Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Pavel J.

Skóre Bezkempu: 53

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 314.8 - 15.8. Jozef říká:

Vše v pořádku!!!
7.8 - 10.8. Milan říká:

Vše proběhlo OK


Sýrarna Horní Dvorce / Stellplatz/ caravan camping
11.8 - 12.8. Pavel říká:
Naprostá spokojenost, byly jsme sice jen jednu noc,ale i tak jsme si to užili a byli nad míru spokojeni.Zázemí odpovídá popisu.Pivo jako Křen, vynikající domácí limonády..Sýry,klobásy,šunka jedna báseň ..A můžete si zde zakoupit spoustu dobrot na další cesty..Určitě se rádi vrátíme a určitě doporučujeme.A majiteli včetně personálu děkujeme.
Misto pro camper nebo obytný přívěs
7.8 - 10.8. Pavel říká:
Bylo to naše poprvé bezkempu i první cesta obytňákem:-) Pobyt zde byl naprosto 1A !Vše odpovídá popisu a ta atmosféra u Bečvy s noční oblohou plnou hvězd se nedá stejně popsat to se musí zažít!Majitelé jsou velmi vstřícní a super lidi.Ideál na výlety na kolech,tůry..dá se popojet busem zastávka 15min pěší ..Ještě jednou moc děkujeme a určitě se rádi vrátíme..:-)
Lom
14.8 - 15.8. Pavel říká:
Vše odpovídá popisu,spali jsme v Lomu což je ideál pro soběstačné auta,karavany..Krásné místo a klid,hvězdy a ticho..K Mlýnu co by kamenem dohodil, kde se můžete dobře občerstvit a najíst.U mlýnu lze vyprázdnit a zároveň doplnit bydlíky:-). Majitel nápomocen a velmi vstřícný, platí i pro personál. Děkujeme za hezký pobyt na krásném klidném místě.:-)