Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Louka s ohništěm a posezením u lesa Bohdíkov Nízký Jeseník
 Přidat mezi oblíbené


50 Kč

10 Kč

0 Kč
Pozor, nesnažte se vyjet nahoru autem, nebo si tohle místo vůbec nerezervujte, zůstala tam loni hrozná spoušť po těch co se to snažili vyjet!
Louka v Bohdíkově pod Vaškovou horou mezi Hanušovicemi a Šumperkem nabízí jižně svažitý terén pro stan, nebo bivak, je obklopena lesy a ohraničena potůčkem.
Vedle pozemku nalevo za sousedovou chatou je studánka s pitnou vodou, ale já chodím pro vodu normálně do potůčku napravo za loukou v lese a ta je taky výborná.
U lesa je kadibudka, tak ji prosím udržujte použitelnou a své výtvory zasypte vždy pár lopatkami připravené hlíny z kbelíku.

Pozor, na pozemku se nachází ještě maringotka. V případě, že si zarezervujete pozemek pouze pro sebe, budete mít pro sebe celou část určenou pro kempování, ale v maringotce mohou být další hosté.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 3 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Na hranici mého pozemku vpravo u lesa, pod prvními stromy je nová kadibudka, tak ji prosím udržujte v takovém stavu, jak by jste si ji přáli příště navštívit. (Toaletní papír si pro jistotu vemte vlastní, po použití prosím zasypat pár hrstmi připravené hlíny, aby tam nelétaly mouchy). Děkuji.
pitná voda - Pitná voda je ve studánce vlevo na kopci za sousedovou chatou, pod šípkovým keřem.
piknikový stůl
gril
ohniště
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

Jelikož někteří uživatelé nedokázali pochopit že tam nemají jezdit pokud jejich auto nevyjede louku do kopce a udělali tam koleje bláta, tak jsem nucen zrušit možnost pronájmu pro karavany a obytná auta.

aktivity
cyklistika

Klidná oblast bez velkého provozu se spoustou cyklostezek po přírodě i památkách.

rybaření

https://www.chytej.cz/svazove-reviry/473502/morava-24/

lezení

https://www.horosvaz.cz/skaly-sektor-187/

zimní sporty

V okolí se nachází mnoho lyžařských areálů, protože se jedná o předhůří Jeseníků. https://www.kudyznudy.cz/aktivity-a-akce/aktivity/skiareal-panorama-stedrakova-lhota.aspx

vodní sporty

http://www.kdesekoupat.cz/koupaliste-ruda-1492
http://www.kdesekoupat.cz/bratrusovske-letni-koupaliste-897

dětské aktivity

https://www.kudyznudy.cz/aktivity-a-akce/aktivity/galerie-abakuk---rezbarske-prace-motorovou-pilou.aspx a nebo https://www.kudyznudy.cz/aktivity-a-akce/aktivity/technicke-muzeum-technodrom-v-hosticich.aspx

pěší turistika

https://www.kudyznudy.cz/aktivity-a-akce/aktivity/prirodni-pamatka-stola-marka.aspx a potom https://www.kudyznudy.cz/aktivity-a-akce/aktivity/zricenina-noveho-hradu-zvaneho-furchtenberg.aspx

bruslení

http://www.inline-online.cz/node/145

koně

https://www.kudyznudy.cz/aktivity-a-akce/aktivity/jizda-na-koni-ve-westernovem-stylu-na-ranci-viktor.aspx

Další aktivity

Doporučuji po vydatnějších deštích vyrazit na sjezd řeky Moravy na kajaku nebo kanoí.

pravidla

Pozor, na pozemku se nachází ještě maringotka. V případě, že si zarezervujete pozemek pouze pro sebe, budete mít pro sebe celou část určenou pro kempování, ale v maringotce mohou být další hosté.

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
18.5 - 19.5.2020 Lukáš říká:
Prijemne prostredie pre stanovanie a oddych. Recenzie na stranke nas pripravili na strmsi pozemok, ale to nam nijak neskazilo zazitok. Ohnisko velke aj pre skupiny, Pan majitel nam pripravil drevo na opekanie, co bolo velmi mile od neho.
Jedine co mohlo byt lepsie je posekat travnik, kedze tam bolo vela kliestov (odporucam si vziat repelent)
8.5 - 10.5.2020 Jan říká:
Pozemek je krásný, vše je jak je v popisu od majitele. Bohužel, pokud se řídíte pokyny a auto zaparkujete na jím určeném místě, parkujete na cizím pozemku a k místu kde se dá postavit stan to je cca 200 metrů do pořádného kopce - což při třetí až čtvrté cestě s vybavením ke stanování začíná docela vadit. Pozemek je hodně (ale opravdu hodně) z kopce a i na "rovném" plácku u lesa musíte počítat s tím, že ve stanu budete celou noc klouzat dolů. A jako perlička na dortu jsou majitelé nedaleké chaty, kteří jsou z toho, že je louka používaná jako tábořiště hodně nešťastní. V reálu to znamená vyslechnout si při každé (dlouhé) cestě k autu přednášku o tom, jaký zde býval klid a jak jim ho pan majitel svým podnikáním pokazil (to od docela slušné paní) a později i docela sprosté nadávky (od ne moc slušného pána). O schválně hlasité hudbě, pouštěné z přenosného reproduktoru dlouho do noci se asi nemá cenu ani zmiňovat. Tenhle docela nepříjemný zážitek s domorodci nás přinutil pobyt zkrátit a předčasně se přesunout jinam, škoda, místo zpočátku vypadalo idylicky.
4.5 - 5.5.2020 Milan říká:
Louka obklopená kopci, lesy a prameny. Prostě krásné místo pro útěk z města.
4.10 - 5.10.2019 Petra říká:
Moc pěkné místo, jenom podle fotek to nevypadá, ale je to opravdu celkem dost ve svahu, najít tam rovinu pro jedno auto se dá, další auto už jedině s vyrovnávacími nájezdy nebo podložit špalíky :)):))
25.9 - 28.9.2019 Aneta říká:
Mělo by být v popisu uvedeno, že pokud je mokro, tak se do kopce nedostane ani klasický osobní automobil pokud není čtyřkolka :-/ Takže vynášení věcí nás neminulo :-/ Celý terén je DOST ve svahu, takže ani u toho ohniště nejste rovně a stále se musíte zapírat nohama. Nemluvím o spaní ,,z kopce,, :-( To nás dost zklamalo. Ale zase na druhou stranu je to krásná louka s výhledem, hned kolem nás rostly veliké bedly, v lese dalších pár hříbků, kadibouda taky plus, takže jelikož nejsme z cukru, tak jsme si to užili a vychutnali :-) Děkujeme, jen příště budeme vybírat rovnější místo
28.9 - 29.9.2019 Radek říká:
Moc pěkné místo, které odpovídá popisu. Za deště a mokra pro normální auto může být problém vyjet nahoru na louku. Se 4x4 nebyl problém.
10.9 - 12.9.2019 Pavel říká:
Super místečko, kde jsem byl dva dny. Počasí nádherně vyšlo, že jsem se i opaloval. V noci sice trochu chladněji, ale vůbec ničemu to nevadí, pokud jste vybaveni. Maringotka co je výš nevadila, protože tam nikdo nebyl. Ohniště i gril úplně bomba. Dřeva v okolí dostatek, jen posbírat. Luxusní kadibudka k dispozici a na opláchnutí těla posloužil potok v lese pod pozemkem, kde byla krásně chladná voda (samozřejmě bez mýdla). Nejhezčí je tady východ a západ sluníčka. Všude klid, jen v noci se ozývalo z lesa pískání a kukání, což nádherně umocnilo tuto atmosféru v přírodě. Je to odsud kousek do Hanušovic, kde jsem navštívil muzeum piva a pivovarnictví. Vřele doporučuji a pro další ubytované jsem u ohniště nechal i nějaké dřevo. Děkuji panu majiteli za poskytnutí takového nádherného místa. Bylo zde opravdu nádherně a vůbec se mě další den nechtělo do práce.
30.8 - 1.9.2019 Martina říká:
Terén je svažitý, ale dalo se najít místo na stan. Pod pojmem studánka, jsme očekávaly něco jiného, ale i tak se z tama dala odkapat voda, když na to máte trpělivost. Místo je pěkné, ale nejvíce mě nadzvedlo, když jsme zaplatily exkluzivní pobyt s tím, že na pozemku budeme jen my a v den našeho příjezdu přijely ještě dvě slečny. Jejich přítomnost nám nevadila, naopak, ale šlo o pointu. Pokud platím navíc za to, že tu budeme samy, očekávala jsem, že to tak bude.
18.8 - 19.8.2019 Filip říká:
Pěkné místo.
16.8 - 18.8.2019 Jakub říká:
Moc pěkná louka se spoustou barevné květeny obklopena lesíky. Studánka sice teče pomaloučku nejspíše kvůli suchu a raději jsme vodu z ní prevařovali, ale posloužila dobře. Co se týče pana majitele, kontaktovat ho nebylo složité. Pokud si přejete být na pozemku sami a zaškrtnete tuto kolonku, počítejte s tím, že v místě pár desítek metrů nad ohništěm je maringotka pronajímaná přes Airbnb, kterou na těchto neaktuálních fotkách neuvidíte. Ne že by mi to vadilo, ale web by neměl nabízet možnost pronajmutí jen pro sebe, nejde-li splnit. Celkově však tuto louku vřele doporučuji lidem, kteří chtějí pobýt nějaký čas v přírodě a nespokojí se s kempy
18.8 - 19.8.2019 Filip říká:
Pěkné místo klid, trošku horší výjezd ale stojí to za to.
11.8 - 12.8.2019 Petra říká:
Krásné romantické, docela svazite.Ale rovne místo jsme našli .Líbilo se nám.
9.8 - 11.8.2019 Pavel říká:
Pěkný pozemek u lesa, trošku nevýhodou je svažitost, jakštakš rovinka je pouze dole u lesa, blízko potůček u studánka
9.8 - 10.8.2019 Miroslav říká:
foto nezachycuje skutečnou svažitost pozemku, umístit stan nebo obytné auto do roviny, aby jste se nekouleli pořád z kopce je nemožné.
5.7 - 7.7.2019 Hana říká:
Pěkně a klidné místo :)
15.6 - 16.6.2019 Jiří říká:
Nebylo posekáno. Po příjezdu jsme to otočili a hledali kemp. Místo pěkné, ale když tráva dosahuje do poloviny stehen není to na kempování. Přístup dobrý. Kopec sice velký, ale osobákem se dalo vyjet až k místu.
Reakce majitele: Pán si stěžoval na neposečenou louku, ale dolní část, kudy se přijíždí byla posečená pro ty kteří by to moli vyžadovat a zbytek nemělo smysl síct, protože tam bylo trávy ještě málo a byla řídká na to aby se vyplatilo z ní dělat seno, v místě stanování ve stínu pod stromy je tráva trvale malého vzrůstu a já i ostatní uživatelé vítají luční květiny až do srpna, protože horské louky rostou pomalu a dorůstají do výšky pro senoseč pouze jednou do roka. Pokud pán vyžaduje golfový trávník, tak by asi neměl vybírat lesní louku.
17.5 - 18.5.2019 Filip říká:
Skvělé místo, děkujeme majiteli za připravené dřevo, vřele doporučuji
20.4 - 21.4.2019 Martina říká:
Vše super
Doporučuji
Majitel komunikoval a bylo to příjemné
5.4 - 6.4.2019 Alex říká:
Super místo, doporučuji! Nevím sice, jestli například po dešti ten prudký kopec vyjede větší obytné auto bez 4x4, ale jinak je to v pohodě. Jedinou použitelnou rovinku jsem našel u kadibudky. Ale i tak doporučuji mít nájezdy, aby jste si vyrovnali mírný sklon.
22.9 - 23.9.2018 Veronika říká:
krásné místo, nádherné okolí, opravdu stylová kadibudka. Moc se nám líbilo. Byl to náš první výlet na free, nikdy nezapomeneme. Moc děkujeme. Nevýhodou je svažitost terénu, s karavanem by byl asi problém vyjet a za deště, jak i majitel uvádí, také.
21.9 - 23.9.2018 Martina říká:
Krásné místo. Se svažitým terénem jsme si poradili a vcelku rovné místečko našli. :) Na výlety s kočárkem po lese to sice není, což je trošku škoda, ale ten úžasný výhled a klid za to rozhodně stojí! Takže za nás super!! ;-)
10.8 - 11.8.2018 Petr říká:
Přijeli jsme za tmy, tak jsme chvíli hledali a nebyli si jistí zda jsme na správné louce, ale vše sedělo dle popisu tak jsme zaparkovali. Vyspali jsme se parádně a snídaně v trávě byla super... Děkujeme!
4.8 - 5.8.2018 RENATA říká:
Nádhera, jen výjezd je trochu příkrý , v případě deště nelze s karavanem vyjet.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem