Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Glamping v divočině
 Přidat mezi oblíbené

Stanoviště 1 | Stanoviště 2 | Stanoviště 3

2500 Kč

300 Kč

200 Kč
Ubytování je jako stvořené pro všechny milovníky přírody. Pozemek o 11 000m2 je obklopen CHKO Brdy.
Na pozemku budou ubytovaní hosté i ve 2 karavanech a každé místo nabízí naprosté soukromí.
Ubytování je možné minimálně na 2 noci (nezapomínejte toto při rezervaci) Děkujeme za pochopení.

Vybavení:
Ve stanu je umístěna klasická postel, na vyžádání možnost přistýlky ve formě nafukovací matrace. Zajištěny jsou veškeré lůžkoviny (max. 4 osoby). Dále je k dispozici plynový vařič, nádobí, hrnce, plynové topení a lednice. Na pozemku je omezené množství elektřiny, vodu dovážíme ze studánky nebo je u stanu nádrž na dešťovou vodu.

Koupelna:
.Sprchový kout se solární sprchou a separační ekologické wc
základní parametry
S majitelem je nutné domluvit čas příjezdu, aby Vás uvedl na pozemek Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
V poslední době potvrzeno 100% rezervací. Průměrná doba do odpovědi je 16 minut.
Na pozemku je prostor pro 1 rezervaci. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Minimální délka pronájmu pozemku jsou 2 dny
vybavení
toaleta - Separační ekologické wc
na pozemku není pitná voda Co s tím?
elektřina - Trakční baterie ve stanu
sprcha / umývárna - sprchový kout se solární sprchou do které se dá ohřát voda na vařiči.
piknikový stůl
gril
ohniště
aktivity
cyklistika
pěší turistika
Další aktivity

Houbaření

pravidla

Příjezd nejdříve: 17:00
Odjezd nejpozději: 14:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
18.6 - 20.6.2021 Katarína říká:
Veľmi príjemné miesto na oddych, ktoré ľahko nájdete po zadaní GPS súradníc. Majitelia milí a ústretoví, všetko nám pripravili a dôkladne vysvetlili všetko potrebné. Do budúcna sa sem plánujeme vrátiť :-D
25.5 - 28.5.2021 Bára říká:
Toto ubytování splnilo vše, co jsme hledali. Chtěli jsme utéct do přírody, kde nikoho nepotkáme, budeme obklopeni zelení a čerpat energii z přírody. Byli jsme zde v květnu a chytli jsme docela zimu a déšť. Ale i tak jsme si to užili. Topili jsme si plynovým přímotopem, který krásně vytopí celý stan. A výlety v dešti mají taky něco do sebe. Opravdu jsme za ty tři dny potkali více zvířat než lidí. ( srnky, divočáky, zajíce, krávy, veverky ...) Okolní příroda je okouzlující.
A co hodnotíme úplně nejlépe ? Ten zpěv ptáku! Připadáte si jako ve voliéře :) jinak naprostý klid. V celém areálu jsme byli sami. Děkujeme Míše a Kubovi, za to, že jsme zde mohli být. A přejeme mnoho dalších spokojených nocležníků.
4.9 - 6.9.2020 Diana říká:
The site is equipped with everything you could want, it’s near nice hiking trails and it’s super comfortable. The owners were wonderful and very helpful. They obviously put a lot of time and effort into the camp and made it not only beautiful but also dog friendly!
19.8 - 26.8.2020 Kate říká:
Jsem člověk s dobrodružnou povahou, který miluje místa bez lidí, v obklopení přírody, zvířat a zvuků lesa. Když jsem hledala ideální dovolenou pro mou dcerku a má zvířata, věděla jsem, že jim ji chci udělat podobnou, jako nám dělávala mamka na chatě, která byla v lese, pro vodu jste museli do potoka, koupali jste se v kádi a usínali u ohně a kytary. Hledala jsem místo, které bude stejně kouzelné, rodinné a přitom osamocené. Když jsem narazila na Glamping v divočině, první mne upoutal stan - to by bylo NĚCO, řekla jsem si. Indiánský stan mezi stromy, klid a už z fotky sálající pohodová atmosféra. Velmi mbe potěšilo, že na pozemku není problém mít svá zvířata, protože co by to taky jinak bylo za divočinu, že... Zadala jsem tedy celý týden a vůbec netušila, že kromě jedné z nejkrásnějšch dovolených narazím také na neskutečně milé majitele, kteří mají obrovské srdce a velký vztah k přírodě. Myslim, že nepřeháním, když řeknu, že se z nás během pobytu stali přátelé, naši dovolenou nám svým vypravěním a společností udělali jen velmi těžko překonatelnou a mé dcerce ji ozvláštnili jak Indickým večerem, navlíkáním korálků, tak večery u ohně s ochutnávkou kuchyně od Míši a Kuby. Velmi prostředí doporučuji. Když chcete, jste sami, já to měla v plánu, než jsem narazila na Míšu a Kubu také, ale jejich společnost mi byla tak přirozená a příjemná, že jsme nakonec část této mé zkušenosti prožili společně. To, co za 3 roky dokázali oba vybudovat a kolik píle a lásky do svého snu vložili, tam cítíte na každém místě. Velmi ráda se budu vracet. Tohle místo ještě neztratilo to pravé kouzlo kempování, které dnes marně člověk hledá...
Já i dcerka jsme tam byli opravdu šťastné a i pro naše dva psy a kočku to byl ráj. Vydržela bych tam klidně měsíc a nemusela mezi lidi...
17.8 - 19.8.2020 Barbora říká:
Jednoduše krásné místo :) Dá se dojít i pěšky příjemnou procházkou do 30-45min (dle výběru trasy) z Rožmitálu.
Jediné, co nás trochu překvapilo, bylo relativně blízké umístění dalších cestovatelů v karavanu, které slyšíte konverzovat, jsou-li venku. Zcela sami tak nejste.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem