vestavba

Grand California 600

Vybrat termín
Cena od
3250 Kč / den
Slaný
Volkswagen Grand California 600 je luxusní apartmán na kolech který nabízý nadstandardní vybavení vozu a špičkové jízdní vlastnosti.

California je naprosto plnohodnotný obytný vůz. Je to jedno z nejmodernějších obytných vozidel dnešní doby.

Grand California disponuje kompletní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Nádrž na čerstvou vodu o objemu 110 litrů a nádrž na odpadní vodu o objemu 90 litrů Vám nabízíme možnost utábořit se někdy - je-li to dovoleno - i mimo kempy, nebo uprostřed divoké přírody. Nádrž na čerstvou vodu je zabudovaná v interiéru vozu a chráněná tak proti mrazu. ...

Elektrický posilovač řízení, automatická převodovka DSG, 2.0 BiTDI 130 kW (až 150 km/hod), řada jízdních a bezpečnostních asistentů, jako je adaptivní tempomat udržující bezpečnou vzdálenost od automobilu jedoucímu před vámi, asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu, asistent pro kompenzaci bočního větru, a v neposlední řadě parkovací asistent se zpětnou kamerou "Rear View" a parkovacímy čidly, aktivní ochrana boků vozidla monitoruje prostor po stranách vozu.

Plně vybavená kuchyňská linka s plynovým sporákem se dvěma hořáky a velkou pracovní plochou zve kdekoliv k vlastnímu vaření. Díky kuchyňské skříňce s praktickými šuplíky a vyklápěcím horním skříňkám o objemu 42 litrů budete mít přísady, talíře, hrnečky a ostatní kuchyňské potřeby vždy po ruce.

Střešní klimatizace Kompaktní a lehké zařízení (s chladicím výkonem 2 200 kW) je dimenzováno pro provoz s externím proudovým zdrojem.

Na centrální ovládací jednotce s touchpadem pro obsluhu nezávislého topení, zásobování vodou a solárního zařízení lze na jednom místě pohodlně přečíst a nastavit všechny údaje a díky tomu je moderní kempování tak úžasné.

Vodní a vzduchové topení TRUMA na plyn a elektřinu (dvě 11kg plynové láhve nebo externí proudový zdroj). Pět ofukovačů rozvádí teplý vzduch ze zařízení o výkonu 6 kW rovnoměrně po interiéru. Navíc se akumuluje 10 litrů teplé vody pro kuchyni a koupelnu.

Působivé osvětlení na horních skříňkách pracovní světlo nad kuchyňskou linkou a osvětlení jídelního koutu. Vícebarevný světlený LED pásek se řídí prostřednictvím centrální ovládací jednotky. Lze nastavit požadovanou barvu a stav spínání. Osvětlení venkovního prostoru na straně spolujezdce.

Grand California 600 má vpředu na střeše namontované 104W solárním zařízení. Díky soběstačnému zásobování elektrickou energií druhé LIONTRON LiFePO4 Smart baterie, vám nabízíme možnost utábořit se někdy - je-li to dovoleno - i mimo kempy, nebo uprostřed divoké přírody. 

Velká síť proti hmyzu otvor velkých posuvných dveří lze kompletně uzavřít pomocí dvoudílné sítě proti hmyzu.

Abyste si mohli vychutnat komfort vozu Grand California kdykoliv i venku, má pro Vás připravený venkovní pokoj, který lze postavit snadno a rychle díky vysouvací markýze 2,5 m x 3 m.

Na posteli v patře o délce od 160 cm do 190 cm mají jeden až dva malí cestovatelé své vlastní království, kam mohou vyšplhat po praktickém hliníkovém žebříku. Není to jen místo na spaní, ale také pelíšek, čtenářský koutek a díky panoramatické střeše dokonce i hvězdárna. Panoramatickou střechu lze otevřít a zajistit sítí proti hmyzu nebo také kompletně zatemnit.

Postel v zadní části vozu nezávisle na poloze těla zajistí talířové pružiny zabudované pod postelí optimální komfort a dostatek prostoru ke klidnému odpočinku.

V úložným prostoru v zadní části najdou své místo věci až do objemu 980 litrů. Například pod postelí v zadní části vozu, která je velmi snadno přístupná zadními křídlovými dveřmi zavazadlového prostoru. Dvoudílné zajištění nákladu se postará o to, aby vše zůstalo tam, kam to patří.
Zobrazit celý popis
15.7 - 30.7.2022 Jaroslav
Vuz je idealni pro dva dospele a jedno dite, skvely na caste presuny a na uzke, klikate cesty napr do Alp. Skvele po motoristicke strance, chova se jako vetsi SUV.
29.6 - 3.7.2022 Petr
Přístup majitele a jeho kolegy naprosto na jedničku. Nemám co vytknout, doporučuji.
Zobrazit recenze Skrýt recenze

Chci si půjčit!

Začátek - vybrat datum
Konec - vybrat datum
Jak vybrat termín?
na divoko
+10 fotografií

Specifikace

Na jízdu
4 Místa
Na spaní
4 Místa
Sprcha
Vnitřní
Toaleta
Chemická
Doložnost
530 kg
Převodovka
Automatická
Palivo
Nafta
Pohon
Přední
Rozměry
6 x 2 x 3
Rok výroby
2021

Výbava karavanu

Neávislé topení
Markýza
Držák na kola
Zadní kamera
Klimatizace motorová
Klimatizace vnitřní
Solární panely
Lednice
Kempingový nábytek
Isofix (počet: 2)
Zimní výbava: LIONTRON LiFePO4 baterie (až 5 dní na Horách), Možnost zapůjčení Honda agregátu, zimní řetězy.
Další výbava: Detektor a hlásič plynu, chemie do WC a speciální rozkladový papír, kuchyňská výbava, dálniční známka pro ČR, ekologická plaketa st.5 -zelená a havarijní pojištění, tažné zařízení. elektrokabely, vyrovnávací klíny, venkovní sprcha, plynová spojka na připojení k venkovnímu grilu atd.

Podmínky zapůjčení

Vratná kauce zaplacená při převzetí je 25000 Kč
Kontakt na majitele získáte vytvořením žádosti o rezervaci nebo odesláním nezávazného dotazu (box vpravo na této stránce)
Při pronájmu na 3 a méně dnů je účtován navíc fixní poplatek 1500 Kč
V červnu je cena pronájmu na den 3250 Kč (zobrazit cenu jednotlivých měsíců)
Leden - Březen: 2700 Kč
Duben - Červen: 3250 Kč
Červenec - Září: 3950 Kč
Říjen - Prosinec: 2900 Kč

Možnost parkování os. vozu v půjčovně

Instrukce a pravidla

 • Minimální věk nájemce: 21 let
 • Doložnost: 530 kg
 • Domácí mazlíčci: ne
 • Kouření: ne

Doplňující pravidla

- minimální doba pronájmu v červenci a srpnu je 7 dní
- minimální doba pronájmu ostatní sezóny jsou 3 dny
- servisní poplatek 1 500,- Kč při pronájmu kratším než 7 dní
- možnost půjčení držáku na 2 kola, max. celková nosnost 35 kg - 200,- Kč/den
- náplně (plyn, voda): zdarma

U dlouhodobých pronájmů (delší než 14 dní) je navíc možnost zpoplatněného přistavení obytného vozu kdekoliv v rámci České republiky. Jednosměrné pronájmy nejsou dovoleny, individuálně mohou být písemně v nájemní smlouvě sjednány výjimky.

Vůz dotankujte, vyčistěte od bláta, uveďte do původního stavu včetně koupelny a přivezte k vrácení. Nádrž na palivo musí být doplněna, toaleta vyprázdněna. Při nevyprázdnění chemického WC anebo nádrže odpadní vody je účtován úklidový poplatek ve výši 2.500,-Kč vč. DPH

V případě předčasného vrácení vozu, nevzniká žádný nárok na vrácení celého či části nájemného.

V případě poškození vozu bude deposit vrácen nájemci po zajištění a vyčíslení nutných oprav ponížený o náklady na tyto opravy.

Mimo to se můžete pojistit pro případ, že z důvodu nemoci nemůžete odcestovat. Můžete si, ale i pojistit KAUCI, pro případ, že Vy nebo Vaše děti něco poškodí. Nově je také možnost pojistit se i na havarijní spoluúčast vypůjčeného vozidla. Toto vše si můžete během 5 minut sjednat na www.vansafe.cz

Důležitým parametrem je celková váha karavanu do 3,5 t, aby jej bylo možné řídit s ŘP sk.B – na osobní vozy. Každé zatížení vozu věcmi = doložení hmotnosti, tedy doložnost. Tento náklad zvyšuje váhu karavanu a pokud dojde během cesty k silniční kontrole a případně k převážení karavanu a kontrola zjistí větší hmotnost, může nastat problém. Jedna z rad pro cestování zejména do Rakouska nebo přes Rakousko do Itálie, zní - doplňování vody dělejte až v kempu v cílové destinaci. Cestujte bez naplněného zásobníku, snížíte tím hmotnost obytného vozu. K převažování hmotnosti v Rakousku dochází prostřednictvím rakouské celní správy.

Podmínky předání

Půjčovanou věc je možno vyzvednout v den půjčení nejdříve v 08:00
Vrácení musí proběhnout nejpozději v 16:00 poslední den zapůjčení.
Minimální věk pro zapůjčení vozu 21 let a praxe 3 roky. U dlouhodobých pronájmů (delší než 14 dní) je navíc možnost zpoplatněného přistavení obytného vozu kdekoliv v rámci České republiky. Jednosměrné pronájmy nejsou dovoleny, individuálně mohou být písemně v nájemní smlouvě sjednány výjimky.

Platba a storno podmínky

Postup rezervace a platby za pronájem

 • Po vytvoření žádosti o rezervaci je možné se s majitelem dále domluvit na konkrétních podmínkách pronájmu
 • Následně majitel potvrdí rezervaci a vy obdržíte platební údaje, platbu je nutné provést do 5 pracovních dní od potvrzení rezervace majitelem
 • V případě, že termín pronájmu začíná za více než 40 dní, platí se nejprve 30% záloha, zbytek je nutné uhradit nejpozději 30 dní před začátkem pronájmu (v obou případech obdržíte zavčas platební údaje emailem)
 • Pokud rezervace začíná dříve než za 40 dní, hradí se rovnou celá částka.
Zobrazit podmínky

Storno podmínky

 • Storno více než 30 dní předem - vracíme vše
 • Storno 15-29 dní předem - storno poplatek činí 50%
 • Storno méně než 15 dní předem - storno poplatek činí 100% - pokud není s majitelem domluveno jinak
Zobrazit podmínky