Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Pronájem KARAVANU na farmě v předhůří Drahanské vrchoviny


950 Kč

145 Kč

0 Kč
Nabídka pronájmu Karavanu na našem pozemku pro max. 2 osoby , bez dětí .Vybavení karavanu - lednice s mrazákem, topení, teplá a studená voda, sprchový kout, toaleta, plynový sporák, dřez, umyvadlo, vybavení kuchyně - nádobí , talíře, sklenice apod., 1 x 2 lůžka, stůl, lavice, rádio, trezor. Ve vybavení nejsou osušky a ručníky.Dále je zde předstan, který se dá uzavřít. Před karavanem v předstanu je venkovní posezení. Mimo to, je možné využívat soc. zázemí a kuchyňku farmy.Pokud chcete přijet vlastním, podívejte se na nabídku "Relaxační pobyt na farmě v předhůří Drahanské vrchoviny.". Karavan slouží pouze pro nocování na této farmě, není možné jej zapůjčit pro potřeby cestování s karavanem.

Naše farma je ideální místo pro pobyt v přírodě. Pozemek lemuje potok Rakovec a navazuje na rybník Chobot. S citem vytvořená zákoutí nabízí příjemné soukromí pro relax v přírodě nebo pod zastřešenou terasou u přírodního koupacího jezírka.Prostory farmy umožňují jak venkovní grilování, tak přípravu jídla v kuchyňce(mikrovlnná trouba, pečící trouba, sporák, lednice, toustovač, gril ) a využití dalšího přilehlého pozemku na sportovní vyžití. Pokud by se Vám zastesklo o někoho se starat, tak můžete hýčkat naše kachny nebo pár ovcí. V nabídce jsou i naše faremní výrobky, které vám rádi nabídneme v našem krámku přímo na farmě.
Velký pozemek farmy !
základní parametry
S majitelem je nutné domluvit čas příjezdu, aby Vás uvedl na pozemek Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 1 rezervaci. Co to znamená?
Přesnou adresu, souřadnice a popis příjezdové cesty obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - v cihlové budově na pozemku a v karavanu
pitná voda - na pozemku 10 m
elektřina - na pozemku
sprcha / umývárna - na pozemku v cihlové budově a v karavanu
piknikový stůl
bazén
ohniště
Wifi
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Na vylévání šedé vody je zřízen na pozemku odpad do jímky.
Chemické WC - Na vylévání šedé vody je zřízen na pozemku odpad do jímky.
aktivity
cyklistika

Kolem Pístovického rybníka jsou cyklostezky (5071 a 5072) Krásná projížďka do Jedovnic, dále do Brna - Mariánského údolí.Dále je zde v okolí Jeskyně Pekárna. Údolím Říčky kolem jeskyně prochází také řada cyklotras, přímo kolem Pekárny pak číslo 5083 a 5135. Dále Křtiny - jsou nejstarší poutní obcí na Moravě. V neposlední řadě je to Macocha - propast, tvořící jednu z nejzajímavějších atrakcí celého Moravského krasu, který spadá do oblasti Brněnské vrchoviny. Atd.........

vodní sporty

Přírodní jezírko přímo na farmě po dohodě s majiteli, v okolí koupání - Koupaliště u Libuše - Lom Luleč cca 2 km od farmy,dále Pístovický rybník leží na jihovýchodním okraji obce Pístovice 3 km od farmy,

dětské aktivity

Na farmě máme domeček pro děti, houpačky, pískoviště, herna pro děti. Ve Vyškově cca 7 km od farmy je Dinopark Vyškov a ZOO PARK.

