Rezervace na období celostátní karantény a omezeného pohybu lidí jsou pozastaveny

Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Louka mezi vinicemi
 Přidat mezi oblíbené


200 Kč

200 Kč

100 Kč

50 Kč

0 Kč
Kempování mezi vinohradem s krásným výhledem. Poznejte pravou jižní Moravu v klidu a pohodě.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 4 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesnou adresu, souřadnice a popis příjezdové cesty obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
na pozemku není záchod. Co s tím?
na pozemku není pitná voda Co s tím?
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Šedou vodu lze vylít do žlabu podél panelové cesty pod pozemkem.
Chemické WC - Chemické WC není možné vylít na pozemku.
aktivity
cyklistika

K dispozici je mnoho vinařských cyklostezek, které vedou krásnou přírodou a vinohrady. Většina cyklostezek vede do okolních vesnic. Velké Pavlovice patří do mikroregionu Modré hory, do kterých spadají ještě Bořetice, Vrbice, Kobylí a Němčičky. Délka trasy - 30 km. Nedaleko je ještě Lednicko-Valtický areál a město s bohatou historií Mikulov.
Tip na cyklovýlet je 39,6 km dlouhá trasa Hustopeče > Kurdějov > Horní Bojanovice > Němčičky > Kobylí > Vrbice > Bořetice > V. Pavlovice > Starovičky.

rybaření
zimní sporty

V Němčičkách se nachází nejníže položená sjezdovka ve Střední Evropě http://www.ceske-sjezdovky.cz/stredisko/224_nemcicky.html

vodní sporty

Krásné koupaliště v Němčičkách je jenom 6 km vzdálené a dá se tam dojet pohodlně na kole, na koupališti je občerstvení a třeba i tenisový kurt. Menší koupaliště v Horních Bojanovicích nabízí menší bazén v krásném prostředí s hospůdkou - 6km. Další koupaliště se nachází v 10 km vzdálených Hustopečích, na tomto koupališti je velké množství skluzavek a atrakcí na kterých se vyřádí především děti.

dětské aktivity

Dětské hřiště je hned vedle kostela 500m a další je v parku nedaleko skate parku 1,5km

pěší turistika

Rozhledna Slunečná ve Velkých Pavlovicích. Naučná stezka ZASTAVENÍ V KRAJI VÍNA A MERUNĚK. Délka trasy stezky – cca 10,5 km (vhodné především pro pěší, pro zdatnější i na kole) a prochází jak samotným městečkem, tak i jeho nejbližším okolím. Celkem čítá deset zastavení se čtrnácti informačními panely s různou tématikou a navíc s úžasnými vyhlídkami do kraje.
* Ideální je začít vycházku po nové naučné stezce na Ekocentru Trkmanka (Nádražní 1), kde je možnost vyzvednout si na recepci letáček s mapkou, popisem trasy, poučením jak se v přírodě chovat a také s nezbytnou soutěžní tajenkou „Hry pro zvídavé návštěvníky“, ta se hraje po celé trase stezky. V prostorách naučné zahrady, nacházející se v areálu ekocentra, je umístěn úvodní informační panel, tedy první zastavení NS.
* Princip hry je jednoduchý – na každém info-panelu najdou putující jednu otázku týkající se tématu právě toho info-panelu, u kterého stojí. Nebudou-li si vědět s odpovědí rady, stačí si pozorně celou tabuli přečíst, odpověď se vždy skrývá někde v textu nebo v popiscích obrázků. Jakmile najdou odpověď, zapíší jí do křížovky. Až tímto způsobem vyplní celou tajenku, s letáčkem se zastaví na Turistickém informačním centru (Hlavní 9), kde dostanou nejen „okaté“ originální razítko s logem naučné stezky, ale také drobný dárek.
* Turisté prostřednictvím putování po naučné stezce neminou žádnou ze vzácných historických staveb, malebná zákoutí, vinné sklípky, kapličky, křížky a seznámí se i s moderní tváří našeho svěžího městečka.
* Prostřednictvím informačních tabulí proniknou do tajů, snad až alchymie, pěstování révy vinné a potažmo i výroby vína, dozví se o historii pěstování meruněk a možná si i opíší recept třeba na meruňkovou marmeládu či něco ostřejšího!
http://www.velke-pavlovice.cz/tipy-na-pesi-a-cyklisticke-vylety

bruslení

Nadšenci bruslí si přijdou na své ve skate parku ve Velkých Pavlovicích, ke kterému vede rovná asfaltová cesta - 1,5km

koně

Ranč Velké Pavlovice
https://www.facebook.com/RancVelkePavlovice/

Další aktivity
pravidla

Příjezd nejdříve: 07:00
Odjezd nejpozději: 18:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně zakázáno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
Osobně navštíveno týmem bezKempu.cz. Náš komentář:

Nádherné romantické místo. Velký pozemek do svahu, na začátku pozemku rovina pro bezproblémové parkování i otáčení. Příjezd na pozemek je po polní cestě, bez problém vjezd i s přívěsem. Za nepříznivého počasí ale může být cesta rozmáčená a příjezd tak komplikovaný! Na pozemek se v případě nepříznivého počasí dá vyjet ze zpevněné cesty (panely) z druhé strany. Klid, krásný výhled, vinohrady. Skvělé pro cestování za vínem, turistiky, kola.Doporučujeme.

lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
27.10 - 30.10. Monika říká:
Bylo super, pobyt jsme si užili a všem doporučujeme. Pozemek je pro "bezkempaře" dobře přístupný a označen.Domluva s majitelem 100%. Měli jsme sebou i kola.Cyklostezky méně i více náročné, vybere si každý.Děkujeme, určitě přijedeme zase.
17.9 - 19.9. ondřej říká:
Krásné místo!
28.9 - 29.9. Vendula říká:
Krásné, čisté a klidné místo.
21.9 - 22.9. Jiří říká:
Na pozemku jsme nebyli poprvé a určitě ani naposledy. Přes den byli slyšet plašičky což je na moravě v tuhle dobu normální ale na noc vše utichlo a nebyl problém. Super je že pozemek navazuje na sklepní uličku kde je vždy nějaký sklípek otevřen. Byli jsme spokojeni.
21.9 - 22.9. Andrea říká:
Krásné místo uprostřed vinic. Krásný výhled do kraje až na Pálavské vrchy.
Jediná vada na kráse byl zvuk plašičky ptáků podobný alarmu auta každých 10 vteřin z protějšího svahu, ale pravděpodobně pouze v tomto období dozrávání vína. Jinak vřele doporučujeme.
30.8 - 31.8. Tomáš říká:
Uzasne misto, naprosty klid a fantasticky vyhled, zaroven v pesim dosahu prilehlych Pavlovic!
31.8 - 1.9. Adéla říká:
Krásné, klidné místo na konci vesnice. Příjezd byl dobře popsán i označen. Doporučujeme
23.8 - 25.8. Kateřina říká:
Můžeme jen doporučit, skvělý místo pro odpočinek a dobré víno.
21.8 - 22.8. Lukas říká:
Vše odpovídalo představám z fotek a jiných hodnocení. Krásné, klidné místo mezi vinicemi s výhledem do krajiny. Doporučujeme kempovat v horní části pozemku, kam se dá dostat buď polní cestou napřímo, nebo trochz objet vinice přes dlážděnou cestu.

Šum z dálnice, rozhodně není tak výrazný, jak jsem se dočetl u jiných hodnocení. Spíše si musí člověk zvyknout na občasné výstřely plašáků z vinic.

Ideální na 1 noc, skvělý zážitek!:)
20.8 - 21.8. Jiří říká:
Vše v pohodě podle očekávání. Určitě se vrátíme.
16.8 - 18.8. Jakub říká:
Úžasné místo, v přilehlé obci dostupnost všeho potřebného.
16.8 - 17.8. Denisa říká:
Moc pěkné místo a skvělá domluva s panem majitelem. Vše proběhlo v pořádku.
17.8 - 18.8. Kateřina říká:
Neskutečně krásný místo, jedeme znova ?
1.8 - 2.8. Natálie říká:
Naprostá spokojenost, kouzelné místo!
31.7 - 4.8. Katka říká:
Jediné co nám vadilo, byla dlouhá neposekaná tráva. Očekávali jsme, že když někdo takhle pronajímá louku za peníze, bude aspoň posekáno. Celkově jsme byli, ale spokojení. Je to super místo.
9.8 - 10.8. František říká:
Vizuálně super místo. Radost večer posedět a ráno se probudit. Západ slunce, vinice, krása. Dostupnost je lepší z horní strany, kde jsou panely, pokud máte auto s nízkým podvozkem. Jediný mínus je šum od dálnice. Není to ale nic hrozného, toto je snad jediný negativní bod. Jinak jedna radost.
1.8 - 2.8. Jaroslava říká:
Krásné místo, úžasný západ slunce, zajíci, srnky... Poslední noc jsme ale raději strávili jinde, po dešti si neumím představit příjezd na pozemek obytňákem z jakékoliv strany a ani odjezd z horní části pozemku, radši nechám propadnout 3 stovky než otočit obytku přes boudu :D

