Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Přemysl .

Skóre Bezkempu: 93

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 7
Počet půjčených vozů: 07.6 - 9.6.2021 Petr říká:

Vše v pořádku.


Na břehu řeky Opavy - Loděnice Děhylov
9.6 - 10.6.2022 Přemysl říká:
Krásné prostředí přímo u řeky s možností koupání. Vyžití pro děti. Přípojka vody a elektřiny blízko. Jediným problémem je šedá voda, není to úplně stavěné na využití vlastního zázemí, šedou vodu je nutné daleko nosit v kbelíku. Vypustit se dá jen s velmi dlouhou odpadní hadicí ze silnice.
Tatranská lúka - Stará Lesná, Vysoké Tatry
14.6 - 17.6.2022 Přemysl říká:
Zatím nejlepší místo, jaké jsem zažil z pohledu výbavy stání. Mohl jsem využít napojení se přímo na vodu trvale, i na odpad. Vše upravené. Ideální pro pěší turistiku. Krásný výhled, super majitel.
Pod Chopkom - Liptov
11.6 - 14.6.2022 Přemysl říká:
Krásné místo, hlavně pro cyklisty. Máme ale velký karavan, ten se na pozemek dostával obtížně. Majitel byl velice ochotný. Trochu nepohodlné je řešit chemické WC a šedou vodu.
Zahrada v Lázních Kundratice
13.6 - 16.6.2021 Přemysl říká:
Výborný pozemek uprostřed přírody. Všude klid. Po příjezdu jsme měli vše připravené. Kanalizace, voda i elektřina dobře dostupná. Doporučuji
Mikrofarma Holetín
7.6 - 9.6.2021 Přemysl říká:
Pozemek je dobře přístupný. Majitel super. Příroda kolem krásná. Pokud chcete mít klid a relaxovat, super místo. Náš ovčácký pes se cítil mezi ovcemi spokojeně :-)
Zahrada s nádherným výhledem na louky a lesy
16.9 - 18.9.2020 Přemysl říká:
Krásná krajina. Pozemek na konci vesnice. Možnost procházek i cyklovýletů. Vřele doporučuji. Pro náš karavan byla dostupná elektřina, voda i kanalizace pro šedou vodu i chemické WC. Majitel velice vstřícný, se vším jsme byli spokojeni.