Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Můžu se s hostem domluvit napřímo a vyhnout se tak poplatku za využití služby Bezkempu?

Obcházení se nevyplácí
Občas se objeví pokusy tzv. obcházení naší služby hlavně ze strany zákazníků. Naštěstí vy majitelé jste slušní a féroví lidé a tyto pokusy nám hlásíte resp. odkazujete zákazníky na nutnosti využití naší platformy k rezervaci. Ceníme si toho. Myslíme si, že naše provize totiž není tak vysoká, aby to stálo za to. Navíc komfort celé služby a hlavně marketing které všem poskytujeme je nenahraditelný. Investujeme velké množství energie, času a finančních prostředků na zajištění celé služby a propagaci vašeho pozemku. Díky službě Bezkempu totiž budete mít (a někteří již teď máte) zajištěn trvalý přísun kvalitních platících zákazníků.

Zde musíme zdůraznit, že pokud máte nastaven příslušný režim spolupráce, je možné příjímat hosty mimo systém BezKempu (např. jste-li majitelem stellplatzu a chcete nabízet část kapacity na BezKempu). Není dovoleno obejít systém Bezkempu, pokud host zjevně našel váš pozemek na BezKempu či vás dokonce nejdříve kontaktoval nezávazným dotazem, s tím, že zaplatí na místě. V těchto případech je nutné vždy hosty odkázat k provedení rezervace na BezKempu.cz.

V případě zjištění obcházení naší služby jsme nuceni účet majitele pozemku ( popř.i hosta ) zablokovat a znemožnit tak další využívání služeb Bezkempu v budoucnosti.

Co vám naše služba mimo jiné přináší za výhody: