Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Louka s ohništěm a posezením u lesa Bohdíkov Nízký Jeseník


100 Kč

100 Kč

50 Kč

10 Kč

0 Kč
Louka v Bohdíkově pod Vaškovou horou mezi Hanušovicemi a Šumperkem nabízí mírně jižně svažitý terén pro stan, nebo karavan, je obklopena lesy a ohraničena potůčkem.
Vedle pozemku nalevo za sousedovou chatou je studánka s pitnou vodou, ale já chodím pro vodu normálně do potůčku napravo za loukou v lese a ta je taky výborná.
U prvních stromů lesa je kadibudka, tak ji prosím udržujte použitelnou a své výtvory zasypte vždy pár hrstmi připravené hlíny z kbelíku.

Pozor, na pozemku se nachází ještě maringotka. V případě, že si zarezervujete pozemek pouze pro sebe, budete mít pro sebe celou část určenou pro kempování, ale v maringotce mohou být další hosté.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 3 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesnou adresu, souřadnice a popis příjezdové cesty obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Na hranici mého pozemku vpravo u lesa, pod prvními stromy je nová kadibudka, tak ji prosím udržujte v takovém stavu, jak by jste si ji přáli příště navštívit. (Toaletní papír si pro jistotu vemte vlastní, po použití prosím zasypat pár hrstmi připravené hlíny, aby tam nelétaly mouchy). Děkuji.
pitná voda - Pitná voda je ve studánce vlevo na kopci za sousedovou chatou.
piknikový stůl
gril
ohniště
aktivity
cyklistika

Klidná oblast bez velkého provozu se spoustou cyklostezek po přírodě i památkách.

rybaření

https://www.chytej.cz/svazove-reviry/473502/morava-24/

lezení

https://www.horosvaz.cz/skaly-sektor-187/

zimní sporty

V okolí se nachází mnoho lyžařských areálů, protože se jedná o předhůří Jeseníků. https://www.kudyznudy.cz/aktivity-a-akce/aktivity/skiareal-panorama-stedrakova-lhota.aspx

vodní sporty

http://www.kdesekoupat.cz/koupaliste-ruda-1492
http://www.kdesekoupat.cz/bratrusovske-letni-koupaliste-897

dětské aktivity

https://www.kudyznudy.cz/aktivity-a-akce/aktivity/galerie-abakuk---rezbarske-prace-motorovou-pilou.aspx a nebo https://www.kudyznudy.cz/aktivity-a-akce/aktivity/technicke-muzeum-technodrom-v-hosticich.aspx

pěší turistika

https://www.kudyznudy.cz/aktivity-a-akce/aktivity/prirodni-pamatka-stola-marka.aspx a potom https://www.kudyznudy.cz/aktivity-a-akce/aktivity/zricenina-noveho-hradu-zvaneho-furchtenberg.aspx

bruslení

http://www.inline-online.cz/node/145

koně

https://www.kudyznudy.cz/aktivity-a-akce/aktivity/jizda-na-koni-ve-westernovem-stylu-na-ranci-viktor.aspx

Další aktivity

Doporučuji po vydatnějších deštích vyrazit na sjezd řeky Moravy na kajaku nebo kanoí.

pravidla

Pozor, na pozemku se nachází ještě maringotka. V případě, že si zarezervujete pozemek pouze pro sebe, budete mít pro sebe celou část určenou pro kempování, ale v maringotce mohou být další hosté.

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
Při rozdělávání ohně dbejte zvýšené opatrnosti, z důvodu velkého sucha hrozí požáry! Využívejte pouze míst k tomu určených a odstraňte z dosahu ohně všechny hořlavé materiály. Také nerozdělávejte oheň ve větrném počasí. Informujte se prosím u majitele, zda není v této oblasti rozdělávání ohně dočasně zakázáno.
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
30.8 - 1.9. Martina říká:
Terén je svažitý, ale dalo se najít místo na stan. Pod pojmem studánka, jsme očekávaly něco jiného, ale i tak se z tama dala odkapat voda, když na to máte trpělivost. Místo je pěkné, ale nejvíce mě nadzvedlo, když jsme zaplatily exkluzivní pobyt s tím, že na pozemku budeme jen my a v den našeho příjezdu přijely ještě dvě slečny. Jejich přítomnost nám nevadila, naopak, ale šlo o pointu. Pokud platím navíc za to, že tu budeme samy, očekávala jsem, že to tak bude.
18.8 - 19.8. Filip říká:
Pěkné místo.
16.8 - 18.8. Jakub říká:
Moc pěkná louka se spoustou barevné květeny obklopena lesíky. Studánka sice teče pomaloučku nejspíše kvůli suchu a raději jsme vodu z ní prevařovali, ale posloužila dobře. Co se týče pana majitele, kontaktovat ho nebylo složité. Pokud si přejete být na pozemku sami a zaškrtnete tuto kolonku, počítejte s tím, že v místě pár desítek metrů nad ohništěm je maringotka pronajímaná přes Airbnb, kterou na těchto neaktuálních fotkách neuvidíte. Ne že by mi to vadilo, ale web by neměl nabízet možnost pronajmutí jen pro sebe, nejde-li splnit. Celkově však tuto louku vřele doporučuji lidem, kteří chtějí pobýt nějaký čas v přírodě a nespokojí se s kempy
18.8 - 19.8. Filip říká:
Pěkné místo klid, trošku horší výjezd ale stojí to za to.
11.8 - 12.8. Petra říká:
Krásné romantické, docela svazite.Ale rovne místo jsme našli .Líbilo se nám.
9.8 - 11.8. Pavel říká:
Pěkný pozemek u lesa, trošku nevýhodou je svažitost, jakštakš rovinka je pouze dole u lesa, blízko potůček u studánka
9.8 - 10.8. Miroslav říká:
foto nezachycuje skutečnou svažitost pozemku, umístit stan nebo obytné auto do roviny, aby jste se nekouleli pořád z kopce je nemožné.
5.7 - 7.7. Hana říká:
Pěkně a klidné místo :)
15.6 - 16.6. Jiří říká:
Nebylo posekáno. Po příjezdu jsme to otočili a hledali kemp. Místo pěkné, ale když tráva dosahuje do poloviny stehen není to na kempování. Přístup dobrý. Kopec sice velký, ale osobákem se dalo vyjet až k místu.
Reakce majitele: Pán si stěžoval na neposečenou louku, ale dolní část, kudy se přijíždí byla posečená pro ty kteří by to moli vyžadovat a zbytek nemělo smysl síct, protože tam bylo trávy ještě málo a byla řídká na to aby se vyplatilo z ní dělat seno, v místě stanování ve stínu pod stromy je tráva trvale malého vzrůstu a já i ostatní uživatelé vítají luční květiny až do srpna, protože horské louky rostou pomalu a dorůstají do výšky pro senoseč pouze jednou do roka. Pokud pán vyžaduje golfový trávník, tak by asi neměl vybírat lesní louku.
17.5 - 18.5. Filip říká:
Skvělé místo, děkujeme majiteli za připravené dřevo, vřele doporučuji
20.4 - 21.4. Martina říká:
Vše super
Doporučuji
Majitel komunikoval a bylo to příjemné
5.4 - 6.4. Alex říká:
Super místo, doporučuji! Nevím sice, jestli například po dešti ten prudký kopec vyjede větší obytné auto bez 4x4, ale jinak je to v pohodě. Jedinou použitelnou rovinku jsem našel u kadibudky. Ale i tak doporučuji mít nájezdy, aby jste si vyrovnali mírný sklon.
22.9 - 23.9. Veronika říká:
krásné místo, nádherné okolí, opravdu stylová kadibudka. Moc se nám líbilo. Byl to náš první výlet na free, nikdy nezapomeneme. Moc děkujeme. Nevýhodou je svažitost terénu, s karavanem by byl asi problém vyjet a za deště, jak i majitel uvádí, také.
21.9 - 23.9. Martina říká:
Krásné místo. Se svažitým terénem jsme si poradili a vcelku rovné místečko našli. :) Na výlety s kočárkem po lese to sice není, což je trošku škoda, ale ten úžasný výhled a klid za to rozhodně stojí! Takže za nás super!! ;-)
10.8 - 11.8. Petr říká:
Přijeli jsme za tmy, tak jsme chvíli hledali a nebyli si jistí zda jsme na správné louce, ale vše sedělo dle popisu tak jsme zaparkovali. Vyspali jsme se parádně a snídaně v trávě byla super... Děkujeme!
4.8 - 5.8. RENATA říká:
Nádhera, jen výjezd je trochu příkrý , v případě deště nelze s karavanem vyjet.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky
více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem