Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Jan L.

Skóre Bezkempu: 68

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 4
Počet půjčených vozů: 01.10 - 2.10.2022 Ivana říká:

OK příjemná rodina vše v pořádku.
27.9 - 29.9.2022 Frantisek říká:

Velice sympatická rodina,všechno bylo v nejlepším pořádku ,děkujeme za návštěvu.


Klidné místo pod rybníkem
1.10 - 2.10.2022 Jan říká:
Parádní místo na konci vesnici. Celkem rovná plocha. El. k dispozici, vodu možno po dohodě s majitelem čerpad do kanistru. Kolem místa parkování vede naučná stezka Za Mlynáři od Bradavy, pár metrů vedle teče potok Bradava a je pěkný rybník. Na místě je i ohniště.
Pozemek s rybníčkem v Hrachovištích u Třeboně
30.9 - 1.10.2022 Jan říká:
Pěkné místo téměř uprostřed vesnice ca. 100m od zastávky autobusu, který jede do Třeboně. S karavanem využijete klíny, pozemek je trochu svažitý. Možno vylít šedou vodu do kanálu na kraji pozemku. Malý rybníček uprostřed, vedle ohniště a dříví. Majitel dává k dispozici gril na dřevěné uhlí, plastové židle, stůl a další drobnosti jako sekeru ap. Pokud bude po dešti, pozor na podmáčený povrch, je nebezpečí zapadnutí. Voda a el. není.
Zahrada za sadem Lančov
29.9 - 30.9.2022 Jan říká:
Pozemek na konci vesnice u vjezdu do areálu statku nebo farmy, ulice/cesta není osvětlená. Na pozemku je suché WC bez pavouků/pavučin (důležité pro ženy!). Přípojka na 230V je vedle přípojky na vodu, kde je možnost se osprchovat nebo nabrat vodu. Na pozemku je ohniště a připravené dříví. Ve spodní části je celkem rovná plocha, nahoře budou třeba klíny. Kousek od pozemku je malá samoobsluha, kde se dá koupit téměř vše potřebné. Využili jsme i autobus, kterým jsme dojeli až pod zámek Vranov nad Dyjí a večer zase zpět.
Pronájem louky u rybníka Hejtman
27.9 - 29.9.2022 Jan říká:
Perfektní místo zpevněné betonovými panely. El. zásuvka 230V max. 5m od parkování. Výlevka pro chem.WC také doslova u nosu. K dispozici užitková voda. Gril na dřevěné uhlí k dispozici, vezměte si pár kilo sebou. Rybník Hejtman je vidět z parkovacího místa.