Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Šupačky .

Skóre Bezkempu: 107

Preferuji spaní ve svém osobním autě.

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 6
Počet půjčených vozů: 023.7 - 24.7.2022 Václav říká:

Pohodoví hosté, doporučuji
5.7 - 6.7.2022 Ladislav
5.2 - 6.2.2022 Marcela


Klidná lokalita v blízkosti centra města Louny
23.7 - 24.7.2022 Šupačky říká:
Moc hezky zařízený pozemek, který i přesto jak je blízko centra města nám dopřál klid. Lednice ve formě samoobslužného baru a sociální zázemí nás velmi mile překvapilo.
V areálu bylo více kempařů, ale přisuzujeme to konanému festivalu. Děkujeme za poskytnutí pozemku.
Louka u lesa. Polosamota. Máchův kraj. 3km od Zákup a Sloupu v Čechách.
5.7 - 6.7.2022 Šupačky říká:
Stání bylo připraveno pro kempování a krajina kolem byla naprosto klidná. Na pozemku byly celkem 3 rezervace a dle našeho uvážení to bylo akorát. Upřímně si neumíme představit, že by byla kapacita naplněna zcela, ale možná zdání klame. Pan majitel milý a ochotný. Děkujeme :)
České Švýcarsko kempování na louce u řeky Kamenice
2.7 - 4.7.2022 Šupačky říká:
Příjemný pobyt v centru obce, ale okolo nás spousta volného prostranství. Plocha rovná a travnatá nás mile potěšila. Ocenily jsme sociální zázemí, které bylo čisté a udržované. Sprcha v letním období také přišla vhod. Krásy Českého Švýcarska téměř z rohem a přesto naprostý klid. Prostor byl dostatečně veliký a dopřál nám soukromí i přesto, že jsme na pozemku nebyly samy. 😊 Doporučujeme
Kletečná - centrum Českého středohoří - SAUNOVÁ SEZÓNA ZAČÍNÁ
7.5 - 8.5.2022 Šupačky říká:
Tento krásný pozemek v naprosto klidném prostředí můžeme jedině doporučit všem, kdo chtějí utéct z městského ruchu. Přesto, že je pozemek poblíž silnice, tak v noci bylo naprosté ticho a přes den projelo aut opravdu minimálně. Majitelé byli milý a velmi ochotní. Blízko je vrch Kletečná, nebo se jako my můžete nechat inspirovat majitelkou a jít na krásné vyhlídkové místo nedaleko pozemku. Nadstandard v podobě večerní sauny s výhledem do přírody byl perfektní tečkou za krásným dnem.
Louka pod Krušnými horami
5.2 - 6.2.2022 Šupačky říká:
Pobyt jsme si skvěle užily, vše bylo naprosto v pořádku a odpovídalo popisu. Blízkost nádraží nás zprvu vylekala, ale ve finále to vůbec to nebyl rušivý element.
Super pobyt 😊
Čarovná plošina
21.8 - 22.8.2021 Šupačky říká:
Zvolily jsme si čarovnou plošinu jako první pobyt prostřednictvím bezkempu a byly jsme velmi mile překvapeny. Nádherný magický pozemek, majitelé, kteří by splnili co nám na očích vidí a nejde nezmínit pejska Apolla, který nám dělal společnost u večerního ohně. Můžeme jedině doporučit.