Jiří Baborovský C.

Skóre Bezkempu: 98

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 7
Počet půjčených vozů: 024.9 - 26.9.2021 Petr říká:

Vše v pořádku.
4.6 - 6.6.2021 Jan říká:

Jirku jsem osobně nezastihl, ale po jeho odjezdu bylo vše tak, jak to má být. Takže za mě spokojenost a můžu Jirku klidně doporučit jako hosta.


Luční hvězdárna u penzionu Aktiv
18.11 - 20.11.2022 Jiří Baborovský říká:
Parkovací místo u stájí na louce vhodné max pro 1 obytku nebo karavan. Přístup je ok pouze za sucha, za deště či sněhu dojezd k místu obtížný, nevede tam žádná zpevněná cesta a povrch louky je mírně svažitý - s těžkou obytkou pokud si nepomůžete řetězy či návleky je to v na podzim a v zimě špatný. Parkoviště pred penzionem je možné, pouze, když je prázdné, za nás bylo plno,louka rozbahněná, tak jsme se domluvili na parkování alespoň na stání u nedaleké sjezdovky, kde to bylo super i s pěkným výhledem. Výhledy na fotkách jsou ze sjezdovky, která se nachází cca 100m vedle, ze staní na louce výhled do krajiny není, jsou před tím vysoke stromy. Možnost využít tělocvičnu, pokud je volna, případně objednat jídlo v penzionu je dobrý bonus.
Dolní Morava- louka se stromy a krytým přístřeškem nad ohništěm
25.12 - 27.12.2021 Jiří Baborovský říká:
Parádní místo na samotě přímo před obcí Dolní Morava. Možnost použít saunu v blízkém lesíku,kde je zároveň Dům na stromě. Další vychytávka je přístřešek s ohništěm.
Mikrofarma Holetín
24.9 - 26.9.2021 Jiří Baborovský říká:
Klidne místo, rovné plochy na parkování, super přístup majitele, možnost doplnit vodu,ale chybí možnost vyprázdnit odpady. Nezapomeňte si objednat luxusní grilované pstruhy;)
Rybník Pupek
4.6 - 6.6.2021 Jiří Baborovský říká:
Úžasné místo s pěknými cyklotrasamy v okolí. Naprostý klid, rybník a studánka velká výhoda!