Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

David E.

Skóre Bezkempu: 65

Dobrodružství nečeká :-)

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 418.8 - 19.8. Marťa & Tom říká:

Vše v nejlepším pořádku, doporučujeme!


Malebné údolí Zlatého potoka v Orlických horách
18.8 - 19.8. David říká:
Skvělé místo pro relax v okouzlující přírodě Orlických hor. Příjezdová lesní cesta strmější, ale obytňákem sjízdná i po dešti. Při příjezdu nás čekalo báječné překvapení v podobě drobného občerstvení a průvodce po okolí. Bohužel jsme dorazili později, než jsme plánovali, a krátce nato začalo pršet, takže jsme si místo neužili tak, jak jsme si představovali, ale máme aspoň o důvod víc se sem v budoucnu vrátit. Při šumění potoka a korun stromů se tak krásně usínalo :-)
Krásný a klidný pozemek na samotě u lesa.
17.8 - 18.8. David říká:
Naše úplně první zastávka bezkempu. Krásné místo uprostřed lesů, kousek od hranic s Německem. Ač je u motorestu a tím pádem i u silnice, je krásně klidné. Hned po příjezdu se nás ujala velmi milá paní servírka z motorestu, která nám ukázala, kde najdeme vše potřebné. Voda měla celkem slabý tlak a byla trošku dále od stanoviště, takže jsme doplňovali konví, ale vůbec nám to nevadilo - hlavně, že byla :) Všichni byli moc milí a ochotní a jídla v motorestu jedna báseň a za slušný peníz.
Poznámka na okraj - bazének uvedený v popisku je opravdu mini a podle barvy zřejmě už dlouho nepoužívaný.
Husí potok - Tvůj site kousek od dálnice
19.8 - 20.8. David říká:
Příjemný pobyt u mladé sympatické rodiny bezkempařů. Klidná lokalita s perfektním servisem.
Čejkovice - Příhon přímo u vinařů
20.8 - 21.8. David říká:
Krásné místo mezi vinicemi. Devět rezervací ale této louce moc nesluší, to už se z ní stává malý kemp a trochu ztrácí atmosféru (a spolu s ní mizí i šance na připojení k elektřině). Nicméně spolubezkempaři ji dokázali hrou na kytaru a housle pod jasnou noční oblohou zase přičarovat zpátky :-) Personál vinařství příjemný a ochotný, možnost použití WC a sprch.