Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Lukáš V.

Skóre Bezkempu: 31

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 28.8 - 9.8. Petr říká:

dobrá


Tichá louka u lesa - ohniště se dřevem
9.8 - 10.8. Lukáš říká:
Nakonec jsme na pozemku ani nenocovali.Po příjezdu jsme zjistily,že louka není u lesa a v okolí je pouze pár stromů. V okolí jen pole a louky a není se kam schovat před sluncem.Na pozemku měl být v dobu našeho pobytu pouze jeden další stan.Bohužel jich tam bylo pět.Klidné místo to sice je,ale v letním období veder určitě nedoporučuji.
Reakce majitele: Velice nás mrzí, že se vám pobyt nevydařil. Je pravdou, že na pozemku je stín pouze do cca 9:30 ráno. Musím ale uvést na pravou míru další nepřesnosti, uvedené ve vašem hodnocení. U louky les je. Rozkládá se od řeky Jizery až po obec Líny a má rozlohu 300ha. Ostatně stačí se podívat na leteckou mapu. Nevím, kde se vzala informace, že na pozemku "má být pouze jeden další stan". Na bezkempu.cz je uvedeno, že na louce může být současně max. 5 bezkempařů. Tento případ se nám za tuto sezonu stal pouze jednou. Z 70% je na pozemku pouze jedna rezervace.
Skalní obydlí
8.8 - 9.8. Lukáš říká:
Naprosto krásný pozemek na klidném a odlehlém místě a v letních vedrech je v obydlí ve skále krásný chládek.Vše je tak ,jak popisuje majitel pozemku.Potkali jsme i příjemného souseda,který chová sovu :-) A v neposlední řadě nesmím zapomenout na krásné posezení v hospůdce pod kopcem,kterou provozuje pohodový týpek se vstřísným jednáním.A také místní štamgasty se kterými jsme strávily příjemný večer :-) Tak je od nás pozdravujte.