Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

U salaše v Českém lese


100 Kč

50 Kč

10 Kč
Kolem salaše je rozlehlý pozemek plný zeleně, vzrostlé břízy poskytují v létě příjemný stín. Stanování doporučujeme před salaší, kde je největší rovina. K dispozici je dřevěné posezení, lavice, houpací síť, gril, vařič na plyn, sekyra a zásoby dřeva pod chatou (kromě latí), dešťová voda pro opláchnutí rukou, po domluvě s majiteli je možné využít salaš a napojení na elektriku (pro dobití mobilu či podobných menších elektrozařízeních). Pozemek je příjemným místem pro relaxaci, je tady fakt klid a zároveň v blízkém okolí je velmi mnoho možností pro různé aktivity: turistika, cyklistika, plavání (750 m od pozemku je krásné lesní jezírko, kde je možné se vykoupat), saunování, muzea, dům přírody, hrad, přírodní památky, poznávání historie, hledačka, kešky...
Obchod se základními potravinami 1 km od pozemku, stejně tak restaurace a kdo má rád čínskou kuchyni, v malém bistru u hranice Vám připraví za pár kaček obrovskou porci výborných nudlí. U hranice je nonstop benzínová čerpací stanice, kde si 24 hodin denně můžete koupit něco k pití a jídlu.
Na tomhle místě je super, že jste v přírodě, je tady fakt klid, ale zároveň si můžete seběhnout z kopečka a koupit si, co zrovna potřebujete, tedy můžete sem přijet klidně o půlnoci, bez jakýchkoliv zásob jídla a stejně Vám tady bude prima.
Pokud máte hodně veliký stan, neváhejte si uzpůsobit prostor třeba posunout lavici se stolem.
Na pozemku je možné individuálně domluvit ubytování pro více stanů, pokud máte zájem, pošlete, prosím, zprávu majiteli.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 1 rezervaci. Co to znamená?
Přesnou adresu, souřadnice a popis příjezdové cesty obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
na pozemku není záchod. Co s tím?
na pozemku není pitná voda Co s tím?
elektřina - V salaši je autobaterie se zásuvkou pro dobití mobilu či notebook, max 100 W.
piknikový stůl
gril
ohniště
aktivity
cyklistika

V okolí cyklistické trasy.

zimní sporty

V sousední vesnici Capartice je centrum zimních sportů, mnoho tras pro běžkování.

vodní sporty

750 m vzdálené lesní jezírko (u chaty vyrazíte po cestě do kopce a za 15 min jste tam, krásné prostředí, voda osvěžující), v sousedním Waldmünchen bazén, sauny, tobogán, přírodní koupaliště Perl See.

dětské aktivity

Na pozemku je houpací síť.

pěší turistika

Přímo vedle pozemku turistická trasa na vrchol Českého lesa-Čerchov, Česko-německá naučná stezka, hledačka (questing), keška. V sousedních Caparticích louka s orchidejemi a naučná stezka. Za Nemanicemi zaniklá vesnice Lučina s odkrytým kostelem, hospodou, farou...

bruslení

Na hranici cca 1,2 km od salaše začíná cyklostezka vedoucí do Waldmünchen, která je vhodná pro brusle.

Další aktivity

Zavolejte mi, v Českém lese se velmi dobře vyznám, mnoho let zde provádím turisty, píšu knihy, články, připravuji naučné programy, ráda Vám poradím, kde najdete to, co Vás zajímá;-) 603811705

pravidla

Zákaz rozdělávání ohně u salaše mimo stanovená místa. Pod salaší je gril a před salaší je ohniště, které je možné využít.
Na pozemku v dostatečné vzdálenosti od "obytné zóny" (gril, místo pro stan, sezení, houpací síť) jsou včely (informace pro alergiky).
V případě zájmu o využití salaše a elektřiny kontaktujte majitele.
Příjezd a odjezd na pozemek není nijak limitován.
Na pozemku je samoobslužný bar, pár cyklistů za měsíc se zde zastaví, když šlapou na nejvyšší horu Českého lesa nebo z ní sjíždí, pokud nechcete být rušeni, dejte ceduli u vjezdu na pozemek za salaš a místo bude jen Vaše.

Příjezd nejdříve: 00:00
Odjezd nejpozději: 00:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
Při rozdělávání ohně dbejte zvýšené opatrnosti, z důvodu velkého sucha hrozí požáry! Využívejte pouze míst k tomu určených a odstraňte z dosahu ohně všechny hořlavé materiály. Také nerozdělávejte oheň ve větrném počasí. Informujte se prosím u majitele, zda není v této oblasti rozdělávání ohně dočasně zakázáno.
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
2.8 - 5.8. Marek říká:
Krásné místo, které splnilo všechna naše očekávání. Za celou dobu projelo kolem pár cyklistů. Koupání u lesního jezírka nemělo chybu, i když voda byla - tedy pro nás - limitně chladná, ale skěle osvěžila. Možností k vycházkám je tu mnoho a kromě Čerchova nikde ani noha..
Možnost nákupu základních věcí dole ve vsi přišla vhod, i když doporučujeme spíše zásoby vlastní, potravin mají poskrovnu :)
Za nás jediné mínus byla nerovnost místa pro stanování (ale měli jsme velký stan). S dobrou karimatkou není problém. Děkujeme za krásně prožitých pár dní, budeme vzpomínat, jak dobře nám tu v tom klidu a krásnu bylo. Můžeme doporučit všem co hledají klid v přírodě bez lidí.. :)
23.7 - 26.7. Edita říká:
Krásné místo a naprostý klid. Koupání v lesním jezírku má určitě léčivé účinky.
26.7 - 28.7. Tomas říká:
úžasné místo, klid, příroda.doporučuji. Perfektní komunikace s majitelkou.
18.7 - 21.7. Michaela říká:
Krásné klidné místo, nedaleko lesní jezírko a potůček, nádherné lesy...idylka :)
5.7 - 6.7. Jan říká:
Krásné místo v přírodě, na samotě. Klid a ticho v lese pár metrů od hranic. Paní majitelka je moc hodná, ráda poradí co a jak. :) Moc se nám líbilo, děkujeme!
19.6 - 20.6. Barbora říká:
Super misto pro nenarocne cestovatele. Skvel komunikace s pani "domaci".
8.6 - 10.6. Jan říká:
Nádherně situované místo v přírodě, s nádherným okolím. Za den tu potkáte jen pár cyklistů, kteří si beztak nevšimnou, že tam jste. Večer usínáte za zvuků lesa a ráno se budíte se zpěvem ptákům. Při posezení u ohně se můžete kochat krásným západem slunce. Doporučeno pro nenáročné cestovatele, kterým stačí jen pár nejnutnějších věcí. Dobře dostupné i autobusem. Nachází se poblíž naučné stezky, kde se dozvíte více o zajímavé, avšak strastiplné historii tohohle pohraničního pásma. Paní majitelka velmi ochotná a vstřícná. Místo odpovídá popisu a fotkám. Moc se nám tu líbilo.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky
více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem