Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Rybník u hradu Kost s chatkou v srdci Českého ráje


150 Kč

150 Kč

100 Kč
Nabízíme místo pro stan na hrázi rybníka. Na hrázi též stojí chatka (bez zavedené elektřiny a vody, výstavba jaro/léto 2019) s možností nocování 4 osob a zázemím. Pod hrází je suché WC. Pitná voda 200 metrů od rybníka. Rybník je lokalizován v tichém skalnatém údolí uprostřed lesa mimo turistické stezky cca 1 km od hradu Kost v Českém ráji. Možnost rybaření metodou chyť a pusť (vybavení zapůjčíme). Až k chatce je možné dojet vozem. Při rezervaci prosím uveďte, zda máte zájem o chatku. Minimální počet osob pro obsazení chatky jsou 2 lidé. Chatka je zajištěná visacím zámkem na kód. Kód Vám pošleme před pobytem na e-mail s podrobným popisem příjezdu a popisem, co kde najdete.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 1 rezervaci. Co to znamená?
Přesnou adresu, souřadnice a popis příjezdové cesty obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Suchý záchod pod hrází
pitná voda - Pitná voda 200 metrů od hráze rybníka v lesní studánce
sprcha / umývárna - Po naplnění pytle na vodu k dispozici sprcha
piknikový stůl
gril
ohniště
aktivity
cyklistika

Cyklo stezka kolem hradu Kost na Turnov nebo na Sobotku

rybaření

Přímo na pozemku - metodou chyť a pusť

lezení

Rybník je uprostřed Českého ráje, pískovcové skály jsou všude kolem, nejbližší skalní město v Příhrazech

vodní sporty

Koupání přímo na pozemku v rybníce, v Bílém rybníce u hradu Kost nebo koupaliště u Sobotky (zámek Humprecht)

pěší turistika

Český ráj - hrad Kost, údolí Plakánek, zámek Humprecht, Sobotka, Vyskeř, Pekařova brána, Věžický rybník, Střehom, Branžež, Drábské světničky, Mužský, Trosky...

koně

Možno zarezervovat přes hotel Podkost

Další aktivity

Houbaření - vyhlášená houbařská oblast Žehrovský les

pravidla

V chatce je základní vybavení - talíře, lžíce, nože, hrnec, pánev, konvice na čaj, kotlík, hrníčky, olej, cukr, sůl, vybavení na vaření/grilování, vývrtka + otvírák, sekyra, podpalovač, zapalovače, jar, tekutý písek... Více na fotografiích. Vaření na krbu/grilu - železná plotýnka nebo kovový rošt (viz foto). Při odjezdu nutné vše vrátit na místo a uklidit chatku. Pro pobyt v chatce nutné vlastní spacáky.

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
Při rozdělávání ohně dbejte zvýšené opatrnosti, z důvodu velkého sucha hrozí požáry! Využívejte pouze míst k tomu určených a odstraňte z dosahu ohně všechny hořlavé materiály. Také nerozdělávejte oheň ve větrném počasí. Informujte se prosím u majitele, zda není v této oblasti rozdělávání ohně dočasně zakázáno.
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
22.7 - 26.7. Lada říká:
Opravdu krásné místo,moc se nám tam líbilo. Chatička je útulná a najde se tam vše, co je potřeba. Nikdo nás za celý pobyt nevyrušil. Kačky nám dělali příjemnou společnost. S majitelem komunikace bez problémů. Mohu jen doporučit.
16.7 - 17.7. Martin říká:
Tak toto byl zážitek. Kdo má rád OPRAVDU KLID, tak tohle musí zkusit. Je to zatím jediné místo z těch, kde jsme byli a nebyl slyšet hluk ze silnice,a to ani vzdáleně. Kolem skály,les, pěkné bydlení v chatce. A přitom kousek do "civilizace ". Krásné místo pro oddech i aktivní dovolenou.
17.7 - 18.7. Ivana říká:
Pět kačen zde opravdu žije! A kromě nich ani noha. Bylo tu úplně liduprázdno, i když v okolí Kosti a na značených turistických cestách bylo lidí dost. Příjezdovou cestu zvládne i starší neterénní auto. Studánka s pitnou vodou opravdu blízko, chatička pěkná zvenku i uvnitř, vybavená vším, co člověk potřebuje a spí se v ní dobře. Naprostá spokojenost.
19.7 - 21.7. Eva říká:
Pokud chcete na par dni utect od lidi a jenom relaxovat, neni nic krasnejsiho, nezli tento kousek prirody... 5 kacen nas dovedlo bavit po celou dobu pobytu. K chatce za cely vikend zabloudili pouze 3 turisti, takze absolutni klid a jeste jako pridavek nadherna prochazka lesem na hrad Kost. Skvely vikend to byl a urcite se tam radi vratime.
13.7 - 14.7. Simona říká:
moc pekne a klidne misto,kousek od cesty-vse v popisu sedi. Uklizeno a super vybavena chatka (na grilovani,posezeni u ohne, votvirak,zakl.koreni, toaletak,uterka,pitna voda v 200m,atd)Komunikace s majitelem rychla a v pohode.Jedine prekvapeni bylo,ze z uvnitr nebyla petlice ci neco,aby se clovek zamknul. (treba bude doplneno)
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky
více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem