Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Lenka M.

Skóre Bezkempu: 20

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 121.8 - 23.8. Radim říká:

Moc milí lidi, s dobře vychovanýma dětma. Po odjezdu vše v pořádku, takové hosty bych přál každému. Budu rád když budu moct znovu uvítat.


Kousek od lesa a od skal
21.8 - 23.8. Lenka říká:
S pobytem jsme byli maximálně spokojeni, pozemek je úžasný, je přírodní a přesto luxusní na kempování, hodně atrakcí pro děti, houpačka, skluzavka, různé houpací sítě, lanovka, lanová průlezka, pneumatika na laně. Je tam i bazén, ohniště s posezením, kadibudka u které je kohoutek na umytí rukou, na balkonku chaty je dřez s užitkovou vodou, který jsme mohli používat, pitná voda je kousek od pozemku ve studánce. Pán majitel i jeho rodinka jsou velmi milí lidé, poradili co je v okolí k vidění, nabídli se, že dohlédnou na naše děti (6 a 3 roky) v bazéně, než si vybalíme stan. Dokonce nám pán majitel nabídl k dispozici chatu, kdyby byla hodně silná bouřka, kterou předpovidali v počasí, nabídku jsme nevyužili, nebylo potřeba, ale velmi jsme si téhle nabídky vážili. Moc děkujeme, za super pobyt, rodinám s dětmi, můžeme jen doporučit.
Bylo to naše úplně první kempování a mám obavu, že hned první pobyt přes Bezkempu.cz, nasadil vysokou laťku ostatním pozemkům 🙂