NobelART A7000 Elegance

Vybrat termín
Cena od
3250 Kč / den

Platební údaje obdržíte po schválení rezervace. Průměrná doba do odpovědi je 24 minut. V poslední době schváleno 0% rezervací.
Objevte svět svobody na cestách s moderním obytným vozem typu alkovna na podvozku Ford Transit poslední generace. Vůz je poháněn osvědčeným motorem Ford 2.0L TDCi o výkonem 96 kW (130 koní) s manuální 6-ti stupňovou převodovkou.
Kabina řidiče je vybavena standardními bezpečnostními prvky, včetně 2 airbagů, centrálního zamykání a originálního Ford autorádia s Bluetooth a USB. Nechybí ani LED denní svícení, mlhová světla, kabinová klimatizace, tempomat ani elektricky ovládaná okny i zpětná zrcátka. Kožený multifunkční volant dodává pocit luxusu.
A to není vše – ve standardní výbavě naleznete i ... zadní couvací kameru s velkým displejem umístěným na zpětném zrcátku v kabině řidiče, což vám zajistí bezpečí při couvání a parkování.
Obytný vůz nobelART A7000 Elegance v sobě spojuje praktičnost s pohodlím. Interiér vyniká světlým dřevodekorem a vysokým leskem ve dvou odstínech šedi, tvořící jednoduchý a útulný a účelný prostor. Všechny šuplíky jsou vybaveny plynulými dojezdy, což přidá na praktičnosti kuchyně.
Obytná část je vybavena 6 pohodlnými lůžky na spaní, z toho 5 standardními a 1 rozkládacím. S využitím otočných kabinových sedadel získáte pohodlné posezení pro všech pět cestujících u stolku v jídelně. Moderní vzhled interiéru podtrhují LED pásky, dotyková stropní svítidla a čtecí lampičky nad každým místem k sezení.
Pohodlí na cestách dále zajišťují 100 litrová nádrž na čerstvou vodu, odpadní nádrž s kapacitou 100 litrů i kazeta chemického WC, která pojme až 18 litrů odpadu. O teplo a horkou vodu se v tomto dočasném domově stará plynový systém Truma Combi C4 s 10 litrovým bojlerem. Propan nebo propan-butan ve dvou velkých plynových lahvích (2 x 11 kg) zajišťuje účinné vytápění.
Optimální distribuce tepla je zajištěna výdechy topení umístěnými jak v alkovně, tak i u zadního lůžka. K dalším výhodám tohoto obytného vozu patří velká automatická lednice s objemem 141 litrů - trojkombinace (plyn/12 V/220 V), 3 plotýnkový plynový vařič s piezo elektrickým zapalováním, dřez i koupelna se sprchovým koutem jsou vybaveny pákovými bateriemi. Velké panoramatické okno vzadu, sítě proti hmyzu na všech oknech a dveřích, zatemňovací rolety na všech oknech včetně střešních a velká garáž s dveřmi o rozměrech 1220 x 970 mm zajisté také potěší.
Zobrazit celý popis
Další vozy v této půjčovně

Chci si půjčit!

Začátek - vybrat datum
Konec - vybrat datum
Jak vybrat termín?
obytný vůz typu alkovna Nobel Art A7000 - exteriér. Půjčovna obytných vozů Ústí nad Labem a Praha.
obytný vůz typu alkovna Nobel Art A7000 - interiér. Půjčovna obytných vozů Ústí nad Labem a Praha.
obytný vůz typu alkovna Nobel Art A7000 - interiér. Půjčovna obytných vozů Ústí nad Labem a Praha.
obytný vůz typu alkovna Nobel Art A7000 - interiér. Půjčovna obytných vozů Ústí nad Labem a Praha.
+11 fotografií

Specifikace

Na jízdu
5 Míst
Na spaní
6 Míst
Sprcha
Vnitřní
Toaleta
Chemická
Doložnost
450 kg
Převodovka
Manuální
Palivo
Nafta
Pohon
Přední
Délka x šířka x výška
7450 x 2350 x 3200
Rok výroby
2022

Výbava karavanu

Nezávislé topení
Markýza
Držák na kola
Zadní kamera
Klimatizace motorová
Klimatizace vnitřní
Solární panely
Lednice
Kempingový nábytek
Isofix
Zimní výbava: Zimní pneu, sněhové řetězy
Další výbava: Kuchyň je vždy kompletně vybavena včetně kávovaru Dolce Gusto a rychlovarné konvice. Dále jsou v autě prodlužovací kabel 220V (25 m), redukce CEE "tam i zpět", termo clona na okna kabiny, WC chemie a toaletní papír na týden, hadice pro dolévání pitné vody i s redukcemi, venkovní koberec 3 x 4 m, tažné lano 5 t, upínací popruhy pro markýzu. Navíc další drobný a spotřební materiál (kapsle do kávovaru, sáčky do odpadkového koše, kuchyňské utěrky, papírové tácky, alobal...). Samozřejmostí je povinná výbava.

Podmínky a ceny zapůjčení

Vratná kauce zaplacená při převzetí je 25000 Kč
První den je zdarma
Při pronájmu na 4 a méně dnů (včetně prvního zdarma) je účtován příplatek 1700 Kč
V květnu je cena pronájmu na den 3250 Kč (zobrazit cenu jednotlivých měsíců)
Leden: 2750 Kč
Únor: 2750 Kč
Březen: 2950 Kč
Duben: 2950 Kč
Květen: 3250 Kč
Červen: 3750 Kč
Červenec: 3850 Kč
Srpen: 3850 Kč
Září: 3450 Kč
Říjen: 2950 Kč
Listopad: 2950 Kč
Prosinec: 2750 Kč

Kontakt na majitele získáte vytvořením žádosti o rezervaci nebo odesláním nezávazného dotazu
Minimální délka pronájmu v měsíci květnu: 4 dny (zobrazit další měsíce)
Leden - Březen: 4
Duben - Červen: 4
Červenec - Září: 8
Říjen - Prosinec: 4

Možnost parkování vlastního vozu v půjčovně

Pravidla

 • Minimální věk nájemce: 25 let
 • Počet kilometrů zahrnutých v nájemném: 300 km/den
 • Cena za další kilometr: 6 Kč včetně DPH/km
 • Domácí mazlíčci: ne
 • Kouření: ne

Doplňující pravidla

📄 Podrobné obchodní podmínky půjčovny

Podmínky pronájmu obytných vozů
Minimální věk nájemce:
Minimální věk potřebný pro řízení našich vozidel je pro vozidla do délky 7 m 21 let a pro vozidla nad 7 m délky je 25 let.
Minimální platnost řidičského oprávnění
Nájemce musí být držitelem potřebného řidičského oprávnění po dobu nejméně 3 let pro řízení vozidel do 7 m délky a 5 let pro řízení vozidel nad 7 m délky a musí být občanem České republiky.
Zahájení a ukončení pronájmu
CHECK IN
Pronajatý vůz si můžete vyzvednout 1. den řádně sjednaného pronájmu v době mezi 15:00 - 17:00 hod. a to vždy po předchozí telefonické domluvě s pronajímatelem. Nástupním dnem musí být pracovní den a je účtován standardní denní sazbou za pronájem dle platného ceníku!
Za předání vozidla mimo uvedenou pracovní dobu či o víkendu budet nájemci účtován poplatek ve výši 500 Kč.
CHECK OUT
Pronajaté vozidlo musí být vráceno zpět pronajímateli poslední den řádně sjednaného pronájmu a to v době mezi 8:00 - 10:00 hod. Výstupním dnem musí být pracovní den a je ZDARMA!
SMLUVNÍ POKUTA
Nevrátí-li nájemce vozidlo pronajímateli v uvedenou dobu náleží pronajímateli smluvní pokuta ve výši 5 000 Kč.
Hlavní sezóna
Hlavní sezonou se rozumí období zvýšené poptávky po zápůjčce obytných vozů a vozů pro kempování. Konkrétně se jedná o měsíce červen, červenec a srpen.
Minimální doba pronájmu:
U obytných vozů platí, že minimální doba pronájmu je 7 nocí v hlavní sezóně (červen-srpen). Ostatní kategorie vozů půjčujeme bez tohoto omezení.
U obytných vozů platí, že minimální doba pronájmu jsou 3 noci po zbytek roku. Ostatní kategorie vozů půjčujeme bez tohoto omezení.
Je zakázáno:
Manipulovat s počítadlem ujetých kilometrů vozidla.
Řízení vozidla pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných a návykových látek.
Dát vozidlo do pronájmu třetí osobě.
Kouřit, zapalovat jakýkoliv oheň včetně svíček, vonných svíček, aroma lamp a vonných tyčinek.
Vozidlo jakkoliv upravovat (polepováním, vrtáním, šroubováním, demontáží některých částí apod.).
Vozidla opravovat! Vozidla jsou nová nebo zánovní a většinou jsou v tovární záruce nebo prochází pravidelnými servisními prohlídkami. Veškeré případné opravy musí být telefonicky konzultovány s pronajímatelem.
Přepravovat jakákoliv zvířata včetně domácích mazlíčků.
V obytné části vozu se nesmějí přepravovat rozměrné a nebezpečné předměty, které by mohli zranit posádku nebo poškodit interiér vozu. K tomuto účelu jsou určeny výhradně zavazadlové prostory nebo “garáže” v zadních částech vozů!
Použití vozidla pro závodní, soutěžní nebo testovací účely.
Použít vozidlo k odtahu jiných vozidel včetně osobních.
Povinnosti nájemce:
Nájemce je povinen bezodkladně telefonicky ohlásit pronajímateli jakoukoliv škodu vzniklou na vozidle.
Pokud při nehodě, živelné události nebo vniknutí třetí osoby vznikla škoda přesahují 100 000 Kč nebo dojde k odcizení vozidla je nájemce povinen neprodleně o tom informovat místní policii a vyžádat si od ní protokol o provedeném šetření.
Při dopravní nehodě či jiné škodě způsobené provozem vozidla nad 25 000 Kč musí nájemce informovat místní policii, pronajímatele i pojišťovnu.
Nájemce musí vyhotovit zápis o dopravní nehodě a sepsat podrobný popis škod. Do zápisu je nutno uvést všechny účastníky nehody včetně kontaktních údajů.
Nájemce je povinen aktivně spolupracovat na řešení této události a pro pronajímatele vyhotovit detailní zprávu o nehodě či škodě a předmětnou událost vhodným způsobem zdokumentovat (např. fotografie, videozáznam, jména a adresy svědků).
Nájemce je zodpovědný za všechna porušení dopravních předpisů včetně parkovacích přestupků. Veškeré pokuty, sankce a správní poplatky za dopravní přestupky spáchané nájemcem v termínu zápůjčky jdou za ním a to i po skončení doby pronájmu.
Bude-li po skončení pronájmu pronajímateli doručena výzva k úhradě pokuty bude tato nájemci okamžitě přefakturována i s manipulačním poplatkem ve výši 400 Kč. Nájemce je povinen tuto fakturu bezodkladně uhradit.
Nájemce je povinen zacházet s vozidlem tak, aby nedošlo k jeho ztrátě, poškození, zničení či jiné újmě na majetku pronajímatele, a smí jej používat pouze pro účely, k nimž je určeno.
Nájemce je povinen používat všechna bezpečnostní zařízení, jsou-li ve vozidle nainstalována.
Při zrušení rezervace nájemcem před zahájením pronájmu vozidla, je nájemce povinen uhradit storno poplatky dle “Všeobecných obchodních podmínek” a “Smlouvy o pronájmu vozidla”.
Během jízdy jsou všechny osoby ve voze povinny dodržovat bezpečnostní pravidla a podmínky související s provozováním vozidla na pozemních komunikacích platné v daných zemích.
Nájemce je povinen zaplatit pronajímateli celou škodu vzniklou na vozidle vč. příslušenství, která bude ponížena o plnění pojišťovny/en poskytnuté pronajímateli, a to na výzvu pronajímatele, nejpozději do 5 pracovních dnů.
Nájemce nese odpovědnost za navrácení kompletního vybavení a příslušenství vozidla.
Nájemce smí tankovat pouze naftu, která složením odpovídá aktuálně platné normě EU pro motorovou naftu.
Předání a navrácení vozidla
Vozidlo bude vráceno ve stejném stavu v jakém bylo předáno.
Při předávání vozidla bude sepsán podrobný předávací protokol, který bude odrážet aktuální stav vozidla a příslušenství.
Nájemce vrací vozidlo se stejným stavem pohonných hmot, se kterým jej převzal. Obvykle s plnou nádrží.
Při navrácení vozidla musí být vyprázdněna odpadní nádrž, vyprázdněna a vypláchnuta kazeta chemického WC.
Vozidlo nesmí být hrubě znečištěno, zejména blátem, pískem, solí, asfaltem, olejem, lepidlem, barvou, krví, močí, výkaly, srstí zvířat apod. Pokud se tak stane je nájemce povinen uhradit veškeré náklady spojené s uvedením vozidla do původního stavu jako například kompletní vyčištění či nahrazení trvale znečištěných dílů novými.
V nájemném jsou započteny náplň propan-butanu (1 plynová láhev), plná nádrž vody, chemické prostředky do WC na 1 týden – jejich obsah nájemce nedoplňuje.
Platební podmínky
Pokud nebude rezervační záloha připsána na účet pronajímatele do 5 pracovních dnů od doručení výzvy k platbě může být rezervace automaticky zrušena bez předchozího upozornění a termín opět uvolněn pro další zájemce o pronájem.
Doplatek uhradí nájemce pronajímateli na základě výzvy k platbě bezhotovostně převodním příkazem a to nejpozději 30 kalendářních dnů před zahájením pronájmu vozidla.
Vratná kauce
Kauce složená bezhotovostně musí být připsána na účet pronajímatele nejpozději 1 pracovní den před převzetím vozidla do pronájmu. Kauce skládaná v hotovosti se skládá nejpozději v okamžiku převzetí vozidla do pronájmu.
Pronajímatel si vyhrazuje právo krátit vratnou kauci z důvodu náhrady způsobené škody, kterou nelze pokrýt z havarijního pojištění ani jiného pojištění.
Pronajímatel si vyhrazuje právo zadržet kauci až do úplného vyčíslení výše způsobené škody.
Pokud vzniklá škoda přesahuje výši vratné kauce je nájemce povinen uhradit pronajímateli rozdíl mezi celkovou výší škody a kaucí nejpozději do 5ti kalendářních dnů od doručení výzvy k úhradě.
Přistavení vozidla
Vozidlo lze přistavit do Prahy - Letňan, na libovolné místo v Ústí nad Labem a okolí do 50 km zdarma.
Dále pak za 16 Kč/km obousměrně.
Během července a srpna se z kapacitních důvodů vozidla předávají a vrací v sídle pronajímatele.
Pojištění vozidel
Všechna naše vozidla jsou zákoně i havarijně pojištěna zpravidla se spoluúčastí 5% minimálně však 5 000 Kč. Skutečnost se může mírně lišit v závislosti na pojišťovně u které je konkrétní vůz pojištěn. O aktuálním stavu bude informováni zasláním aktuálních pojistných podmínek.
Všechna naše vozidla jsou pojištěna včetně asistenčních služeb, které jsou sjednány v maximálním možném rozsahu. O aktuálním rozsahu budete informováni zasláním přehledu asistenčních služeb.
Ostatní ujednání:
Při nehodě nebo závadě, nemá nájemce žádný nárok na náhradní vozidlo ani na finanční kompenzaci.
Pronajímatel si vyhrazuje právo sledovat vozidlo pomocí GPS.
Dobu nájmu lze se souhlasem majitele prodloužit na základě telefonické žádosti učiněné nejpozději 48 hodin před uplynutím sjednané doby pronájmu.
Při nehodě či poruše, živelné události, vniknutí třetí osoby či odcizení vozidla nemá nájemce žádný nárok na náhradní obytné vozidlo, na náhradu škody ani na jinou finanční kompenzaci.
Vozidlo je kryto zárukou výrobce. Jeho případnou opravu je tedy nutno provést v autorizovaném servisu výrobce a na základě záruky po předložení servisní knížky požadovat bezplatnou opravu, není-li s pronajímatelem dohodnuto jinak.
Vozidlo smí řídit pouze nájemce nebo další řidič, který je uveden ve “Smlouvě o pronájmu”.
Nájemce převzetím vozidla potvrzuje i převzetí kompletních dokumentů popsaných v předávacím protokolu a klíčů patřících k vozidlu.
Nájemce převzetím vozidla uznává, že vozidlo je v pořádku, v provozuschopném a čistém stavu a nevykazuje žádné viditelné vady, kromě vad uvedených v předávacím protokolu.

Podrobnosti předání

Půjčovanou věc je možno vyzvednout v den půjčení nejdříve v 15:00
Vrácení musí proběhnout nejpozději v 10:00 poslední den zapůjčení.
Mimo pracovní dobu a o víkendech po dohodě. Pracovní doba 8:00-18:00.

Platba a storno podmínky

Platební údaje obdržíte po schválení rezervace. Průměrná doba do odpovědi je 24 minut. V poslední době schváleno 0% rezervací.

Postup rezervace

 • Žádost o rezervaci vytvoříte volbou požadovaného termínu a stiskem tlačítka "rezervovat"
 • Po vytvoření žádosti o rezervaci je možné se s majitelem dále domluvit na konkrétních podmínkách pronájmu
 • Následně majitel potvrdí rezervaci a vy obdržíte platební údaje, platbu je nutné provést do 5 pracovních dní od potvrzení rezervace majitelem
 • V případě, že termín pronájmu začíná za více než 40 dní, platí se nejprve 30% záloha, zbytek je nutné uhradit nejpozději 30 dní před začátkem pronájmu (v obou případech obdržíte zavčas platební údaje emailem)
 • Pokud rezervace začíná dříve než za 40 dní, hradí se rovnou celá částka.

Storno

 • Storno více než 30 dní předem - vracíme vše
 • Storno 15-29 dní předem - storno poplatek činí 50%
 • Storno méně než 15 dní předem - storno poplatek činí 100% - pokud není s majitelem domluveno jinak
Cookies. Vy víte, co máte dělat, aby vám tato lišta nepřekážela.
Tyto webové stránky využívají soubory cookie. Váš souhlas s využíváním všech souborů cookie potvrďte tlačítkem "Souhlasím". Pokud chcete upravit nastavení, klikněte na tlačítko "Uložit nastavení". Více informací o využívání souborů cookie naleznete zde.
Bezkempu využívá 4 druhy kategorií cookies:
1. Technické cookie
Technické cookies pro zajištění fungování webu. Bez nich to prostě nejde. Bez nich si neuděláte rezervaci a tedy nikam neutečete.
2. Analytické cookie
Analytické cookies nám pomáhají sbírat anonymní informace o návštěvnosti a interakci s obsahem na webových stránkách, abychom mohli zlepšovat uživatelské prostředí.
3. Personalizované cookie
Personalizované cookies umožňují webovým stránkám zapamatovat si vaše preference a poskytovat vám relevantní obsah a nabídky.
4. Reklamní cookie
Reklamní cookies slouží k sledování vašich online aktivit a přizpůsobování reklam tak, aby byly relevantní a zajímavé pro vás.