včetně slavíka. Potkáte se tu i se vzácnou hrdličkou divokou či okouzlujícím a přátelským Batolcem duhovým. Na paloučku se krásně dá hrát frisbee, benťas a zvládli jsme i malý fotbálek. Voda svěží a čistá, místy i po ramena hluboká. Majitelé milí a vstřícní. Moc děkujeme, moc rádi se zase vrátíme.
Klidná louka uprostřed Českého Středohoří
21.5 - 22.5.2021 Tomas říká:
Z našeho pobytu jsme naprosto nadšení. Hostitelé byli velmi milí a ohromně ochotní. Prostředí je pohádkově nádherné za každého počasí. Outdoor snídaně na připraveném posezení hned vedle koní se líbilo nejen dětem. Moc děkujeme!