Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Olga G.

Skóre Bezkempu: 127

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 917.8 - 18.8. Bedřich říká:

Doporučuji perfektní Olga aj jeji kámošky
13.10 - 14.10. Lukáš říká:

Doporučuji příjemné lidi.
2.7 - 4.7. Zdeněk říká:

Hosté velmi příjemné, děkujeme.
3.7 - 6.7. Anna říká:

Dvě nenáročné milé paní :-)
25.6 - 28.6. Rostislav říká:

Fajn lidi... :-)


Farma Highland Horská Kvilda
3.7 - 6.7. Olga říká:
velká úcta a obdiv k těžké práci farmářů z Horské Kvildy, kteří jsou zároveň pozornými pronajímateli pozemků. Těch je k pronájmu je víc a my jsme se z fotek domnívali, že budeme v březovém háječku-tam se ale jen stanuje, čili nás postavili na louku, ze které je sice krásný výhled všude, ale nás taky bylo krásně vidět, a to na turistické křižovatce. Nicméně toto byla jediná nedokonalost pobytu, protože ráno a večer turistický ruch ustane a před vámi se vyloupne rozlehlá tichá krajina, doplňována zvuky zvířat v přírodě. Je zde ale nutné mít vlastní wc, protože do lesa daleko..po dohodě s majiteli jsme chemické wc vyprázdnili u nich.
Caravanové stání Nučničky
24.6 - 25.6. Olga říká:
velmi vstřícný majitel, je ochoten ihned přijet k vašim požadavkům, doporučuji pro ty, co chtějí "stellplatz"-prostě přespat, nabrat a vylít vodu, není to sice samota u lesa, ale parking, ale zase tam moc lidí nejezdí. Velmi výhodné na výlety do okolí, zejména cyklo, atrakcí je převoz přes řeku lodí s převozníkem na zazvonění.
Českosaské Švýcarsko - večery u ohně, u rybníka č. 1, s krásným výhledem do okolí.
25.6 - 28.6. Olga říká:
Majitel Rosťa je príma chlap-kemper tělem i duší, který ví, co kempař potřebuje! Prostředí je neskutečně krásné-čistá příroda, klid a velmi blízko výlety autem do Českého Švýcarska. Užívali jsme si klid a pohodu za asistence kraviček a koní v pozadí. Divoké kempování s opékáním na přírodním ohništi a koukáním na klidný rybník s pleskajícími rybami..
Zahrada u rybníků
2.7 - 4.7. Olga říká:
majitel Zdenda je velmi ochotný a pozorný hostitel v areálu, který se vybudoval k rekreačním účelům a který poskytuje komfort se všemi službami kempařům-karavanistům. Stany tam v době našeho pobytu nemohly- ne že by to technicky nešlo a nějak se to tam fakt nehodí. Vlastní rybník s kačenkami, labuťákem, rybami k rybolovu a žábami vytvářejí akusticky romantickou náladu ve dne i v noci - za praskání ohně. Možné výlety do Novohradských hor, k vodopádu a nesčetné cyklostezky a rybníky Jižních Čech (i ke koupání).
Ubytování v Levandulových polích
13.10 - 14.10. Olga říká:
Kromě překrásné přírody,kde se na pár chvil dostanete do virtuální Provance, je pro kempare obrovským přínosem super letní kuchyně.Poznali jsme se tu s osadkou dalších bezkempare a strávili příjemný večer u krbu venku.Takze je zde možný pobyt více osádkám zcela nerušeně navzajem a pokud se chtějí neformálně poznat,i to je tady decentně k tomu přizpůsobené.Velmi doporucujeme
Zahrada Mikulov
17.8 - 18.8. Olga říká:
Báli jsme se pobytu na uzavřené zahradě, že tam budem na očích lidem místo sádrových trpaslíků.Skutečnost je jiná. Ač jsme byli dvě různé party na pozemku, měli jsme soukromí. Majitel skvělý bodrý Moravák.Nic není problém. K lomu pokud máte loďky nebo padleboard musíte autem,neboť vzdušnou čarou je lom blízko,ale musíte naokoło, cca 1 km.lze ale zaparkovat před lomem.vstip zdarma i parking