26.7 - 27.7. martin říká:
Super místo!!!!!
22.7 - 23.7. Zdeněk říká:
Vše naprosto perfektní, krásný pozemek, krásné okolí, klid a ráno jak ze žurnálu :-)!
13.7 - 14.7. Gabriela říká:
Krásné místo! Moc se nám líbilo! Akorát my jsme přijeli pozdě večer za tmy a jelikož nikde není cedule, stalo se nám, že jsme stály mimo pozemek. Majiteli jsme se omluvili a vše dopadlo náramně :)))
13.7 - 14.7. Josef říká:
Krásné místo s fantastickým výhledem. Příjemný pan majitel. Dokonalost kazí jen ten šum dálnice. Ale v noci jsme spali jak beliny. Rozhodně doporučujeme.
1.7 - 2.7. Lucie říká:
Nádherné místo s výhledem na vinice. Majitel byl moc milý. Volal, když nás zastihla bouřka jestli je vše v pořádku. Určitě doporučuji.
30.6 - 2.7. Eva říká:
Nádherné klidné místo, dostatek prostoru, opravdu velká louka a všude kolem jen vinice. Místo se nám nechtělo ani opouštět, klidně bychom vydrželi i více dnů. Majitel příjemný, doporučil výborné vinařství se skvělým vínem....nic nám tady nechybělo.
3.7 - 4.7. Jan říká:
Legendární epic místo! Nádherné výhledy, klid, zajíci, srnky a ježek. Doporučujeme!
18.4 - 19.4. Marek říká:
Moc pěkné a klidné místo mezi vinicemi. Tiché místo za obcí, přesto z dáli je trochu slyšet dálnice. Ale není to nic vážného. Jen 100% ticho to není. Z horní části je lepší výhled do okolí. Pozor na správnou odbočku směrem k pozemku, pokud pojedete odshora (na rozdvojení doprava na travnatou cestu, panelka vás přivede zpět do vesnice)!
27.9 - 28.9. Tereza říká:
Pozemek naprosto splnil naše očekávání. Tak jak zaznívá v jiných komentářích, je trochu slyšet ruch dálnice a plašičů na vinohradech, ale nic co by člověka budilo ze spaní. Západ slunce na vinohradech je parádní.
16.9 - 17.9. Magdaléna říká:
Super!!! Klidné místo mezi vinicemi s úžasným výhledem na okolní velkopavlovické kopce. V období vinobraní doporučuji koupit burčák u místních a vychutnat si tu nádheru.
7.9 - 8.9. Eliška říká:
Pozemek splnil naše očekávání - v klidné části mezi vinicemi, přímo u cyklostezky, v pěším dosahu do Velkých Pavlovic pro burčák;-)
11.9 - 12.9. Lukáš říká:
Naprosto splnilo očekávání. Krása.
29.8 - 30.8. Tereza říká:
❤️❤️❤️❤️❤️
17.8 - 19.8. Veronika říká:
Po počátečních problémech se špatně vytočeným telefonním číslem vše vyřešeno k naší spokojenosti. Bezproblémová komunikace jak s majitelem pozemku tak "bezkempu". Místo má každopádně své kouzlo, rozhodně tohoto víkendu nelitujeme, přestože nás první noc z pátku na sobotu zaskočil ruch z nedaleké dálnice, ze soboty na neděli už jsme o ní vůbec nevěděli. Dalším malilinkatým minusem, ale to teď v době zrání vinné révy platí obecně pro celou jižní Moravu, byly plašiče špačků, které bohužel plašily i našeho psa. Ale vše vyvážila nádherná okolní krajina převážně za východu a západu slunce. Přes den jsme podnikali výlety po okolí a v pátek večer jsme se na doporučení majitele pozemku zašli podívat do vesnice na stavění máje - trošku nás mrzí, že jsme nemohli zůstat na ty nedělní hody :). Třeba příště.
20.7 - 21.7. Róbert říká:
Bol to náš prvý výlet v rámci tohto projektu a hneď prvý pozemok nás nesmierne nadchol. Výborná poloha vo vinohradoch, skvelé výhľady, na skok do vínnych pivníc. Rozhodne sa niekedy ešte radi vrátime.
6.7 - 7.7. Milan
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky
více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem