Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Alena J.

Skóre Bezkempu: 201

Odznaky bezkempaře:


Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 1230.9 - 4.10. Vladimír říká:

Bezproblémový mladý pár, super lidičky
9.8 - 14.8. Pavel říká:

Doporučujeme, naprosto bezproblémová a milá rodinka.
14.8 - 16.8. Pavel říká:

Vše v pohodě, skělá komunikace, úklid místa po odjezdu na 120 %
24.7 - 28.7. Milena říká:

Milá klidná rodinka.Vrátili je k nám po druhé.Vše probíhalo v klidu,bez problémů.Pozemek opustili v pořádku.Doporučuji.
17.7 - 24.7. Lukáš říká:

Skvěla rodinka, pohodáři, které je radost poznat.
29.5 - 31.5. Milena říká:

Milý pár cyklistů. Pozemek opustili v pořádku,dle dohody.Doporučuji.
15.5 - 17.5. Miloš říká:

Vše O.K.,doporučujeme.
1.5 - 3.5. Lukáš říká:

Sympaťáci s karavanem.
7.5 - 10.5. Karel


Zahrada u labské cyklostezky
1.5 - 3.5. Alena říká:
Krásná lokalita pro cyklovýlety i s dětmi, možnost nedalekého koupání. Cyklostezka po rovince podél Labe do Poděbrad nebo až do Nymbuka, nádhera. Krásná zahrada na konci obce, je zde zajištěno soukromí, kdy se s majiteli navzájem nerušíte. Majitelé milí a laskaví, ochotní, takřka rodinný přístup. Moc jsme si víkend užili a nejsme tu rozhodně naposledy. Doporučujeme.
Idyla 4km od Mácháče pod Bezdězem
7.5 - 10.5. Alena říká:
Klidné a hezké prostředí, pěší výlety na Bezděz i k Máchovu jezeru. Ubytování pěkné, uvítali jsme možnost wc, elektřiny a vody, po večerech jsme opékali buřty, líbilo se nám tam. Kousek od ubytování je vlaková zastávka, což bylo taky prima, že se dalo jít s dětmi jednu cestu k Máchovu jezeru pěšky a zpět vlakem.
Caravanové stání Nučničky
15.5 - 17.5. Alena říká:
Skvělé místo u Labe, vstřícné a milé uvítání, možnost načerpat do obytka vodu, vylít záchod i vodu, wc k dispozici. Výlety na kole směrem na Roudnici, Říp, případně až do Mělníka nebo na druhou stranu do Litoměřic nebo až do Ústí. Moc příjemný pobyt.
Louka v srdci Českého ráje v krásném prostředí skal a lesů přímo u stěn Klokočských skal
22.5 - 24.5. Alena říká:
Klidné místo pár kroků od Klokočských skal, pár kilometrů od Turnova. Kadibudka skvělá :) Pokud bude deštivé počasí, doporučujeme stát obytným autem blíž k silnici, abyste nezapadli. Sousedé s těžším obytňákem měli co dělat, aby po deštivé noci odjeli...
Zahrada 7km od Mělníka
29.5 - 31.5. Alena říká:
Krásná uzamykatelná zahrada u Labské cyklostezky, velmi milá paní majitelka. Víkend jsme si užili a už máme zarezervováno pár dnů o letních prázdninách s dětmi. Doporučujeme.
Zahrada u labské cyklostezky
17.7 - 24.7. Alena říká:
Na tomto místě jsme byli již podruhé, tentokrát na celý týden. Přístup majitelů je úžasný, jsou milí, velmi pozorní, v nesnázi nápomocní, starostliví. Místo je u cyklostezky, vedle je několik písečáků, kde je průzračná voda a perfektní koupání, málo lidí. Obchod s potravinami Coop je v obci, stejně tak i cenově velmi příznivá cukrárna, kde mají i občerstvení a míchané drinky za hubičku. Supermarkety jsou autem 4km v Kolíně. V Kolíně jsme také využili samoobslužnou prádelnu. V případě silného deště před vaším příjezdem obytným autem kontaktujte majitele, je vybaven prkny na podložení kol, abyste nezapadli. Pobyt jsme si i s dětmi maximálně užili, jezdili jsme na kole, denně jsme se koupali, na pozemku je úžasné soukromí, které nám poskytlo klid a svobodu. Doporučujeme a určitě se sem příští rok vrátíme.
Zahrada 7km od Mělníka
24.7 - 28.7. Alena říká:
Byli jsme zde už podruhé, krásné klidné místo blízko Labe a cyklostezky, využili jsme nedaleké koupaliště v Citově, čisté, je tam skákací prkno, takže se děti vyřádily. Zahrada poskytuje stín a soukromí, dá se zamknout,
takže nemusíte v obytku pořád zavírat okna. Paní majitelka je velmi milá. Děkujeme za pěkný pobyt 🙂
České Švýcarsko - Labské pískovce - Děčín
28.7 - 31.7. Alena říká:
Místo na super místě, veliký pozemek, uvítali jsme možnost vylití wc i napouštění vody. Skvělá lokalita pro aktivní dovolenou, my využili i s dětmi nádherné cyklostezky podél Labe do Ústí nebo na druhou stranu do Hřenska, rapektive Bad Schandau. Koupali jsme se na koupališti v 7km vzdáleném Benešově nad Ploučnicí nebo v Děčínském aquaparku. Ten je sice dražší, ale 3 nádherné velké venkovní bazény na plavání,
spousta atrakcí a bazénů pro malé děti, příjemně teplá voda, čisto, hezké zázemí. Pěšky jsme si obešli okruh Pravčické brány a další krásná místa nás čekají na příště, rozhodně tu nejsme naposledy. Pan majitel je vstřícný a pozorný. Rozhodně toto místo doporučujeme.
U Lužické Nisy a Trojzemí
9.8 - 14.8. Alena říká:
Pozemek je na klidném místě hned u cyklostezky, která vede z Liberce směrem na Hrádek nad Nisou, s obytkem se tu stálo hezky, je tu slunečník, malý stolek a tři plastové židle, tak jsme ani nemuseli tahat to naše :) Ohniště s roštem jsme také využili. Asi 5 minut pěšky odsud je Nisa, ke které vedou kamenné schůdky, takže na ochlazení a přírodní vykoupání je to úplně dostačující a velmi osvěžující. Vyřešili jsme tím i to, že tu není k dopuštění voda, vždy si v kyblíku k obytku přineseme vodu na umytí rukou, apod. Jezdíme na kole na všechny směry a odpoledne se koupeme v nedaleké Kristýně. V Bílém Kostele je pro případ potřeby obchůdek s potravinami, hospoda, zmrzlina, apod. Líbí se nám tu, tak si to ještě o 2 dny prodlužujeme :)
U Lužické Nisy a Trojzemí
14.8 - 16.8. Alena říká:
Pobyt bez chybičky - rozepsáno v předchozím hodnocení.
Zahrada Nové Mlýny - Přítluky
26.9 - 30.9. Alena říká:
Pobyt se nám moc líbil, místo je hned u cyklostezky směrem na Lednici, na konci obce v zahradě, která je uzamykatelná, je tady krásné soukromí. Ocenili jsme suchý záchod, možnost vylití wc. Pan majitel byl velmi starostlivý a milý, byli jsme spokojení.
Zahrada Nové Mlýny - Přítluky
30.9 - 4.10. Alena říká:
Prodloužili jsme si pobyt, takže hodnotím stejně kladně jako minule, můžeme doporučit.