mini přívěs

Nabízím do přírody pronájem 2 lidem mini-karavan vyroben 2022 za cenu 500,- denně. Minimální zapůjčení je jakékoliv 3dny

Vybrat termín
Cena od
500 Kč / den
pavellisen250872@gmail.com
Nabízím do přírody pronájem 2 lidem mini-karavan vyroben 2022 za cenu 500,- denně. Minimální zapůjčení je jakékoliv 3dny přiklad : (pá,so,ne), (po,út,st) za 1500,-. Jakýkoliv další den 500,- . Mini karavan je pro ŘP sk. B, lehký, do 750kg, (450kg- vlastní váha) a rychlost max. 80km/h. Nabízím k pronájmu pohodlný mini karavan pro 2 osoby s úložným prostorem ,který má i připojení k elektrice v kempu a před-stan a má ve své výbavě, 5l nádrž na vodu, 2 křesla, stolek, ventilátor, narkotizační a LPG čidlo, kapsáře na věci a rozkládací pohodlnou matraci, která slouží jako křeslo i jako postel. Dále ... má mini-karavan střešní i boční okno. Obě tyto okna mají roletky i moskytiéru. Další výbava ke karavanu -2ks nájezdy a 2ks klín a zabezpečení řetězem a botičkou a stříška teleskopickýma tyčkami, klíče a kladivo kolíky. Zákazník si z hygienických důvodů musí vzít potahy na polštáře utěrky ručníky a vše co se týká hygieny. Příbory, vařič a nádobí má zákazník svoje. Vařit, grilovat a kouřit se může mimo karavan, ale přímo v karavanu se nesmí - viz smlouva. Stačí ŘP sk. B. Vratná kauce požadovaná při převzetí je 10 000 Kč a slouží k účelům viz smlouva. Kontakt na majitele získáte vytvořením žádosti o rezervaci. Při pronájmu minimálně 3 dnů je počítaná cena za den 500,- a 1500 za minimální 3dny. Cena je celoročně na den 500Kč. V případě storna z jakéhokoliv důvodů, vždy zkusíme vybrat a přesunout na jiný termín po domluvě se zákazníkem. Vše je pojištěné a odtah 750km od republiky je zajištěn. Jakákoliv nehoda musí být z dokumentovaná policii daného státu. Ideálně je naše nabídka pro lidi co mají rádi přírodu a nechtějí bydlet v hotelu, ale chtějí si užívat soukromí v kempech a vidět krásu přírody z kol a raftu a kajaku, který si povezou na svých autech.
VŠEM KDO SI OD NÁS ZAPŮJČÍ NÁŠ MINI KARAVAN 2022 A VRÁTÍ SE V POŘÁDKU TAK NA PŘÍŠTÍ ZAPUJČENÍ GARANTUJEME Z CELKOVÉ CENY 10% SLEVU.

Zobrazit celý popis

Chci si půjčit!

Začátek - vybrat datum
Konec - vybrat datum
Jak vybrat termín?
Technické parametry minikaravanu
Přístřešek kde jsou v ceně 2 kempové židle a stolek
+9 fotografií

Specifikace

Na spaní
2 Místa
Sprcha
Venkovní
Toaleta
Žádná
Doložnost
Neuvedeno
Rozměry
250 x 120 x 190
Rok výroby
2022

Výbava karavanu

Neávislé topení
Markýza
Držák na kola
Zadní kamera
Klimatizace motorová
Klimatizace vnitřní
Solární panely
Lednice
Kempingový nábytek
Isofix
Zimní výbava: Můžetet použít v zimě zapůjčení topení ,které přípojíte kabelem 220v na 25 cívce k místu kde stojíte. Nabízím do přírody pronájem 2 lidem mini-karavan.
Další výbava: Světlo ve vnitř minikaravanu i venkovní osvětlení je na dálkový ovladač. Dodatečná výbava napájecí dlouhý kabel 25m, civka na 220v, ventilátor i nájezdy a kliny po 2ks a 2 židličky a 2 stolky.

Podmínky zapůjčení

Vratná kauce zaplacená při převzetí je 10000 Kč
Kontakt na majitele získáte vytvořením žádosti o rezervaci nebo odesláním nezávazného dotazu (box vpravo na této stránce)
Minimální délka pronájmu v měsíci červnu: 3 dny (zobrazit další měsíce)
Leden - Březen: 3
Duben - Červen: 3
Červenec - Září: 3
Říjen - Prosinec: 3

Při pronájmu na 3 a méně dnů je účtován navíc fixní poplatek 1500 Kč
Základní cena na den je celoročně 500 Kč

Instrukce a pravidla

 • Minimální věk nájemce: 20 let
 • Doložnost: neuvedeno
 • Domácí mazlíčci: ano
 • Kouření: ne

Doplňující pravidla

Při zapůjčení minikaravanu dodržet komplet podmínky vyplívající ze smlouvy a dodržet obchodní podmínky.
Při pronájmu 3 a více dnů cena 500,- učtováno za den, ale minimálně za 3dny 1500,-
V případě storna poplatku z jakéhokoliv důvodů, vždy zkusíme vybrat a přesunout na jiný termín po domluvě se zákazníkem.

Podmínky předání

Půjčovanou věc je možno vyzvednout v den půjčení nejdříve v 14:00
Vrácení musí proběhnout nejpozději v 18:00 poslední den zapůjčení.
Doba zapůjčení a vrácení je informativní a bude možná vždy dohoda se zákazníkem. Vždy se provede kontrola a pokud vše bude v pořádku, tak se kauce vrátí zákazníkovi v plné výši v opačném připadě pokud nastane problém, řeší se z kauce viz smlouva.

Platba a storno podmínky

Postup rezervace a platby za pronájem

 • Po vytvoření žádosti o rezervaci je možné se s majitelem dále domluvit na konkrétních podmínkách pronájmu
 • Následně majitel potvrdí rezervaci a vy obdržíte platební údaje, platbu je nutné provést do 5 pracovních dní od potvrzení rezervace majitelem
 • V případě, že termín pronájmu začíná za více než 40 dní, platí se nejprve 30% záloha, zbytek je nutné uhradit nejpozději 30 dní před začátkem pronájmu (v obou případech obdržíte zavčas platební údaje emailem)
 • Pokud rezervace začíná dříve než za 40 dní, hradí se rovnou celá částka.
Zobrazit podmínky

Storno podmínky

 • Storno více než 30 dní předem - vracíme vše
 • Storno 15-29 dní předem - storno poplatek činí 50%
 • Storno méně než 15 dní předem - storno poplatek činí 100% - pokud není s majitelem domluveno jinak
Zobrazit podmínky