Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Filip M.

Skóre Bezkempu: 53

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 420.8 - 22.8.2021 AliBudka říká:

Vřele velmi doporučuji, skvělá komunikace, férové a slušné jednání, perfektní parta no a jako bonus? Něco navíc! Něco, co se těžko popisuje a vyjadřuje, přiložili ruku k dílu v budování vize a snu.. vystavěli kus něčeho, co mohou využít i další hosté. Rádi jsme se podělili o místo, které milujeme a jsme velmi vděční, že vložená důvěra se vyplatila. Děkujeme za návštěvu lesního tábořiště BOUDaBUDKA.cz


Louka pod lesem
30.9 - 1.10.2021 Filip říká:
Příjezd na pozemek byl super, cítil jsem se trochu rebelsky s offroadem na cyklostezce ;) Stanování bylo příjemné, místo u ohniště bylo rovnější, než jsem čekal. Na místě u ohniště bylo nachystáno i trochu dřeva, což na malý oheň pro jednoho stačilo akorát. A západ slunce nad loukou stál za to.
Louka s ohništěm a posezením u lesa Bohdíkov Nízký Jeseník
17.9 - 19.9.2021 Filip říká:
Náš druhý pobyt na louce v Bohdíkově. Pan majitel zaslouží pochvalu za hromadu nachystaného a suchého dřeva.
BOUDaBUDKA - klidné lesní tábořiště s přístřeškem na samotě u Štítar na Moravě - kousek od Vranovské přehrady a NP Podyjí
20.8 - 22.8.2021 Filip říká:
Že to bude super víkend jsme trochu čekali, ale že až takovou mírou předčí naše očekávání, to jsme opravdu nečekali.

Příjezd: 10/10 – Nejen že pozemek není golfový trávníček hned vedle nové asfaltky, ale offroadové srdce zaplesalo při průjezdu těch několika kaluží po cestě. Už jenom kvůli blátu až na střeše bych jel znova ;)

Check-in: 10/10 - Majitelé (A) a (M) jsou sympaťáci. Slovo dalo slovo a ještě přes samotnou návštěvou jsme se domluvili na tom, že můžeme na pozemku vybudovat něco na přespání. Na procházku může člověk jít vždycky, ale kde jinde lze dostat svolení k tomu, abychom si mohli postavit permanentní přístřešek?

Pobyt: 99/10 – Bushcraft, shelter, survival. Nějaký vercajk jsme měli vlastní, nějaký zapůjčili majitelé. A hned vedle toho ohniště s kotlíkem + tajná lednička s vychlazeným pivem. Dále pak latrína v lepším stavu než wc v některých podnicích. A jako bonus byl někdě v dáli v noci malý ohňostroj.

Check-out: 10/10 – Kvalitu plachtové střechy prověřila lehká přeháňka, odpadky jsme uklidili a zapůjčené vybavení vrátili na smluvené místo.

Verdikt: Dal bych i 11/10, kdyby to šlo, a doufám, že s partou vrátíme někdy v zimě ověřit kvalitu přístřešku, který jsme vycraftili.
Louka s ohništěm a posezením u lesa Bohdíkov Nízký Jeseník
28.5 - 30.5.2021 Filip říká:
Náš první pobyt přes platformu bezkempu.cz hodnotíme kladně.


Cílem výletu bylo zdolávat překážky a to se nám zřejmě povedlo:

Na louku jsme se dostali s Jimnym na celoročních AT se sandardním tlakem na redukci 4L a nebylo nutné podhustit.

Po příjezdu na místo jsme se seznámili s dalším milým hostem, který zde tábořil v maringotce – stejně jako my na louce – na 2 noci a než jsme postavili tábor, tak nám uvolnil místo u ohniště.
2 stany jsme postavili na nejrovnější části směrem k lesu a hamok kousek pod stany v lese.

Před první večeří nás pak mile překvapila přítomnost roštu.

Druhý den jsme nanosili další dřevo, postavili nosný systém pro kotlík a navzdory rozmarům počasí uvařili oběd nad ohništěm. A aby to bylo fér, tak jsme pak přiměřeně poklidili a vyrazili na průzkum Bohdíkova, aby měl host z maringotky taky na pár hodin možnost v klidu pobýt u ohniště sám, když před tím slušně odmítl pozvání ke skupině. V Bohdíkově jsme si prohlédli kostel, botanickou zahradu a hospodu na hranici obcí Bohdíkov a Komňátka. Při návratu z průzkumu obce jsme zahlédli u sousední chaty na začátku louky paní, tak jsme ji ostentativně nahlas pozdravili, načež paní aspoň pokývala směrem zpět.J

Druhý večer jsme pak trochu podcenili naše schopnosti i výbavu; Pláštěnku je potřeba nasadit včas, spacák do +5°C nestačí a při vytrvalém dešti se voda dostane i do stanu. Cenná lekce a příště budeme vybavenější.

Poslední den se s námi rozloučil host z maringotky a my jsme mu trochu záviděli, že se vyspal pěkně v suchu, balil v suchu a už může odcházet – zatímco jsme při úklidu okolo ohniště a balení mokrých stanů do auta museli po vydatném celonočním dešti zavrhnout myšlenku na lahodnou ranní kávu připravenou opět na ohni pomocí křesadla a troudu.

Sjezd z kompletně mokré louky opět na redukci 4L se stejným tlakem bez jediného prokluzu a přeřadit zpet na 2H lze na relativní rovinně ještě před výjezdem na silnici.

Shrnutí: Fantastické. Ze strany hostů spokojenost absolutní a když bude i ze strany pana majitele, rádi se vrátíme v budoucnu.