Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Louka mezi vinicemi


200 Kč

200 Kč

100 Kč

50 Kč

0 Kč
Kempování mezi vinohradem s krásným výhledem. Poznejte pravou jižní Moravu v klidu a pohodě.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 5 samostatných rezervací. Co to znamená?
Přesnou adresu, souřadnice a popis příjezdové cesty obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
na pozemku není záchod. Co s tím?
na pozemku není pitná voda Co s tím?
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Šedou vodu lze vylít do žlabu podél panelové cesty pod pozemkem.
Chemické WC - Chemické WC není možné vylít na pozemku.
aktivity
cyklistika

K dispozici je mnoho vinařských cyklostezek, které vedou krásnou přírodou a vinohrady. Většina cyklostezek vede do okolních vesnic. Velké Pavlovice patří do mikroregionu Modré hory, do kterých spadají ještě Bořetice, Vrbice, Kobylí a Němčičky. Délka trasy - 30 km. Nedaleko je ještě Lednicko-Valtický areál a město s bohatou historií Mikulov.
Tip na cyklovýlet je 39,6 km dlouhá trasa Hustopeče > Kurdějov > Horní Bojanovice > Němčičky > Kobylí > Vrbice > Bořetice > V. Pavlovice > Starovičky.

rybaření
zimní sporty

V Němčičkách se nachází nejníže položená sjezdovka ve Střední Evropě http://www.ceske-sjezdovky.cz/stredisko/224_nemcicky.html

vodní sporty

Krásné koupaliště v Němčičkách je jenom 6 km vzdálené a dá se tam dojet pohodlně na kole, na koupališti je občerstvení a třeba i tenisový kurt. Menší koupaliště v Horních Bojanovicích nabízí menší bazén v krásném prostředí s hospůdkou - 6km. Další koupaliště se nachází v 10 km vzdálených Hustopečích, na tomto koupališti je velké množství skluzavek a atrakcí na kterých se vyřádí především děti.

dětské aktivity

Dětské hřiště je hned vedle kostela 500m a další je v parku nedaleko skate parku 1,5km

pěší turistika

Rozhledna Slunečná ve Velkých Pavlovicích. Naučná stezka ZASTAVENÍ V KRAJI VÍNA A MERUNĚK. Délka trasy stezky – cca 10,5 km (vhodné především pro pěší, pro zdatnější i na kole) a prochází jak samotným městečkem, tak i jeho nejbližším okolím. Celkem čítá deset zastavení se čtrnácti informačními panely s různou tématikou a navíc s úžasnými vyhlídkami do kraje.
* Ideální je začít vycházku po nové naučné stezce na Ekocentru Trkmanka (Nádražní 1), kde je možnost vyzvednout si na recepci letáček s mapkou, popisem trasy, poučením jak se v přírodě chovat a také s nezbytnou soutěžní tajenkou „Hry pro zvídavé návštěvníky“, ta se hraje po celé trase stezky. V prostorách naučné zahrady, nacházející se v areálu ekocentra, je umístěn úvodní informační panel, tedy první zastavení NS.
* Princip hry je jednoduchý – na každém info-panelu najdou putující jednu otázku týkající se tématu právě toho info-panelu, u kterého stojí. Nebudou-li si vědět s odpovědí rady, stačí si pozorně celou tabuli přečíst, odpověď se vždy skrývá někde v textu nebo v popiscích obrázků. Jakmile najdou odpověď, zapíší jí do křížovky. Až tímto způsobem vyplní celou tajenku, s letáčkem se zastaví na Turistickém informačním centru (Hlavní 9), kde dostanou nejen „okaté“ originální razítko s logem naučné stezky, ale také drobný dárek.
* Turisté prostřednictvím putování po naučné stezce neminou žádnou ze vzácných historických staveb, malebná zákoutí, vinné sklípky, kapličky, křížky a seznámí se i s moderní tváří našeho svěžího městečka.
* Prostřednictvím informačních tabulí proniknou do tajů, snad až alchymie, pěstování révy vinné a potažmo i výroby vína, dozví se o historii pěstování meruněk a možná si i opíší recept třeba na meruňkovou marmeládu či něco ostřejšího!
http://www.velke-pavlovice.cz/tipy-na-pesi-a-cyklisticke-vylety

bruslení

Nadšenci bruslí si přijdou na své ve skate parku ve Velkých Pavlovicích, ke kterému vede rovná asfaltová cesta - 1,5km

koně

Ranč Velké Pavlovice
https://www.facebook.com/RancVelkePavlovice/

Další aktivity
pravidla

Příjezd nejdříve: 07:00
Odjezd nejpozději: 18:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně zakázáno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány více info
   dodržuj klid i během dne více info
Osobně navštíveno týmem bezKempu.cz. Náš komentář:

Nádherné romantické místo. Velký pozemek do svahu, na začátku pozemku rovina pro bezproblémové parkování i otáčení. Příjezd na pozemek je po polní cestě, bez problém vjezd i s přívěsem. Za nepříznivého počasí ale může být cesta rozmáčená a příjezd tak komplikovaný! Na pozemek se v případě nepříznivého počasí dá vyjet ze zpevněné cesty (panely) z druhé strany. Klid, krásný výhled, vinohrady. Skvělé pro cestování za vínem, turistiky, kola.Doporučujeme.

lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
18.4 - 19.4. Marek říká:
Moc pěkné a klidné místo mezi vinicemi. Tiché místo za obcí, přesto z dáli je trochu slyšet dálnice. Ale není to nic vážného. Jen 100% ticho to není. Z horní části je lepší výhled do okolí. Pozor na správnou odbočku směrem k pozemku, pokud pojedete odshora (na rozdvojení doprava na travnatou cestu, panelka vás přivede zpět do vesnice)!
27.9 - 28.9. Tereza říká:
Pozemek naprosto splnil naše očekávání. Tak jak zaznívá v jiných komentářích, je trochu slyšet ruch dálnice a plašičů na vinohradech, ale nic co by člověka budilo ze spaní. Západ slunce na vinohradech je parádní.
16.9 - 17.9. Magdaléna říká:
Super!!! Klidné místo mezi vinicemi s úžasným výhledem na okolní velkopavlovické kopce. V období vinobraní doporučuji koupit burčák u místních a vychutnat si tu nádheru.
7.9 - 8.9. Eliška říká:
Pozemek splnil naše očekávání - v klidné části mezi vinicemi, přímo u cyklostezky, v pěším dosahu do Velkých Pavlovic pro burčák;-)
11.9 - 12.9. Lukáš říká:
Naprosto splnilo očekávání. Krása.
29.8 - 30.8. Tereza říká:
❤️❤️❤️❤️❤️
17.8 - 19.8. Veronika říká:
Po počátečních problémech se špatně vytočeným telefonním číslem vše vyřešeno k naší spokojenosti. Bezproblémová komunikace jak s majitelem pozemku tak "bezkempu". Místo má každopádně své kouzlo, rozhodně tohoto víkendu nelitujeme, přestože nás první noc z pátku na sobotu zaskočil ruch z nedaleké dálnice, ze soboty na neděli už jsme o ní vůbec nevěděli. Dalším malilinkatým minusem, ale to teď v době zrání vinné révy platí obecně pro celou jižní Moravu, byly plašiče špačků, které bohužel plašily i našeho psa. Ale vše vyvážila nádherná okolní krajina převážně za východu a západu slunce. Přes den jsme podnikali výlety po okolí a v pátek večer jsme se na doporučení majitele pozemku zašli podívat do vesnice na stavění máje - trošku nás mrzí, že jsme nemohli zůstat na ty nedělní hody :). Třeba příště.
20.7 - 21.7. Róbert říká:
Bol to náš prvý výlet v rámci tohto projektu a hneď prvý pozemok nás nesmierne nadchol. Výborná poloha vo vinohradoch, skvelé výhľady, na skok do vínnych pivníc. Rozhodne sa niekedy ešte radi vrátime.
6.7 - 7.7. Milan
Moje cesta
Přespím v:
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky
více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem