Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Zahrada v Podkrušnohoří Bánov


200 Kč

250 Kč

100 Kč

40 Kč

0 Kč
Jedná se o samostatně stojící zahradu na prahu Českého Středohoří. Podél cesty je oplocený pozemek osázený zlato-zelenými vzrostlými thujemi, dále pak ovocnými stromy. Zadní část střeží vzrostlé vrby. Na místo se dostaneme z obce Habrovice, kdy po asfaltové silničce vystoupáme nahoru do kopců. Jedeme mezi pastvinami a ohradami pro koně, kdy po 1 Km začínáme sjíždět do obce Bánov. Obec je vzdálena 6 Km od exitu 80 dálnice D8. Jedná se o vesničku na okraji českého středohoří a na úpatí Krušných hor, v nadm. výšce 300m. V obci je celkem asi 5 domků na stálo a rekr. chatky v okolí. Z větší části oplocená zahrada o rozloze cca 1500m v klidové části na samém začátku obce. Zahloubený zpevněný vjezd o šířce 4m je přímo z hl. cesty. Na místě 2x el. přípojka 220V, vodovodní přípojka, možnost splachovacího WC na místě.
základní parametry
S majitelem je nutné domluvit čas příjezdu, aby Vás uvedl na pozemek Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 4 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesnou adresu, souřadnice a popis příjezdové cesty obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Splachovací záchod ve stav. buňce na pozemku.
pitná voda - Zahradní hadice, studniční voda
elektřina - Dvě odběrová místa přímo na stanovišti (2 x zásuvka 220V)
ohniště
aktivity
cyklistika

Vyhledávaná cyklotrasa směr Ústí nad Labem - Telnice, Chlumec, Krupka, Komárka, dále cyklostezka podél řeky Labe (Ústí nad Labem - Střekovské Nábřeží) vdálená 10 Km.

rybaření
lezení

Navštivte malebnou krajinu Tiských skal a poznejte místo plné bizarních pískovcových útvarů, ve kterém se natáčel film Letopisy Narnie. Podívejte se na výběr toho nejlepšího, co vám okolí Tiských stěn nabízí. Přírodní památka Tiské stěny leží v CHKO Labské pískovce a spolu s Ostrovskými a Rájeckými stěnami je vyhledávanou turistickou oblastí a rájem horolezců. Ukrývá se tu jedno z našich nejznámějších skalních měst, bohaté na atraktivní pískovcové útvary, dosahující výšky až 613 m. Územím Tiských stěn procházejí dva prohlídkové okruhy labyrintem skalních věží, mohutných sloupů, úzkých soutěsek, převisů a roklí. (12 Km)

vodní sporty

Přírodní koupaliště v obci Varvažov, Chlumecký rybník, jezero Milada, dále plavecká hala Klíše a městské lázně přímo v Ústí nad Labem.

pěší turistika
bruslení

Cyklo, in-line stezka podél řeky Labe (Ústí nad Labem - Střekovské Nábřeží) vdálená 10 Km

koně

Možnost vyjížděk na ranči Bánov vzdáleném 1Km. Jinak koně jsou k vidění již při cestě na místo.

pravidla

Příjezd nejdříve: 15:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
28.8 - 29.8. Oldřich říká:
Domluva s majitelem byla vynikající a samotný pozemek krásný, s malým ohništěm, kde jsme si opekli buřty. Než se k němu dostanete, je třeba se projít kousek pěšky od autobusove zastávky. Stojí to ale za to a bezkempař se určitě rád projde! Naše první zkušenost s #bezkempu.cz a dopadla na jedničku. Mockrát děkujeme a těšíme se zase někdy příště!
26.8 - 27.8. richard říká:
:)
15.8 - 18.8. Antonín říká:
Krásný částečně oplocený pozemek s vodou, elektřinou a čistým splachovacím záchodem. Nám i našim čtyřem psům se to velmi líbilo. Majitel velmi ochotný a příjemný.
24.7 - 25.7. Radka říká:
Pěkný pozemek, na rovině. K dispozici toaleta, voda. Majitel místo stále vylepšuje (bude i sprcha). Perfektní domluva, určitě doporučujeme :)
21.6 - 23.6. Tomáš říká:
Majitel Tomáš je komunikativní sympaťák, velmi ochotný. Zahrada je ve slepé vesnici, kde není nic. Pro někoho kdo hledá aktivní dovolenou, musí popojet do nedalekého Českosaského Švýcarska, Krušných hor, nebo středohoří. Jako výchozí bod ideální. Pro někoho kdo chce jen zrelaxovat a vypnout, naprosto ideální místo. Pozemek je oplocen, dostatečně velký, slunný, stín poskytují ovocné stromy. WC čisté, voda a elektřina na pozemku. Díky Tome, rádi se určitě vrátíme...
14.6 - 16.6. Markéta říká:
Vše v naprostém pořádku, klid a pohoda.
6.4 - 7.4. Markéta říká:
Mohu jedině doporučit! Zahrada byla čerstvě posekana, záchod byl čistý a voda byla také dostupná. Ráno na nás čekala termoska s čajem.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky
více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem