Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Lucie .

Skóre Bezkempu: 74

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 525.9 - 27.9. Eva


Na samotě u rybníka
7.8 - 9.8. Lucie říká:
Místo na klidné lokalitě, vlastní ohniště a vstup do vody. Krásné prostředí pod stromy. Jen to příště chce méně věcí - vybrali jsme si odlehlejších místo a trasu dlouhou cca 600m jsme šli celkem 8x 🙊. Skvělé místo i pro psa plavce a pro totální odpočinek. Moc příjemná první zkušenost s BezKempu.cz! 🥳
Oplocená zahrada u lesa na okraji obce
21.9 - 22.9. Lucie říká:
Krásná oplocená zahrada, kousek od lesa, kam můžete vyrazit na houby, my jich pár našli. Po louce nad pozemkem nám běhala srnky. Jediné mínus vidím v tom, že je vedle silnice - zastihl nás tam dost velký provoz, takže byl i velký hluk. Ale na přenocování super :-)
Zahrada Mikulov
22.9 - 24.9. Lucie říká:
Vstřícný hostitel, perfektní lokalita pro výlety do Mikulova a okolí. Nedaleko krásný lom na koupání. V okolí klid, jen plašení špačků z nedalekých vinic. Rádi se vrátíme :)
Zahrada u vinného sklípku
25.9 - 27.9. Lucie říká:
Byli jsme první návštěvníci této zahrady, cca týden po zařazení zahrady do BezKempu. Naprosto milí a vstřícní hostitelé. Elektřina k dispozici, stejně jako pitná voda. Ideální lokalita pro výlet například do Znojma (na kole, vlakem). Doporučujeme a moc děkujeme manželům Wolfovým za skvělý zážitek! :)
Přírodní louka nedaleko lomu
27.9 - 28.9. Lucie říká:
Skvělá a klidná lokalita s minimálním provozem. Kousek nádherný lom s čistou vodou - ideální na koupání, ale i jen na výlet. Rovný terén, bylinky k dispozici. Skvělé místo na přespání a odpočinek.