Idyla 4km od Mácháče pod Bezdězem


250 Kč

250 Kč

100 Kč

75 Kč

0 Kč
V obci vlak (za plotem, ale až k pláži), bus, obchod, pošta,3 hospody,tenis, staré kolo k půjčení, les vedle, při nečasu i 2 pokoje v chalupě, zelenina ze zahrádky, nejhezčí výhled na hrad v celé obci! WC - literární vyhlídková kadibudka pro romantiky nebo po domluvě v chalupě, pitná voda: hadice nebo umyvadlo v přístavku domu. El.: 220 i 380. Zelenina ze zahrádky. Symbolický poplatek za el.+vodu na celý pobyt: 50 Kč.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 5 samostatných rezervací. Co to znamená?
Přesnou adresu, souřadnice a popis příjezdové cesty obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Literární vyhlídková kadibudka pro romantiky...(přezůvky s sebou...) Po domluvě a za přítomnosti majitele v domě.
pitná voda - Z hadice, nebo v umyvadle v přístěnku domu.
elektřina - 220 i 380 V, delší prodlužovačku, příp. zapůjčím.
sprcha / umývárna - Z hadice, příp. plechová vana na zahradě.
ohniště
Wifi
aktivity
cyklistika
rybaření
lezení
vodní sporty
dětské aktivity
pěší turistika
bruslení
koně
Další aktivity
pravidla

Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni
rozdělávání ohně zakázáno
vlastní gril povolen
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
13.9 - 17.9. Kryštof říká:
Krásný prodloužený weekend, velice vstřícný pan majitel. Ostatní poznatky identické jako recenze předchozích návštěvníků, takže nás nečekalo žádné nepříjemné překvapení. My s SUV a karavanem byli OK, se silničním autem doporučuji příjezd za světla a dobře prohlédnout trasu popojíždění na pozemku.
18.8 - 21.8. Zdeněk říká:
Byli jsme s karavanem. Pro pobyt ve stanu by byla zahrada dost hrbolatá. Jinak pan majitel milý a vstřícný, místo klidné a pohodové.
17.8 - 19.8. Veronika říká:
Majitel prijemny mily pan.jen nas prkvalilo ze je pozemek v bezprostredni blizkosti žekezniční traťe a mašinka si to doslova co by kamenem dohodil projede a zahouka i ve ctvrt na 5 rano. ten kdo hleda klid a jen prirodu asi nebude spokojen hned vedle a naproti jsou dalsi pozemky a domy.co se tyce vybavennosti na zabrade je hadice s vodou toaleta a uvnitr staveni je moentalne nefukcni lze tak pouzit pouze kadibudku ale da se to prezit. teren je velice nerovny tezko lze nalezt kousek rovneho mista na postaveni stanu jen karimatka nestaci lepe nafukovaci matrace nebo karavan. Na pozemku jsou 2 kočky ktere nevahaji snist vse co se jim zamlouva pokud se nachvilku vzdalite od stolu ☺ my jsme si ale nas vikend uzili a mame hezke zazitky
Moje cesta
Přespím v:
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem