Pohoda v Jižních Čechách
5.6 - 6.6.2026 Elizaveta říká:
Ideálně! Děkujeme moc, bylo to naše první kempování a jsme to užili
Žádné lidi nebo další hosty nebyli, krásný odpočinek od lidi a města v okolí rybníka a přírody. Děkujeme!
Určitě někdy přijedeme znovu :)


Ideálně! Děkujeme moc, bylo to naše první kempování a jsme to užili
Žádné lidi nebo další hosty nebyli, krásný odpočinek od lidi a města v okolí rybníka a přírody. Děkujeme!
Určitě někdy přijedeme znovu :)




