Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Louka mezi vinicemi
 Přidat mezi oblíbené


250 Kč

250 Kč

150 Kč

50 Kč

0 Kč
Kempování mezi vinohradem s krásným výhledem. Poznejte pravou jižní Moravu v klidu a pohodě.
Dne 14.8.2020 se bude ve Velkých Pavlovicích stavět hodovní mája. Ve dnech od 16.8. do 18.8.2020 se bude konat největší akce a to Krojované hody, nenechte si ujít tento nevšední zážitek. http://www.velke-pavlovice.cz/krojovane-hody-30
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 4 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Na pozemku je krásná nová prostorná kadibouda s dezinfekcí na prkénko. Kadibouda je uzamčená, pro klíče si volejte.
na pozemku není pitná voda Co s tím?
gril
ohniště
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Šedou vodu lze vylít do kadiboudy
Chemické WC - Chemické WC není možné vylít na pozemku.
aktivity
cyklistika

K dispozici je mnoho vinařských cyklostezek, které vedou krásnou přírodou a vinohrady. Většina cyklostezek vede do okolních vesnic. Velké Pavlovice patří do mikroregionu Modré hory, do kterých spadají ještě Bořetice, Vrbice, Kobylí a Němčičky. Délka trasy - 30 km. Nedaleko je ještě Lednicko-Valtický areál a město s bohatou historií Mikulov.
Tip na cyklovýlet je 39,6 km dlouhá trasa Hustopeče > Kurdějov > Horní Bojanovice > Němčičky > Kobylí > Vrbice > Bořetice > V. Pavlovice > Starovičky.

rybaření
zimní sporty

V Němčičkách se nachází nejníže položená sjezdovka ve Střední Evropě http://www.ceske-sjezdovky.cz/stredisko/224_nemcicky.html

vodní sporty

Krásné koupaliště v Němčičkách je jenom 6 km vzdálené a dá se tam dojet pohodlně na kole, na koupališti je občerstvení a třeba i tenisový kurt. Menší koupaliště v Horních Bojanovicích nabízí menší bazén v krásném prostředí s hospůdkou - 6km. Další koupaliště se nachází v 10 km vzdálených Hustopečích, na tomto koupališti je velké množství skluzavek a atrakcí na kterých se vyřádí především děti.

dětské aktivity

Dětské hřiště je hned vedle kostela 500m a další je v parku nedaleko skate parku 1,5km

pěší turistika

Rozhledna Slunečná ve Velkých Pavlovicích. Naučná stezka ZASTAVENÍ V KRAJI VÍNA A MERUNĚK. Délka trasy stezky – cca 10,5 km (vhodné především pro pěší, pro zdatnější i na kole) a prochází jak samotným městečkem, tak i jeho nejbližším okolím. Celkem čítá deset zastavení se čtrnácti informačními panely s různou tématikou a navíc s úžasnými vyhlídkami do kraje.
* Ideální je začít vycházku po nové naučné stezce na Ekocentru Trkmanka (Nádražní 1), kde je možnost vyzvednout si na recepci letáček s mapkou, popisem trasy, poučením jak se v přírodě chovat a také s nezbytnou soutěžní tajenkou „Hry pro zvídavé návštěvníky“, ta se hraje po celé trase stezky. V prostorách naučné zahrady, nacházející se v areálu ekocentra, je umístěn úvodní informační panel, tedy první zastavení NS.
* Princip hry je jednoduchý – na každém info-panelu najdou putující jednu otázku týkající se tématu právě toho info-panelu, u kterého stojí. Nebudou-li si vědět s odpovědí rady, stačí si pozorně celou tabuli přečíst, odpověď se vždy skrývá někde v textu nebo v popiscích obrázků. Jakmile najdou odpověď, zapíší jí do křížovky. Až tímto způsobem vyplní celou tajenku, s letáčkem se zastaví na Turistickém informačním centru (Hlavní 9), kde dostanou nejen „okaté“ originální razítko s logem naučné stezky, ale také drobný dárek.
* Turisté prostřednictvím putování po naučné stezce neminou žádnou ze vzácných historických staveb, malebná zákoutí, vinné sklípky, kapličky, křížky a seznámí se i s moderní tváří našeho svěžího městečka.
* Prostřednictvím informačních tabulí proniknou do tajů, snad až alchymie, pěstování révy vinné a potažmo i výroby vína, dozví se o historii pěstování meruněk a možná si i opíší recept třeba na meruňkovou marmeládu či něco ostřejšího!
http://www.velke-pavlovice.cz/tipy-na-pesi-a-cyklisticke-vylety

bruslení

Nadšenci bruslí si přijdou na své ve skate parku ve Velkých Pavlovicích, ke kterému vede rovná asfaltová cesta - 1,5km

koně

Ranč Velké Pavlovice
https://www.facebook.com/RancVelkePavlovice/

Další aktivity
pravidla

Příjezd nejdříve: 10:00
Odjezd nejpozději: 14:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
Osobně navštíveno týmem bezKempu.cz. Náš komentář:

Nádherné romantické místo. Velký pozemek do svahu, na začátku pozemku rovina pro bezproblémové parkování i otáčení. Příjezd na pozemek je po polní cestě, bez problém vjezd i s přívěsem. Za nepříznivého počasí ale může být cesta rozmáčená a příjezd tak komplikovaný! Na pozemek se v případě nepříznivého počasí dá vyjet ze zpevněné cesty (panely) z druhé strany. Klid, krásný výhled, vinohrady. Skvělé pro cestování za vínem, turistiky, kola.Doporučujeme.

lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
27.6 - 28.6.2020 Ondřej říká:
Krasne misto mezi vinicemi, hned na konci ulice se sklepy. Moc ochotny majitel, se vsim pomuze 👍
25.6 - 27.6.2020 Lukáš říká:
Krásný pozemek který má v horní části luxusní výhled.
22.6 - 23.6.2020 Tereza říká:
Byl to úžasně strávený den i noc! Jeli jsme vlakem a nebyl problém dojít na místo, dalo se krásně najít. Dole je pěkný víceméně plácek, opravdu obklopený vinicemi, kolem pobíhají zajíci a nad hlavami poletují vlaštovky. Seshora je navíc krásný výhled do kraje a Pálava v zapadajícím slunci vypadá neodolatelně. Krásné místo pro večeři. :) Dole je také ohniště, které jsme ale nevyužili. Kadibudka byla čistá, ani nesmrděla, byl tam i toaletní papír. Procházka po okolí byla také úchvatná. No prostě nádhera. Jediné mínus je, že tam není moc stín – museli jsme poodejít kousek dál pod stromy, abychom se neobědvali, ale to není žádný problém. A noc byla klidná, žádný hluk. Další plus pro stanaře je, že je na pozemku super půda, do které se kolíky krásně zapichují! No zkrátka, vřele doporučujeme! :)
12.6 - 14.6.2020 Petr říká:
Pěkné místo ve vinařské oblasti. Určitě jsme potěšili minimálně jednu vinařskou rodinu svojí přítomností a konzumací jejich výborného vína.
Děkujeme a doporučujeme, hlavně pro nenáročné kempaře.
28.5 - 31.5.2020 Jan říká:
Ubytování na louce mezi vinicemi na konci obce, blízko k ulici s vinnými sklípky :-) Ochotný majitel, který nám podal veškeré praktické informace k okolí.
4.6 - 7.6.2020 Lenka říká:
Pohádkové místo uprostřed vinice se stylovou kadiboudou, kousek od sklepů, mnoho zajímavých míst v okolí.
Super komunikace s majitelem, přijel se za nami podívat i doporučil kam za vínem, jídlem 😉
Voda se dá dobre čerpat na začátku města Hustopeče na Shell - příkladám obrázek.
Vřele doporučujeme pozemek, který je i dost velký a s ostatními jsme se nesetkali.
22.5 - 24.5.2020 Eva říká:
Krásné prostředí, výhledy, klid, ideální na prodloužený víkend. Rádi se vrátíme.
21.5 - 24.5.2020 Natálie říká:
Místo s nádherným výhledem, nahoře místo pro jeden stan, vede nad ním stezka. Ve vinici hopsá neohrožený zajíc. V okolí jsou zajímavá místa - stezka, rozhledna,... Majitel ochotně se vším poradí. Moc se nám tu líbilo.
22.5 - 24.5.2020 Michal říká:
Pozemek hezký, jen nám trochu vadilo, že ty nej místa byla pooraná, proto jsme museli být s ostatními karavanisti.
21.5 - 22.5.2020 Martina říká:
Krásné místo i okolí, klid, pan majitel velice příjemný, vše sedělo podle popisu. Až někdy zase zavítáme do těchto končin, určitě se rádi vrátíme.
15.5 - 17.5.2020 Pavel říká:
Krásné stání přímo ve vinohradu. Cesta nakonec sjizdná i přes nepřízeň počasí. Ochotný majitel, který nás k pozemku i dovedl a cestu před námi projel. Benefit je krásné ohniště na pozemku, večery byly ještě chladné. =)
16.5 - 17.5.2020 Jan říká:
Velká výhoda polohy pozemku - z horní části krásný výhled.
7.5 - 10.5.2020 Eva říká:
Krásné místo.Výhledy a pohoda klid.Velmi doporučuji.Vážně krásné...
7.5 - 10.5.2020 Jan říká:
Není co vytknout, pohodové klidné místo. Místní lidé příjemní a pohostinní.
7.5 - 8.5.2020 Lukáš říká:
Krásný pozemek, klidná lokalita, s úžasným okolím a čistou kadibudkou :) Rádi se vrátíme zpět. Super přístupné.
1.5 - 3.5.2020 Taťána říká:
Ve vrchní části pozemku moc nepočítejte se soukromím (vede tam cesta na vinice a také cyklostezka). Ale výhledy jsou nádherné.
23.4 - 26.4.2020 Tomáš říká:
Tento pozemek můžu vřele doporučit lidem, kteří mají rádi kolo, víno a klid. Bylo perfektně. A v neděli ráno pán majitel dokonce nainstaloval romantickou kadibudku s úžasným výhledem :).
25.4 - 26.4.2020 Michal říká:
Hezké klidné místo. Pobyt s campervanem bez problémů. ?
27.10 - 30.10.2019 Monika říká:
Bylo super, pobyt jsme si užili a všem doporučujeme. Pozemek je pro "bezkempaře" dobře přístupný a označen.Domluva s majitelem 100%. Měli jsme sebou i kola.Cyklostezky méně i více náročné, vybere si každý.Děkujeme, určitě přijedeme zase.
17.9 - 19.9.2019 ondřej říká:
Krásné místo!
28.9 - 29.9.2019 Vendula říká:
Krásné, čisté a klidné místo.
21.9 - 22.9.2019 Jiří říká:
Na pozemku jsme nebyli poprvé a určitě ani naposledy. Přes den byli slyšet plašičky což je na moravě v tuhle dobu normální ale na noc vše utichlo a nebyl problém. Super je že pozemek navazuje na sklepní uličku kde je vždy nějaký sklípek otevřen. Byli jsme spokojeni.
21.9 - 22.9.2019 Andrea říká:
Krásné místo uprostřed vinic. Krásný výhled do kraje až na Pálavské vrchy.
Jediná vada na kráse byl zvuk plašičky ptáků podobný alarmu auta každých 10 vteřin z protějšího svahu, ale pravděpodobně pouze v tomto období dozrávání vína. Jinak vřele doporučujeme.
30.8 - 31.8.2019 Tomáš říká:
Uzasne misto, naprosty klid a fantasticky vyhled, zaroven v pesim dosahu prilehlych Pavlovic!
31.8 - 1.9.2019 Adéla říká:
Krásné, klidné místo na konci vesnice. Příjezd byl dobře popsán i označen. Doporučujeme
23.8 - 25.8.2019 Kateřina říká:
Můžeme jen doporučit, skvělý místo pro odpočinek a dobré víno.
21.8 - 22.8.2019 Lukas říká:
Vše odpovídalo představám z fotek a jiných hodnocení. Krásné, klidné místo mezi vinicemi s výhledem do krajiny. Doporučujeme kempovat v horní části pozemku, kam se dá dostat buď polní cestou napřímo, nebo trochz objet vinice přes dlážděnou cestu.

Šum z dálnice, rozhodně není tak výrazný, jak jsem se dočetl u jiných hodnocení. Spíše si musí člověk zvyknout na občasné výstřely plašáků z vinic.

Ideální na 1 noc, skvělý zážitek!:)
20.8 - 21.8.2019 Jiří říká:
Vše v pohodě podle očekávání. Určitě se vrátíme.
16.8 - 18.8.2019 Jakub říká:
Úžasné místo, v přilehlé obci dostupnost všeho potřebného.
16.8 - 17.8.2019 Denisa říká:
Moc pěkné místo a skvělá domluva s panem majitelem. Vše proběhlo v pořádku.
17.8 - 18.8.2019 Kateřina říká:
Neskutečně krásný místo, jedeme znova ?
1.8 - 2.8.2019 Natálie říká:
Naprostá spokojenost, kouzelné místo!
31.7 - 4.8.2019 Katka říká:
Jediné co nám vadilo, byla dlouhá neposekaná tráva. Očekávali jsme, že když někdo takhle pronajímá louku za peníze, bude aspoň posekáno. Celkově jsme byli, ale spokojení. Je to super místo.
9.8 - 10.8.2019 František říká:
Vizuálně super místo. Radost večer posedět a ráno se probudit. Západ slunce, vinice, krása. Dostupnost je lepší z horní strany, kde jsou panely, pokud máte auto s nízkým podvozkem. Jediný mínus je šum od dálnice. Není to ale nic hrozného, toto je snad jediný negativní bod. Jinak jedna radost.
1.8 - 2.8.2019 Jaroslava říká:
Krásné místo, úžasný západ slunce, zajíci, srnky... Poslední noc jsme ale raději strávili jinde, po dešti si neumím představit příjezd na pozemek obytňákem z jakékoliv strany a ani odjezd z horní části pozemku, radši nechám propadnout 3 stovky než otočit obytku přes boudu :D

