Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Masarykova vyhlídka Zbečno - Křivoklátsko


250 Kč

250 Kč

100 Kč

60 Kč

30 Kč
Z Masarykovy vyhlídky je nádherný výhled na zalesněné údolí i s částí obce Zbečno a řeku Berounku a celé panorama s Masarykovým mostem. Soukromý pozemek s 2ha lesa ve stráni je za vraty v těsné blízkosti památného stromu Masarykova babyka a je součástí zalesněné stráně nad řekou. Byl upravován na rovné terasy převážně ručně po řadu měsíců. Průsek v lese původně bez vyhlídky byl proveden majitelem pozemků i s podporou CHKO Křivoklátsko na památku prezidenta Masaryka, který z nedalekých Lán sem jezdil na koni. Atraktivitu místa potvrdili i filmaři kteří rovnou louku na vyhlídce využili k natáčení filmu (fotografie z natáčení najdete na odkazech níže).
Pod místem pro kempování se náchází několik teras s krásným výhledem, kde je možno posedět, popř. si přinést vlastní židle a stůl. ( viz přiložené fotografie ) nebo i postavit stan. Masarykova vyhlídka má své webové stránky https://masarykova-vyhlidka-zbecno.webnode.cz (nyní se upravují) a rovněž Studánka Rozárka, která je také na našich pozemcích pod vyhlídkou viz: https://rozarka-studanka-zbecno.webnode.cz/ nebo druhý web: https://studanka-rozarka-zbecno.webnode.cz/ - odkazy si nakopírujte

===== UPOZORNĚNÍ ===== od 8.9 -18.9 jsem mimo ČR! Zavírejte vrata, děkuji. Čížek
- na pozemek může být složitější vjet zejména s větším obytným vozem nebo karavanem . Prohlédněte si pečlivě přiložené fotografie. Na pozemek se dostaly i velké nákladní vozy filmařů , záleží ale na zručnosti řidiče. Delší vozy musí ven couvat do kopce, ale stojí to za to! Krajnice užitného místa není zpevněná, ale místa je dostatek i k vyhnuti dvou vozidel při využití pozemku od úpatí. Počet míst ovlivňuje skladba obytných vozidel případně i karavanu a jejich velikost. Případná skupina stanařů cca 4 stany + vozidla , kombinace s obytnými vozy snižuje počty stanů apod.

- místo s výhledem i bez je cca pro 2 stany nebo 2 obytné vozy. ( ostatní mohou stát pár metrů vedle před i pod lesním porostem dle toho kdo je raději ve stínu ). Pokud chcete mít jistotu stání v místě vyhlídky, zarezervujte si celý pozemek pro sebe. Popř. vždy je možné sejít na rovné terasy a zde posedět a užít si výhled nebo tady si postavit stan o samotě. ( v ceně jsou zahrnuty rekreační poplatky obci)

- z přihlehlé méně frekventované silnice je slyšet zvuk projíždějících aut, je třeba s tím počítat (v noci klid). Pro větší klid přes den je možno sejít pár metrů , posedět a užít si vyhlídku na terasách pod místem, kde se kempuje, viz přiložené fotografie
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 4 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesnou adresu, souřadnice a popis příjezdové cesty obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Suchý záchod se připravuje
pitná voda - po dohodě u majitele nebo v obci hydrant s pitnou vodou dále je v obci obchod COOP, tři restaurace
elektřina - po dohodě s majitelem cena 70.-Kč /den (při dešti je nutné kabelovou zásuvku zakrýt včetně svého připojení)
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Vodu z mytí při využití ekologických prostředků na mytí lze vylít na určené místo do našeho lesa u hromádky písku .
Chemické WC - Možnost pro vylití chemického záchodu nemáme.
aktivity
cyklistika

mnoho cyklotras v okolí Zbečna na Křivoklátsku, mnoho cyklistů kolemjedoucích se staví na vyhlídce aby si vyfotili panorama

rybaření

v Berounce pod naším pozemkem v blízkosti naší studánky Rozárky

vodní sporty

v Berounce pod naší strání případně u jezu Valentův mlýn cca 1 km

dětské aktivity

Dětské hřiště s vybavením v obci Zbečno

pěší turistika

V okolí Masarykovy vyhlídky ve Zbečně je řada možností výletů a to buď pěších, na kole, sjíždění řeky Berounky, autem nebo kombinovaných. Blízká přehrada Klíčava, naučná stezka Brdatka do Křivoklátu a mnoho dalších. Přesnější popisy výletů budou uvedeny na internetových stránkách Masarykovy vyhlídky Zbečno. Na vratech u vyhlídky je červená turistická značka.

bruslení

Lze s opatrnosti bruslit na přehledné málo frekventované polní asfaltové silnici v blízkosti 100m od nás směrem k Sýkořici k jeho fotbalovému hřišti a zpět

Další aktivity

Houbaření v příhodné době nad Sýkořici směrem k lánske oboře nebo směrem ke Křivoklátu (náš les je v příkrém svahu)

pravidla

Na pozemku se dokončují některé úpravy a po dokončení bude k dispozici elektřina pro více odběrných míst a možnost omezeného množství pitné vody, včetně suchého záchodu. Navíc v obci je hydrant s pitnou vodou. Na dalším našem pozemku dole u řeky je naše studánka Rozárka veřejné přístupná. Rozdělávání ohně dle dispozic hasičů pro dané misto (ohniště dosud nebylo upraveno). Jiné časy příjezdu a odjezdu jsou možné po dohodě s majitelem pozemku zejména v době kdy nejsou jiné rezervace lze přijet dopoledne. Psi musí být ovladatelni vzhledem k návaznosti pozemku s lesem kde se pohybuje zvěř a níže pod námi je pozemek souseda, který má psa, proto psi hostů nemohou lovit v lese či samostatně odbihat pod vyhlídkou k sousedovi. Kdo neovládá svého psa musí ho mít na vodítku. Děkuji.

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
Při rozdělávání ohně dbejte zvýšené opatrnosti, z důvodu velkého sucha hrozí požáry! Využívejte pouze míst k tomu určených a odstraňte z dosahu ohně všechny hořlavé materiály. Také nerozdělávejte oheň ve větrném počasí. Informujte se prosím u majitele, zda není v této oblasti rozdělávání ohně dočasně zakázáno.
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
31.8 - 1.9. ALEXANDER říká:
Příjemný pan majitel a úžasná vyhlídka.
24.8 - 25.8. Daria říká:
Byli jsme první kdo tady kempoval. Super místo s krásným výhledem. Na pozemku ješte se pracuje, bude voda, WC a elektřina. Pan majitel je moc hodný, stále se nás ptal jestli nic nepotřebujeme. Doporučujeme!
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky
více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem