Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Masarykova vyhlídka Zbečno - CHKO Křivoklátsko
 Přidat mezi oblíbené


300 Kč

300 Kč

190 Kč

90 Kč

50 Kč
Z Masarykovy vyhlídky je nádherný výhled na zalesněné údolí řeky Berounky i s částí obce Zbečno a celé panorama s Masarykovým mostem. V hlubokém údolí, přímo na břehu řeky Berounky, se nachází tisíciletá ves, bývalé lovecké centrum Přemyslovců. Knížecí dvorec ve Zbečně byl dříve než hrad Křivoklát. GPS 50.0351578N, 13.9229208E
Nejprve se podívejte níže na naše fotografie s popisky, které otevřete v podrobnostech stojí to za to vidět!, pak čtěte dále. Upravená louka je jen pro vás proto vám poskytne soukromí, nemáte vedle žádnou chatu ani chalupu,. Jste sami nad řekou Berounkou s pěkným ohništěm, včetně cca 2 ha našeho lesa ve stráni. V těsné blízkosti při příjezdu uvidíte památný strom Masarykova babyka, který je součástí naší zalesněné stráně nad řekou s Masarykovým mostem. Dříve v roce 2012 byl nepřístupný lesní svah upraven a v roce 2019 opět v celém rozsahu (z velké části ručně po řadu měsíců) na rovné propojené terasy pro využití společností bezKempu.cz. Rovné plochy ve svahu byly nově vytvořeny i pro možnost spaní v lese kde každý nový vodorovný metr získal užitnou hodnotu! Prvotní vytvoření nové cesty na pozemek umožnilo před lety přístup na okraj lesa osobním i nákladním vozidlům. Nyní po dokončení řady investic (určitě s velmi dlouhodobou návratností oproti klasickým kempům) a náročných terénních úprav nad i pod strmým svahem je na vyhlídce krásné místo pro stany, obytné vozy a karavany. Máte možnost připojení elektřiny, tlakové pitné vody, možnost použití suchého záchodu, krásného ohniště i s dřívím, které si přinesete z našeho lesa /od vyhlídky vlevo na opékání zdarma/. Průsek v lese umožnil vyhlídku v prudkém svahu (původně desítky let bez vyhlídky) v roce 2012 osobně proveden současným majitelem pozemků i s podporou Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko, na památku prezidenta Masaryka, který z nedalekých Lán sem jezdil na koni v době, kdy ještě stráně nebyly zalesněny. Atraktivitu upraveného místa potvrdili i filmaři kteří vytvořenou rovnou louku na vyhlídce využili k natáčení filmu (fotografie z natáčení najdete na odkazech níže).
Navíc pod místem pro parkování a pobyt bylo vytvořeno ve svahu ručně několik teras a terásek také s krásným výhledem, kde je možno stanovat, posedět na zánovní lavičce či poležet pod širákem, popř. si přivést vlastní sezení a vybavení do přírody ( viz přiložené fotografie ). Masarykova vyhlídka má od počátku své webové stránky https://masarykova-vyhlidka-zbecno.webnode.cz (kde je uveden kontakt na majitele pozemku - odkaz si případně nakopírujte.). Rovněž i naše krásná a veřejně přístupná studánka Rozárka /zrekonstruovaná i s pomocí občanů Zbečna/ byla zastřešená před jeskyní ve skále. Studánka je pod vyhlídkou u řeky Berounky viz: https://rozarka-studanka-zbecno.webnode.cz/ Navíc vám půjčíme za symbolickou cenu laminátovou kanoe viz foto - nutno vyřizovat v předstihu. POZOR při sběru dřeva neshazujte kameny ze stráně pod vámi mohou být lidé na břehu u řeky Berounky přicházející ke studánce! Pohyb ve stráni jen na vlastní nebezpečí! Navíc dejte pozor, pod vyhlídkou je vzdálená chata sousedů trvale obývaná - co vám upadne to letí dolů!

Doporučení : Prohlédněte si dobře přiložené fotografie!
- na pozemek vjely obytné vozy v délce až 9 m, výška 3,7 m! Také větší nákladní vozy filmařů, (ale i dosud všechny obytné vozy a karavany bezKempařů). Při příjezdu z otočného místa couvnou níže k vyhlídce kde zaparkují. Dosavadní obytné vozy na fotografiích vyjely všechny od nás i bez couvání (9 m délky couval). Krajnice louky není zpevněná, ale při umístění do 4 vozidel i výjezd lze s kolegy snadno domluvit v případě, že se nevyhnete. (Pro ucelené skupiny převážně s osobními vozidly, lze parkování dohodnout s majitelem). Nejlépe si udělat rezervaci termínu s předstihem a přijet včas i mimo víkendy. Vzhledem k postupnému najíždění hostů prosím o vzájemnou dohodu a umožnění využití místa kolem ohniště všem příchozím s rezervací. Majitel je stále na telefonu ( vždy s ním vyřešíte cokoliv /zejména první vstup na pozemek za vraty ze silnice, připojení elektřiny apod. / mimo plateb za pobyt, které jsou výhradně přes systém bezKempu.cz). V ceně jsou zahrnuty rekreační poplatky obci. Vaše spokojenost je naší odměnou.

- místo s výhledem i bez něj je např. pro 1 stan + vozidla a 2 obytné vozy apod. Popř. vždy je možné sejít níže na rovné terásky a zde posedět na lavičce a užít si výhled nebo tady si postavit stan o samotě na terase (o šířce 2,5 m délka cca 5 m) v průseku přímo nad řekou .

- z výše položené a málo frekventované obecní silnice je občas částečně slyšet zvuk projíždějícího auta, je třeba s tím trochu počítat (v noci je klid). Z naší i zkušenosti stanujících hostů víme, že občasný provoz výše nad pozemky je neruší. Pro úplný klid přes den je možno sejít pár metrů , posedět a užít si vyhlídku s tichem na terasách pod místem, kde se parkuje, viz přiložené fotografie.
Nasbírané ležící kmeny a větve v našem lese (vlevo od vyhlídky) jsou zdarma pro účely opékání v našem ohništi. Vhodné je přivést si i pilu a sekeru.
Typ pozemku je: les se studánkou u řeky Berounky, louky, zahrada, parkovací místo.
Tipy na výlet jsou v podrobnostech u fotografií a rovněž kontakt na majitele najdete na následujících odkazech níže včetně nejlepšího videa o Křivoklátsku z produkce České televize, DOPORUČUJI se podívat !!!
Název má Krajinou domova 4.díl HD
masarykova-vyhlidka-zbecno.webnode.cz/tipy-na-vylet/
www.kudyznudy.cz/aktivity/masarykova-vyhlidka-zbecno-krivoklatsko
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 3 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Nový suchý záchod výhradně pro hosty již funkční. Prosím uklízejte po sobě, nejsme hotel, nemáme uklízečku!
pitná voda - Pitná voda je přímo na vyhlídce. Dále jsou v obci Zbečno a Sýkořice ( kde se denně vaří) 2 - 3 restaurace podle období, také obchody s potravinami COOP. Dále je v obci hydrant s kvalitní pitnou vodou u odbočky na Klíčavu. U hydrantu lze doplnit zásobník obytného vozu s vlastní hadicí.
elektřina - Nutná komunikace předem pro zapnutí přípojného místa (nejen při dešti je nutná opatrnost s prodlužovacími kabely)
sprcha / umývárna - Pitná voda je přímo na vyhlídce.(Nyní také pro stanaře s vlastním umyvadlem.) O vodu ze studny se dělí majitel s vámi takže je vhodná úspornost a opatrnost, aby nezůstala spuštěná voda bez dozoru, strhla by se studna. Jinak vše řeší řeka.
ohniště
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Vodu z mytí při využití ekologických prostředků na mytí lze vylít na určené místo do našeho lesa v zúžení cesty za otočným místem ze svahu do klestí a suchých větví .
Chemické WC - Možnost pro vylití chemického záchodu nemáme. Vylití obsahu je proto na našich pozemcích zakázáno!
sjízdnost
Pozemek je sjízdný i v zimě / v období sněhu
Na pozemek je bezproblémový příjezd i za špatného počasí

Příjezdovou cestu na vyhlídku používám i já řadu let s vozidlem Sharan celoročně zcela bez obtíží včetně místa na otočení vozidla s šířkou cca 8m, délka více jak 15 m a dále pokračuje cesta. Na otočném místě je obrubník výška 10 cm, proto otáčející vozy mají záď přes obrubník. Místo je skoro rovné a je v polovině krátké cesty (dále je při odjezdu na cestě mírné stoupání). Já s otočného místa pak pokračuji dále svojí cestou téměř po rovině k chatě na vedlejším vzdáleném pozemku (není vidět od vyhlídky). Místo na otáčení využívají i obytná vozidla při odjezdu s tím, že musí při zatáčení na rovině párkrát couvnout a popojet. V mírném stoupání vždy je nejlepší jet pomalu a plynule i do výjezdu do zatáčky k vratům a na silnici. Výjimkou jsou zimní časy, kdy je sníh či namrzlé náledí, což se v posledních letech téměř nestává, ale i tak cestu využívám trvale. Při dlouhodobém období dešťů, (což opět se téměř nestává) cesty mohou být rozmoklejší. Přitom je zcela výjimečně vhodné pohodit štěrkem nebo šotolinou dané místo. Jak známo obecně je lepší nezastavovat pokud nejedete na rovině a to zejména v čase dešťů jet plynule v mírném stoupání viz. fotografie.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

Pokud by vám při výjezdu u vrat prokluzovala kola, tak na pozemku u místa k otočení vozidla je štěrk k dispozici. Pokud máte přívěs (karavan) je lepší při výjezdu vytáhnout tažným vozidlem na otočnou plochu tam odepnout. Vozidlo i přívěs, tam otočit samostatně a vyjet popředu. Také při vjezdu je snažší sjet na parkovací plochu s karavanem samostatně DOPORUČUJEME s využitím el. pohonu. nebo v závěsu a jet plynule. Rovněž při příjezdu vozidla s přívěsem popředu na otočnou plochu řidič bez obtíží couvají níže na louku i s přívěsem (karavanem). Karavan je také možné na otočné ploše vypnout a samostatně otáčet i sjíždět. Také tažné vozidlo na otočné ploše samostatně otočíme pak zavěsíme otočený karavan a popředu vyjedeme. Vjezd bývá snažší. Podívejte se na fotky vše tam uvidíte i s popisky. Nenajíždějte do obrubníků u cesty , nejsou zabetonovány. Výška obrubníků u cesty 20 cm, nejužší šířka cesty na zemi je 2,60 cm. Při výjezdu v zatáčce jeďte přímo podél obrubníků a také mezi sloupky vrat se držte vlevo. Dosud všichni hosté včetně širších obytných vozidel bez obtíží vjeli na pozemek a stejně tak vyjeli po otočení viz fotografie.

aktivity
cyklistika

Mnoho cyklotras najdete v okolí Zbečna na Křivoklátsku, většina cyklistů kolem jedoucích se zastavuje na naší vyhlídce nad námi, aby si vyfotili panorama (nejen cyklistů, ale i motoristů a turistů, na kolemjdoucí vozovce vede turistická červená značka). V popiscích u fotografií jsou některé typy na výlet. Přivezte si kola, stojí to za to.

rybaření

V Berounce pod naším pozemkem v blízkosti naší studánky Rozárky.

lezení

Náš pozemek cca dva ha je převážně v příkré stráni nad řekou a pohyb v lese se více blíží lezení než chození. Podstatné jsou dobré boty a vlastní kondice jdeme-li na dříví. V nižších polohách jsou skály z velké části zvětralé. Při pohybu v lese je důležité neuvolnňovat kameny protože u řeky pod skalami chodí občas lidé. V lese leží spoustu dřeva, které poskytujeme za odnos k ohništi na vyhlídce. Připravujeme ve spolupráci s horolezeckým oddílem Rakovník stezku dolu ke studánce a zpět - na vlastní nebezpečí!

vodní sporty

v Berounce pod naší strání případně u jezu Valentův mlýn cca 1 km (trasa od Sýkořice). Navíc vám za symbolický poplatek půjčíme loď kanoe laminátovou. Doporučujeme vzít si určitě boty do vody kvůli kamenitému dnu.

dětské aktivity

Dětské hřiště s vybavením v obci Zbečno viz foto.

pěší turistika

V okolí Masarykovy vyhlídky ve Zbečně je řada možností výletů a to buď pěších, na kole, sjíždění řeky Berounky, autem nebo kombinovaných. Blízká přehrada Klíčava, naučná stezka Brdatka do Křivoklátu a mnoho dalších. Např. v okolí jsou zříceniny hradu Jenčov, Jivno i hradu Týřov. Dále krásný hrad Křivoklát, zámek Lány, Leontýn a Nižbor. Další jsou zámky Unhošť, Králův Dvůr, Kladno atd. Přesnější popisy místních výletů jsou uvedeny na internetových stránkách Masarykovy vyhlídky Zbečno viz. https://masarykova-vyhlidka-zbecno.webnode.cz/tipy-na-vylet/
Na vratech u vyhlídky je červená turistická značka (řada turistů má za cíl naši vyhlídku). Ve fotografiích uvidíte řadu cílů a možností turistiky s komentářem.

bruslení

Lze s opatrnosti bruslit na přehledné málo frekventované polní asfaltové silnici v blízkosti 100m od nás směrem k Sýkořici k jejímu fotbalovému hřišti a zpět

koně

Na koni se dá určitě přijet, tak jako na vyhlídku jezdíval 1. prezident Československé republiky z Lán. V blízkém okolí jsou koně na dřívějším statku Luby (mezi obcemi Běleč a Sýkořice, nyní nádherně upraven) kde mají starší dostihové koně.

Další aktivity

Podporujeme naše hosty vodáky, zapůjčením laminátové kanoe za symbolickou cenu, viz fotografie.
Dále je možné houbaření v příhodné době nad Sýkořici směrem k Lánské oboře nebo směrem ke Křivoklátu (náš les je v příkrém svahu).

pravidla

(Na pozemku se dokončují některé menší úpravy)
Je zde možnost pitné vody (po předchozí dohodě s majitelem se zapíná). Nový suchý záchod je funkční. Prosím udržujte čistotu WC, nemáme k dispozici uklízečku! Na cestách i užitných plochách uklízejte po svých mazlíčcích! Stačí přemístit vše do přilehlého lesa.
Navíc v obci je hydrant s pitnou vodou pro doplnění obytných vozidel. Na dalším našem pozemku dole u řeky je naše studánka Rozárka veřejně přístupná.
Rozdělávání ohně je dle veřejných dispozic hasičů pro dané místo, (v případě velkého sucha a zákazu oheň nerozdělávejte!), ohniště je ve velké olympijské kovové míse. Je nezbytné po zapálení mít v blízkosti nádobu s vodou a ruční nářadí k manipulaci s ohněm. Zásadně udržujte oheň cca max do výšky 1/2 metru! Oheň neslouží k vyhřívání okolí, ale k opékání buřtů apod. Dřevo na opékání je zdarma. V případě silnějšího větru oheň nerozdělávejte! Odstraňte hořlavé předměty v okolí ohniště. Neopouštějte ohniště pokud je ještě žhavé. Na vyhlídce je oheň vidět i když vzdáleně. Vlastní gril neumísťujte do blízkosti lesa, ale jen na plochu, kde je ohniště! Po ukončení ohně /nutno včas a s předstihem) než odjedete pečlivě ukliďte větvičky i úlomky kolem i vlastní ohniště!!! Pro další hosty stejně jako pro vás je nutné si uklízet. Neopékejte na odkládacím stole a pokud ho pokapete mastnotou tak ho utřete!
Jiné časy příjezdu a odjezdu jen se souhlasem majitele pozemku. Psi musí být ovladatelní vzhledem k návaznosti pozemku s lesem, kde se pohybuje zvěř a níže pod námi je pozemek souseda, který má psa, proto psi hostů nemohou lovit v lese či samostatně odbíhat pod vyhlídkou k sousedovi. Kdo neovládá svého psa musí ho mít na vodítku. Nezapomeňte uklízet výkaly na všech užitných plochách!
Nezapomeňte vrátit kanoe. A opakovaně a bedlivě uklízet kolem ohniště včetně ohniště případně po dohodě s dalšími hosty. Vyhaslý a studený popel nandejte do kovové nádoby. Jen studený popel lze vysypat na určené místo na konci otočné plochy.
Kouření na našem lesním pozemku je zakázáno! Neodhazujte nikde nedopalky!!! Neničte kraje cestiček ve svahu. Děkujeme.

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
21.5 - 22.5.2020 Tomas říká:
Naprosto v pořádku, krásná vyhlídka a super domluva s majitelem. Určitě ještě někdy zajedu na takhle super místo.
23.5 - 24.5.2020 Miroslav říká:
Moc hezké a sympatické místo. Docela v pohodě jsme se tam dostali s karavanem.
18.5 - 19.5.2020 Jiri říká:
Nádherné místo, vstřícný a pohodový majitel.
15.5 - 17.5.2020 Josef říká:
Parádní místo, úžasný a ochotný majitel!😃
8.5 - 10.5.2020 Věra říká:
Trávili jsme zde prodloužený víkend v květnu. Komunikace s majitelem pozemku byla vynikající. Po příjezdu nás přišel pozdravit, doporučil nám i nějaké tipy na výlety. Pozemek hezky upraven. K dispozici jsou místa na sluníčku přímo s výhledem, kde jsme si užívali večerní grilování, nebo místa ve stínu stromů. Jediné na co bych upozornila, že místo není moc vhodné pro menší děti. Je zde velký sráz a v zápalu hry může hrozit pád, pokud nejsou pod neustálým dohledem rodičů. Jako výlet na kole bych určitě doporučila výlet na hrad Křivoklát a poté podél Rakovnického potoka po cyklostezce do Rakovníka. Podle fyzických možností zpět na kole nebo vlakem z Rakovníka do Zbečna.
Reakce majitele: Zdravím a moc děkuji za krásné hodnocení. Jen si dovolím vysvětlit vhodnost pozemku pro děti. Právě protože již jich u nás byla řada bez obtíží. Je to podobné jako když jdete s dětmi na Sněžku, tak na ně musíte dávat pozor, aby chodili po vyznačených cestách a přitom je však velmi rozdílné jak velké děti to jsou a jak jsou zvládnutelné. Také je velmi rozdílné jakou hru děti hrají. Některé jsou nadšeny, že se proběhnou po cestičkách ve svahu, které tam máme, jiné by byli raději připojeni na wifi (které připravujeme). Dále je možné dojít do středu obce, kde je vybavené dětské hřiště na rovném pozemku, ale i zde obvykle rodiče dozorují své děti, aby zvládli vše bez úrazu. viz foto v galerii obrázků. Jasné je, že děti nejsou stejné nátury a rodiče je musí ohlídat s přesnou znalostí co v podobné situaci je nezbytné. Obdobnou připomínku jsem vysvětloval hostovi, který byl nadšen z výhledu, ale nebyl zcela spokojen s velikostí pozemku. Opět srovnáme-li to s výstupem na nějakou horu, kde je krásný výhled, tak na vrcholu nebývá a nemůže být rozlehlá louka a naopak. Dovolím si přidat ještě jeden příklad potřeby rozdílných přístupů a to při pobytu psích miláčků. Dosud všichni hosté měli své psy zvládnuté natolik, že je nepřivazovali. Pokud má někdo neposlušného psa lovce musí ho mít na vodítku, protože máme cca 2 ha převážně lesních pozemků kde se pohybuje zvěř.
Děkujeme za příklad výletu, je to jeden z řady možných. Některé doporučujeme v popiscích u řady fotografií na úvodní stránce, jiné jsou popsány na našich stránkách https://masarykova-vyhlidka-zbecno.webnode.cz/tipy-na-vylet/ . Těšíme se na vaši další návštěvu a přejeme krásné jarní dny. R.A. Čížek
8.5 - 10.5.2020 Miroslav říká:
Mensi pozemek s krasnou vyhlidkou.
1.5 - 2.5.2020 Petr říká:
naprosto perfektní pobyt s krásným výhledem a velmi milým majitelem
2.5 - 3.5.2020 Martin říká:
Perfektní a jedinečné místo, musí se vidět, težko popsat :-)
30.4 - 1.5.2020 Karel říká:
Nádherné místo! Díky za něj :)
25.4 - 26.4.2020 Petr říká:
Nádherné místo se skvělým majitelem, který vás nasměruje na ty správná místa po okolí a ještě doplní příběhy z historie!
17.4 - 19.4.2020 Hana říká:
Dokonalé, SKVĚLÍ majitel, veškeré zázemí, krásné okolí a výhledy
13.3 - 15.3.2020 Kateřina říká:
Jedná se o nádherné místo s dechberoucím výhledem a úžasnou atmosférou. V dnešním uspěchaném světě doslova oáza pro duši. Výjezd z pozemku pro větší obytná auta je sice trochu oříšek, ale po pár minutách manévrování se nám to úspěšně povedlo i se sedmimetrovým obytňákem. Tohle místo rozhodně doporučuji všem, kteří si potřebují odpočinout od civilizace a načerpat energii. A pan majitel je naprosto úžasný chlap. Ochotný a milý člověk, se kterým je radost komunikovat.
20.2 - 21.2.2020 Radovan říká:
Masarykova vyhlídka je krásné místo. Dokonce i v zimě je zde dobře. Vyhlídka stojí za to, určitě velmi doporučuji.
3.1 - 4.1.2020 Jan říká:
Opravdu nádherné, romantické místo v malebné krajině. Ohniště je umístěné s výhledem na řeku a vesničku, což při opékání buřtů ocení každá přírodní duše. Majitel je velmi ochotný a je s ním perfektní domluva. Na pozemku jsem byl sám, k čemuž tohle místo přímo vybízí. Vlci samotáři by se případně měli zamyslet nad rezervací tohoto místa jen pro sebe. Rozhodně jsem nebyl naposledy.
26.10 - 27.10.2019 Jaroslav říká:
Krásné místo s úžasným výhledem. Suprový pan majitel, po studené noci nám donesl horký čaj. Moc děkujeme!
11.10 - 13.10.2019 Libor říká:
Nádherný odpočinkový podzimní víkend s krásnou vyhlídkou. Vozidlo i s přívěsem jsme zaparkovali na rovné terase a nebylo potřeba vyrovnávat. Majitel je milý a vstřícný vřele doporučujeme.
12.10 - 13.10.2019 Robert říká:
Nádherné místo, dokonalý výhled,dopručujeme! Velmi příjemný majitel který neustále pozemek zvelebuje!
27.9 - 29.9.2019 Václav říká:
Vse super nebyl zadny problem. P
28.9 - 29.9.2019 Adam říká:
Paradni vyhled
21.9 - 22.9.2019 Martin říká:
Naprosto nádherný výhled z pozemku. Velmi příjemný majitel. Hluk ze silnice není skoro žádný. Včera nám majitel přivezl obrovské ohniště i přidal dřevo ze svého. Děti i my jsme si to tu maximálně užily. Pozemek je rovný vejde se sem určitě 5 stanů a 5 aut. Navíc je možné postavit malý stan na soukromé terase v kopci. Majitel stále pozemek upravuje a tuní. Určitě ještě někdy přijedeme.
31.8 - 1.9.2019 ALEXANDER říká:
Příjemný pan majitel a úžasná vyhlídka.
24.8 - 25.8.2019 Daria říká:
Byli jsme první kdo tady kempoval. Super místo s krásným výhledem. Na pozemku ješte se pracuje, bude voda, WC a elektřina. Pan majitel je moc hodný, stále se nás ptal jestli nic nepotřebujeme. Doporučujeme!
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem