Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Veronika W.

Skóre Bezkempu: 88

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 6
Počet půjčených vozů: 023.6 - 24.6.2022 Radim říká:

Hosty mohu s klidným svědomím doporučit. Tábořiště bylo po jejich odjezdu čisté a upravené. Myslím, že nám tady nezůstal ani žádný “dáreček” po jejich čtyřnohým společníkovi, takže za mne pohoda.


Lesní tábořiště
23.6 - 24.6.2022 Veronika říká:
Skvělé místo na samotě, určitě doporučuji a ráda sem ještě někdy zavítám.
Chata s praštěnou střechou
20.7 - 22.7.2021 Veronika říká:
Chatička byla super, jediné na co bych možná upozornila je to, že pokud čekáte soukromí a pobyt na samotě tak to tu zde moc není, chatka je umístěna v chatové oblasti, kde ač jsou sousedi super a poradí s výlety, tak tam prostě jsou. Jště jsme měli trochu smůlu, že se hned pod chatkou prořezával les, takže ticho přírody jsme si moc neužili. Ale jinak co se týče vybavení, tak vše potřebné zde naleznete, včetně grilu, který byl příjemný bonus. Velkou výhodou je také okolní příroda, čistá přehrada pod kopcem a možnost výletů :)
Rybník v krajině Českého Meránu
16.7 - 18.7.2021 Veronika říká:
Tak za nás zatím asi nejlepší bezkemp co jsme zažili. Krásné tiché místo téměř na samotě, posekaná tráva, dobře přístupná cesta ze silnice, sezení u ohniště, domeček uklizený a dokonale vybavený. Nemám co vytknout, i přes to, že nám počasí celou dobu pobytu zrovna nepřálo, tak jsme si to tam skvěle užili a určitě se ještě vrátíme.
Na samotě u rybníka
4.7 - 6.7.2021 Veronika říká:
Nám se líbilo, jediné co nám trochu vadilo, bylo, že byl rybník uváděn jako vhodný na koupání, proto jsme k němu jeli, čemuž nakonec díky sinicím tak nebylo, ale jinak hezké klidné místo.