26.7 - 27.7.2019 martin říká:
Super místo!!!!!
22.7 - 23.7.2019 Zdeněk říká:
Vše naprosto perfektní, krásný pozemek, krásné okolí, klid a ráno jak ze žurnálu :-)!
13.7 - 14.7.2019 Gabriela říká:
Krásné místo! Moc se nám líbilo! Akorát my jsme přijeli pozdě večer za tmy a jelikož nikde není cedule, stalo se nám, že jsme stály mimo pozemek. Majiteli jsme se omluvili a vše dopadlo náramně :)))
13.7 - 14.7.2019 Josef říká:
Krásné místo s fantastickým výhledem. Příjemný pan majitel. Dokonalost kazí jen ten šum dálnice. Ale v noci jsme spali jak beliny. Rozhodně doporučujeme.
1.7 - 2.7.2019 Lucie říká:
Nádherné místo s výhledem na vinice. Majitel byl moc milý. Volal, když nás zastihla bouřka jestli je vše v pořádku. Určitě doporučuji.
30.6 - 2.7.2019 Eva říká:
Nádherné klidné místo, dostatek prostoru, opravdu velká louka a všude kolem jen vinice. Místo se nám nechtělo ani opouštět, klidně bychom vydrželi i více dnů. Majitel příjemný, doporučil výborné vinařství se skvělým vínem....nic nám tady nechybělo.
3.7 - 4.7.2019 Jan říká:
Legendární epic místo! Nádherné výhledy, klid, zajíci, srnky a ježek. Doporučujeme!
18.4 - 19.4.2019 Marek říká:
Moc pěkné a klidné místo mezi vinicemi. Tiché místo za obcí, přesto z dáli je trochu slyšet dálnice. Ale není to nic vážného. Jen 100% ticho to není. Z horní části je lepší výhled do okolí. Pozor na správnou odbočku směrem k pozemku, pokud pojedete odshora (na rozdvojení doprava na travnatou cestu, panelka vás přivede zpět do vesnice)!
27.9 - 28.9.2018 Tereza říká:
Pozemek naprosto splnil naše očekávání. Tak jak zaznívá v jiných komentářích, je trochu slyšet ruch dálnice a plašičů na vinohradech, ale nic co by člověka budilo ze spaní. Západ slunce na vinohradech je parádní.
16.9 - 17.9.2018 Magdaléna říká:
Super!!! Klidné místo mezi vinicemi s úžasným výhledem na okolní velkopavlovické kopce. V období vinobraní doporučuji koupit burčák u místních a vychutnat si tu nádheru.
7.9 - 8.9.2018 Eliška říká:
Pozemek splnil naše očekávání - v klidné části mezi vinicemi, přímo u cyklostezky, v pěším dosahu do Velkých Pavlovic pro burčák;-)
11.9 - 12.9.2018 Lukáš říká:
Naprosto splnilo očekávání. Krása.
29.8 - 30.8.2018 Tereza říká:
❤️❤️❤️❤️❤️
17.8 - 19.8.2018 Veronika říká:
Po počátečních problémech se špatně vytočeným telefonním číslem vše vyřešeno k naší spokojenosti. Bezproblémová komunikace jak s majitelem pozemku tak "bezkempu". Místo má každopádně své kouzlo, rozhodně tohoto víkendu nelitujeme, přestože nás první noc z pátku na sobotu zaskočil ruch z nedaleké dálnice, ze soboty na neděli už jsme o ní vůbec nevěděli. Dalším malilinkatým minusem, ale to teď v době zrání vinné révy platí obecně pro celou jižní Moravu, byly plašiče špačků, které bohužel plašily i našeho psa. Ale vše vyvážila nádherná okolní krajina převážně za východu a západu slunce. Přes den jsme podnikali výlety po okolí a v pátek večer jsme se na doporučení majitele pozemku zašli podívat do vesnice na stavění máje - trošku nás mrzí, že jsme nemohli zůstat na ty nedělní hody :). Třeba příště.
20.7 - 21.7.2018 Róbert říká:
Bol to náš prvý výlet v rámci tohto projektu a hneď prvý pozemok nás nesmierne nadchol. Výborná poloha vo vinohradoch, skvelé výhľady, na skok do vínnych pivníc. Rozhodne sa niekedy ešte radi vrátime.
6.7 - 7.7.2018 Milan
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem