Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Mám občas i své stávající klienty, můžu je realizovat mimo váš systém?

Bohužel to možné není a je nutné veškeré pronájmy realizovat přes náš systém. Hlavním důvodem není naše touha po provizích z vašich stávajících klientů, ale snaha o udržení funkčnosti celého systému.

Vysvětlíme vám to na příkladu: Přijede k vám váš klient a vy mu poskytnete pronájem mimo náš systém. Mezitím na stránkách bezkempu.cz si náš zákazník realizuje rezervaci na stejný den. Takto to může udělat i více zákazníků. Náš systém se snaží zachovávat komfort a klid na pozemcích a proto je počet rezervací velmi omezen. A když tedy náš zákazník přijede na váš pozemek, kde očekává podle našeho systému volno a realita bude odlišná (jelikož tam máte “svého” klienta), bude náš zákazník logicky naštvaný a celá služba nebude fungovat. Pokud již teď máte svoje klienty, vyplatí se vám bezKempu.cz také, i za cenu naší provize, jelikož vám totiž náš systém výrazně ulehčí starosti. (viz bod Proč pronajmout přes Bezkempu.cz)

Samozřejmě vás nechceme vázat a pokud máte např. nějakou větší soukromou akci na pozemku, můžete si nastavit na toto období nedostupnost pozemku a tím toto elegantně vyřešíte. Na toto období vám tak nebudou od nás chodit rezervace.

Upozornění: Je zakázáno obcházet náš systém a domlouvat se zákazníky tzv. “napřímo” např. i na platbě hotovosti atd. Riskujete tím vyřazení z našeho systému. Děkujeme za pochopení i férové jednání. Kromě výhod celého systému, vám to oplácíme láskyplnou péči a podporou.