Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Dušan F.

Skóre Bezkempu: 85

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 8
Počet půjčených vozů: 030.7 - 31.7.2022 Václav
27.5 - 29.5.2022 Jaroslav


České Švýcarsko kempování na louce u řeky Kamenice
31.7 - 1.8.2022 Dušan říká:
Příjemná, klidná, velká plocha s dětským hřištěm, ohništěm, WC, venkovní sprchou s teplou vodou, umývárnou, výlevkou na chemické WC. Vedle louky šumí řeka, prostě fajn místo.
Svojkov - nedaleko Máchův kraj, diskrétní oplocený kout zahrady
29.7 - 30.7.2022 Dušan říká:
Naprosté soukromí - super. Majitel bydlí cca 100m od pozemku, přičemž pozemek sousedí s jeho velkou zahradou (ten zarostlý plot na obrázku je konec jeho zahrady). Horní část pozemku rovinatá, pak mírně svažitý. Uklizený, udržovaný. Na pozemku odpadkový koš, kabel od el. Na pozemku jsme byli sami, což zejména děti oceňovali. Komunikace s majitelem naprosto v pohodě.
Zámecký park
10.6 - 11.6.2022 Dušan říká:
Nádherné místo, komunikace s majitelem v pohodě, WC čisté. Snídaně s výhledem na Neptunovu kašnu a Rothschildův zámek je unikátní a nezapomenutelná. Škoda že jsme neměli s sebou golfové hole. Nejlepší ovšem je místní správce Honza - mimořádně laskavý, zejména k dětem - jeho kozí zoo bylo super .-) V nedaleké hospodě Dolní dvůr fantastická žebra!
Možnost stanování a kempování na soukromém pozemku
27.5 - 29.5.2022 Dušan říká:
Krásný, klidný, udržovaný pozemek. Perfektní trávník, posezení pod stromy. Pan majitel příjemný, v pohodě. Klasické čisté porcelánové WC, jen ve venkovní budce, splachované kýblem s vodou. Petanque, ruské kuželky, posezení, ohniště. Elektřina k dispozici.
České Švýcarsko kempování na louce u řeky Kamenice
5.8 - 6.8.2020 Dušan říká:
Naše první zkušenost s BezKempu a zejména děti nadšení. Trávník v perfektním stavu, teplá voda na wc (pouze užitková voda), příjemné protředí. Kromě blbce co ráno v 7 začal v sousedním areálu řezat dřevo motorkovou to bylo super.