Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Jak dobře připravit pozemek?

Aby se u vás hosté cítili spokojeně a vyvarovali jste se případných problémů, doporučujeme kromě dobrého popsání vašeho pozemku a fotografií také přípravu a udržování pozemku

Navigace
V nastavení pozemku dobře popište cestu aby hosté nebloudili. Pokud to zvládnete, nastavte i dobře GPS, aby hosté mohli zajet k vám podle navigace. Abychom vám to ulehčili, při nastavení vašeho pozemku stačí vybrat přesně bod na mapě a GPS se přenese automaticky.

Prořezávání větví
Nezapomínejte na vašem pozemku popř. i příjezdu na něj udržovat průjezdnost pro karavany, obytná auta. Jde o různé větve či jiné překážky. Mějte na paměti, že takový karavan může mít šířku i 2,5 m (a to se potřebuje i někde vytočit) a obytná auta mohou mít výšku i 3,2 m (doporučujeme raději stříhat větve na výšku 3.5 m).

Rovná plocha
Karavnisté preferují umístění karavanu na rovnou plochu. Pokud tedy máte na vašem pozemku možnost tuto plochu vytvořit, bude to skvělé.

Sjízdnost
Změna počasí dokáže zkomplikovat situaci při příjezdu i odjezdu. Doporučujeme místa kde se pohybuje karavan zdrsnit např. štěrkem či jiným materiálem. Pozor také na různé nájezdy, výmoly atd.

Sekání trávy
Pokud víte, že k vám pojedou hosté, prosíme udržujte místo popř. část míst s posekanou trávou. Takto doporučujeme i fotit pozemek.

Informovanost
Informute také hosty o dalších pro ně důležitých informacích. Kde např. mohou nabrat vodu, vylít tzv. šedou vodu či obsah WC, kde vynést odpadky. Pokud máte tyto možnosti na vašem pozemku, hosté budou ješte spokojenější a můžete si účtovat vyšší ceny.