Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Honza H.

Skóre Bezkempu: 100

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 725.9 - 26.9.2021 Filip říká:

Fajn hosté, rádi doporučíme.
26.9 - 28.9.2021 Martin


Travnatá plocha v malém rodinném jezdeckém areálu
3.12 - 5.12.2021 Honza říká:
Krásné místo, moc hodní lídé. Jediné světýlko na konci cesty a absolutní klid a soukromí. Za horšího počasí je nutná 4x4 na tahání přívěsu. Majitel však místo aktivně vylepšuje. Měli jsme připravené i dříví na oheň, které jsme nestihli využít. V okolí hromada cest na zaběhání a výlety ( i čárkované jsou spolehlivé)
Děkujeme!!!
Ore Jungle Place v srdci Krušných hor
26.9 - 28.9.2021 Honza říká:
Nádherný kus země. Přes den snad pár turistů a houbařů, večer u ohně však nikde nikdo. Příjezd bez obtíží i pro trakaře. Pro rodiny s dětmi: když zaprší- Marienberg není daleko a zdejší aquapark je skvělý!!!
Krušnohorská louka
25.9 - 26.9.2021 Honza říká:
Nádherný kus země, kousek od singltreků Klínovec, obecných cyklo a pěších tras. Doporučume místní pivo do džbánku od pana majitele. Nebojte se případných sousedů bezkempařů! Pozemek je tak členitý a obrovský, že se ztratíte dřív, než někoho najdete....:) Pro přívěs pozor na vjezdu. Terén se rychle láme a vjezd/ výjezd chce naplánovat. My nakonec s rezervou 10 mm:) Děkujeme a v zimě se určitě vrátíme!!!
Louka u Singltreku
4.6 - 5.6.2021 Honza říká:
Milá pani, dechberouci místo bez jediného stavení na pohled. Příjezd bez potíží, snad jen větve pro alkovny budou asi nízko.
FARMA camper stop
6.5 - 9.5.2021 Honza říká:
Milá paní po telefonu upřesnila místo parkování. Vjezd na pozemek doslova "bezbarierový". Pozemek krásný, rozlehlý v mírném svahu ca 5%. Pozor na mravence velikosti menšího kombajnu v blízkosti nádob na tříděný odpad- museli jsme se trošku poodstěhovat. Proto se nebojte vjet dále do louky, kde na Vás čeká uklidňující výhled do luk přímo z postele a za humny dětské hřiště pro ratolesti. Hned pod vjezdem se nachází kanál, kam lze dle instrukcí personálu vlít šedou vodu. Krásné místo. Děkujeme!!
Krásný a klidný pozemek na samotě u lesa.
16.4 - 17.4.2021 Honza říká:
Klidne bezpecne místo, bezproblémový příjezd s privesem. Pan majitel ochotně pomáhal i s navigací při couvani😃. Velmi milí lidé. Děkujeme.