8.8 - 10.8.2025 Michal říká:
Všechno v pořádku, doporučuji.
Čisté, klidné prostředí...
19.12 - 21.12.2025 Pavel říká:
Naprostá pecka. Velice klidné a prostorné místo. Moc jsme si to tu užili. Chtěli jsme navštívit Vánoční trhy v ČB a pan majitel, Pavel byl tak vstřícný, že nám nabídnul odvoz, abychom nemuseli řešit alkohol a řízení. Boží! Svařáček, punč, pivko...všechno bylo. Na cokoli si vzpomenete, nebo z vybavení doma zapomenete... není problém. Pavel se pro každého rozkrájí. Moc moc děkujeme za krásný víkend. Vždy se sem moc rádi vrátíme!
Krušnohorský stellplatz
22.8 - 24.8.2025 Pavel říká:
Vše odpovídá popisu. 4 Stellplatzy ve vodováze, stačilo jen spustit patky a nic neřešit. Louka naproti upravená, posekaná, všude čisto. Krásné výhledy. V noci klid, voda, elektrika, splašky, prostě všechno naprosto v pořádku a easy. Místo vřele doporučujeme.
Stellplatz metropole Chodska
8.8 - 10.8.2025 Pavel říká:
Je to naše úplně první zkušenost s BezKempu vůbec a teprve druhá s kempováním. Ale jestliže to bude všude jinde také tak easy a friendly jako tady, tak se už teď nemůžeme dočkat další výpravy!