Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Mám občas i své stávající klienty, můžu je realizovat mimo váš systém?

Je to možné, pouze pokud máte nastaven příslušný režim spolupráce ( např. jste-li majitelem stellplatzu či penzionu ). Není dovoleno obejít systém Bezkempu, pokud host zjevně našel váš pozemek na BezKempu či vás dokonce nejdříve kontaktoval nezávazným dotazem, s tím, že zaplatí na místě. V těchto případech je nutné vždy hosty odkázat k provedení rezervace na BezKempu.cz.

Vysvětlíme vám to na příkladu: Přijede k vám váš klient a vy mu poskytnete pronájem mimo náš systém. Mezitím na stránkách bezkempu.cz si náš zákazník realizuje rezervaci na stejný den. Takto to může udělat i více zákazníků. Náš systém se snaží zachovávat komfort a klid na pozemcích a proto je počet rezervací velmi omezen. A když tedy náš zákazník přijede na váš pozemek, kde očekává podle našeho systému volno a realita bude odlišná (jelikož tam máte “svého” klienta), bude náš zákazník logicky naštvaný a celá služba nebude fungovat. Musíte mít tedy nastaven takový režim spolupráce, aby host předem počítal s tím, že na vašem pozemku mohou být hosté mimo systém bezkempu (což je logicky může také odradit, ale je nutné podat hostům pravdivé informace o pozemku ) - tedy na pozemku může být více hostů než je na pozemcích bezkempu běžné a popř. i hosté, kteří nevyznávají filozofii bezkempu a neodsouhlasili přísný kodex chování bezkempaře ohledně chování a nočního klidu.
Pokud již teď máte svoje klienty, zvažte pro vás vhodný režim spolupráce s BezKempu, každý má své výhody a nevýhody.

Samozřejmě vás nechceme vázat a pokud máte např. nějakou větší soukromou akci na pozemku, můžete si nastavit na toto období nedostupnost pozemku a tím toto elegantně vyřešíte. Na toto období vám tak nebudou od nás chodit rezervace.

V případě zjištění obcházení naší služby jsme nuceni účet majitele pozemku ( popř. i hosta ) zablokovat a znemožnit tak další využívání služeb Bezkempu v budoucnosti. Děkujeme za pochopení i férové jednání. Kromě výhod celého systému, vám to oplácíme láskyplnou péči a podporou.