pěší turistika

Nejvýznamnější památkou v obci Nemojany jsou boží muka. Dalšími památkami jsou tři vodní mlýny a kaple svatého Jana Nepomuckého postavená v roce 1855. Barokní kostel svatého Martina na návrší nad obcí byl postaven v roce 1751 až 1753.Zříceninu gotického hradu Luleč.Turistické trasy -
kolem Pístovického rybníka prochází turistické trasy červená a žlutá Po červené značce se odsud dostanete na nádraží do Lulče nebo opačným směrem do Jedovnic a dále do Moravského krasu. Po žluté značce pak k rozcestí turistických značek Kopaniny nebo k rozcestí tras do Pístovic. Malá moravská vesnička Olšany cca 5 km od farmy je známá především z televizních pořadů „Farma Bolka Polívky“. V Habrovanech je zámek - polovina 16 století. Na silnici č. 430 z Rousínova do Vyškova stojí v Komořanech cca 8 km od farmy, uprostřed kruhového objezdu 5 m vysoká kopie newyorské sochy Svobody. Rozhledna na kopci Chocholík u Drnovic.Žudrové domy v Roštěnicích cca 8 km od farmy.

koně

V těsné blízkosti vyjížďky na koních.

pravidla

Karavan nám bude předán uklizený - zametená podlaha, čistý dřez, plotna, čistá lednice. Koupání v přírodním jezírku, užívání terasy a dětského domečku je možné po domluvě s majiteli, jen na ,, vlastní nebezpečí,,.Majitelé nenesou zodpovědnost za úrazy, které by na nabízeném pozemku vznikly klientům. Majitelé si vyhrazují právo vykázat s pozemku zákazníka který by svým chováním narušoval klid na farmě.

Příjezd nejdříve: 14:00
Odjezd nejpozději: 10:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci jsou zakázáni
rozdělávání ohně zakázáno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
Osobně navštíveno týmem bezKempu.cz. Náš komentář:

Tento pozemek jsme rádi navštívili a sami se sem budeme pravidelně vracet. Je to prostě taková oáza. Obrovský a udržovaný pozemek v prostředí rodinné farmy, kde budete mít vždy soukromí, ale zároveň můžete využívat plnohodnotné zázemí. Vše čisté a skvěle vybavené. Majitelé se o vše s láskou starají. Pokud se někomu zdá cena vysoká, je potřeba zmínit, že v ceně máte v podstatě zázemí srovnatelné s luxusním resortem. Skvělé vyžití pro děti.

lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
29.7 - 30.7. Veronika říká:
Skvělé místo, kde se ztratit a být s dětmi.
14.7 - 21.7. Lukáš říká:
Moc krásné místo a příjemní majitelé.
30.6 - 1.7. Jitka říká:
Pozemek velmi hezký, velký a udržovaný. Karavan čistý a útulný. Hezké zázemí pro děti :o)
8.5 - 11.5. Radka říká:
Moc hezké a klidné místo a perfektní výchozí bod pro výlety do okolí: Moravský Kras, Brno, Vyškov aj.
Karavan jsme si moc užili a děkujeme za vstřícnost majitelům. Doporučujeme pro rodiny s dětmi, úžasný venkovní domeček a obrovský pozemek se spousty zákoutími, kde můžete relaxovat hrát s dětmi na schovku:)
Určitě se ještě někdy vrátíme na toto překrásné místo.
20.9 - 23.9. Richard říká:
Krásné místo, velmi sympatičtí majitelé, vřelé přijetí a krámek plný neuvěřitelných dobrot, co víc si přát.
12.9 - 13.9. Hana říká:
Viz naše jiné hodnocení
13.9 - 15.9. Hana říká:
Ubytování a vše kolem bylo super, krásné se o nás starali. Vše je velice vkusně zařízené, útulné, pro děti spousta vyžití, jeden den nám téměř celý proprselo a krásně jsme ho tam strávili v herně a na terase. Taky určitě pomůže informace, že se dají koupit hotová zavařená jidla, která vyrábí majitele, a ohřát si je. ? Za nás maximální spokojenost!
24.8 - 26.8. Andrea říká:
Byli jsme moc spokojeni. Majitelé se o nás starali, výrobky byly vynikající, klidné místo a moc hezky vybavený karavan.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem