Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Johana K.

Skóre Bezkempu: 79

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 511.6 - 13.6.2021 Zdeňka říká:

Po odjezdu bylo vše v naprostém pořádku. Děkuji za návštěvu.
24.8 - 26.8.2020 Jiří říká:

Super pohodová rodinka :-)
22.8 - 24.8.2020 Miroslav
20.8 - 22.8.2020 Kristina


Zapomenuté podhůří Jeseníků s čistým vzduchem u rybníku
26.8 - 31.8.2021 Johana říká:
Naprosto fantastické bezkempovací místo. Bývalé golfové hřiště se citlivě mění v lesopark a je radost tam trávit volné chvíle. Nadšený majitel, kterému dělá radost dělat něco pro místní zapomenutý kraj bývalých Sudet. Jinak k samotnému bekempovacímu místu bych mohla zkopírovat předchozí kladné recenze ;) Pozemek sousedí s celkem frekventovanou silnicí na kraji malého města usazeného uprostřed malebné krajiny. Úžasné prostředí a perfektní nadstandardní zázemí s možností najít si v rámci vymezených ploch na stanování nebo stání to své pravé místo.
Louka u Branišovského lesa
11.6 - 13.6.2021 Johana říká:
Skvělé místo, potvrzujeme předchozí recenze :) Krásně udržovaná louka, vysečené plochy na stanování, rovina na stan, ohniště. V oplocence vše, co člověk ke svému skromnému pobytu potřebuje i s hračkami pro děti. Není pro ty, co vyžadují absolutní ticho, ze silnice je slyšet přes noc vzdálený ruch. Každopádně určitě máme chuť se zase někdy vrátit. Děti to tam moc bavilo. Místo nás moc nadchlo a patří k tomu nejlepšímu, co jsme doposud přes bezkemp navštívili.
krásný pozemek ke stanování v srdci NP Podyjí
20.8 - 22.8.2020 Johana říká:
Moc milá a ochotná majitelka, skvělé zázemí pro každého bezkempaře v podobě nádherné zahrady, zásoby pitné vody, umývárny, venkovní sprchy a chemického wc. Celé zázemí je skvěle udržované. V malebné vesničce je moc fajn hospoda, kde se dá výborně najíst, a samoobslužný "kiosek" na zmrzku a limču, což ocenily zejména děti. Dovedeme si představit, že příště v takovém zázemí a na takovém místě strávíme i delší dobu, než jen dvě noci.