Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Zahrada na polosamotě u lesa v Jižních Čechách s rybníkem


220 Kč

220 Kč

100 Kč

80 Kč

40 Kč
Udržovaná zahrada u obce Lipovice. Místo leží na polosamotě u lesa a je vhodné na výlety do okolí. V dosahu město Prachatice - 10km, Bavorov 6km - hrad Helfenburg, jahodárna s vlastní zmrzlinou a výbornou kávou, Vlachovo Březí 3km - Panský pivovar, Husinec 6km - koupání vodní nádrž Husinec, Národní park Šumava 34km, Vodní nádrž Lipno 54km. Nově jsme se dozvěděli, že nedaleko je taky palírna zakladatele společnosti Messenger v obci Javornice vzdálená jenom 4km od našeho pozemku. Takže další cíl, který stojí určitě za to vidět.
základní parametry
S majitelem je nutné domluvit čas příjezdu, aby Vás uvedl na pozemek Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 2 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesnou adresu, souřadnice a popis příjezdové cesty obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
na pozemku není záchod. Co s tím?
na pozemku není pitná voda Co s tím?
elektřina - Elektrická přípojka se nachází ve vrchní části pozemku. V případě, že chcete napajéní v dolní části u rybníka, je nutné použít cca 50m prodlužovací kabel.
piknikový stůl
gril
ohniště
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Šedou vodu lze vypustit přímo na pozemku k zeleni a stromům, pokuď nebyla použita chemie .
Chemické WC - WC není zatím k dispozici. Zanedlouho bude k dispozici suché wc. Taky apeluji na všechny návštěvníky, aby po sobě zahrabávali vše co po nich zůstane v lese po velké potřebe a používali jenom papír a rozložitelné wc kapesníky. Jsou tady po nás další bezkempaři a ti chtějí odcházet z místa taky s příjemným pocitem. Příroda je křehká a nechceme okolí znečisťovat.
aktivity
cyklistika

V celém okolí možnost vyjížděk.

lezení

https://www.horosvaz.cz/skaly-oblast-61/

zimní sporty

Strategicky Skiareal Lipno a Skiareal Hochficht

vodní sporty

Koupání přímo v rybníku nebo 10min. autem k vodní nádrži Husinec.

dětské aktivity
pěší turistika
bruslení

Bruslení a ledová magistrála Lipno

Na Šumavě jsou celkem tři bezpečné trasy na in–line bruslení. Jedna z nejzajímavějších tratí vede z Nové Pece do Stožce. Tato cesta měří celkem 16 km a je zasazena do nádherného prostředí šumavského národního parku.

pravidla

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
Při rozdělávání ohně dbejte zvýšené opatrnosti, z důvodu velkého sucha hrozí požáry! Využívejte pouze míst k tomu určených a odstraňte z dosahu ohně všechny hořlavé materiály. Také nerozdělávejte oheň ve větrném počasí. Informujte se prosím u majitele, zda není v této oblasti rozdělávání ohně dočasně zakázáno.
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
8.8 - 10.8. Josef říká:
Vše odpovídá popisu, velká spokojenost a poděkování majiteli, jenom při odjezdu pršelo a měli jsme trochu problém při výjezdu z pozemku .
16.8 - 19.8. Jitka říká:
Nádherný pozemek, který opravdu na fotkách nelže. Klidné místo pro relax a odpočinek, vedle na pozemku jsou zvedave ovečky a v rybníku skacou kapři:) V pivovaru ve Vlachove Březí zakoupeny na ochutnavku vynikajici Březí kozy, neidealnejsi je vypit je u rybnika. Na vylet jsme jeli až na Kvildu, ale ten počet turistu tam versus počet houbařů u pozemku je jako nebe a dudy. Urcite prijedeme zas!
10.8 - 11.8. Martin říká:
Nadherne misto u vody, uzasna atmosfera, vsude kolem klid.. je to dokonale misto k relaxaci, posezeni u ohne nebo na lavicce s kavou a vyhledem na rybnik. Komunikace s majitelem naprosto skvela.
5.8 - 8.8. Eva říká:
Pozemek perfektne upraveny, misto nadherne, v okoli je tolik mist na vylety, ze jsme nevedeli kam driv, spokojenost velika
25.7 - 28.7. Silvia říká:
Všetko zodpovedalo popisu ponuky
21.7 - 23.7. Ladislav říká:
Vše super a moc rádi se vrátíme. )
23.7 - 28.7. Ivona říká:
Užili jsme si krásných 5 dní , prostě nádhera.
12.7 - 14.7. Ivan říká:
-
3.7 - 4.7. Filip říká:
Krásné místo, majitel velice milý.
6.7 - 7.7. Petra říká:
Jedním slovem - úžasné! Pana majitele jsme sice osobně nepotkali, ale vše jsme v pohodě domluvili po telefonu, nebyl žádný problém. Místo má krásnou atmosféru, perfektně udržované, nemáme jedinou výhradu. Děkujeme, určitě se ještě vrátíme.
6.7 - 7.7. Jiří říká:
Super misto,vse jak ma byt,
29.6 - 3.7. Milena říká:
Tento pozemek byl naše první zkušenost s Bezkempu a nasadil laťku spokojenosti hodně vysoko. Jak jsem už zmínila v příspěvku ve skupince bezkempaři sobě, krása střídala nádheru a chvíli nám trvalo, než jsme se trochu vzpamatovali a začli se zabydlovat. Využili jsme možnosti exkluzivity a byli jsme na pozemku sami. Všude ticho, klid nikde nikdo, jen krásná příroda kolem nás, krásný rybník plný kaprů, které jsme vydrželi nekonečně dlouho pozorovat. Pozemek byl krásně připraven, posekaná tráva, dřevo na ohýnek, ohniště. Pan majitel nás kontaktoval, zeptal se zda jsme se bez problémů zabydleli, jestli je vše v pořádku, popřál hezký pobyt a nabídl pomoc v případě potřeby. Zkrátka super komunikace. Okolí nádherné, byli jsme na výletě v Hošticích, na zmrzlině v Jahodárně Bavorov, na procházce podél lesa /les je hned vedle pozemku, oddělený pouze příjezdovou komunikací/, všude plno borůvek a lesních jahod. Koupačka v rybníku taky byla. Byli jsme 4 noci a určitě bychom se sem ještě někdy rádi podívali. Ještě jednou díky panu majiteli a Bezkempu, za možnost toto místo navštívit. Děkujeme
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky
více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem