Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Relaxační pobyt na farmě v předhůří Drahanské vrchoviny


520 Kč

520 Kč

520 Kč

125 Kč

85 Kč
CHYSTANÁ AKCE - 13.7.2019 u nás bude akce grilování s živou country kapelou. Více info na dotaz v bez kempu. Tento víkend bude na pozemku mimořádně povoleno až 10 posádek a tedy zde bude více hostů než je běžné.

Naše farma je ideální místo pro pobyt v přírodě. Pozemek lemuje potok Rakovec, který se vlévá do rybníku Chobot. S citem vytvořená zákoutí nabízí příjemné soukromí pro relax v přírodě nebo pod zastřešenou terasou u přírodního koupacího jezírka.Prostory farmy umožňují jak venkovní grilování, tak přípravu jídla v kuchyňce(mikrovlnná trouba, pečící trouba, sporák,toustovač,gril, lednice) a využití dalšího přilehlého pozemku na sportovní vyžití. Pokud by se Vám zastesklo o někoho se starat, tak můžete hýčkat naše kachny nebo pár ovcí. V nabídce máme i faremní výrobky, které vám rádi nabídneme v našem krámku přímo na farmě.
Velký pozemek farmy 3h!

Další možností na tomto pozemku je zapůjčení našeho vlastního karavanu, pokud máte jen stan a rádi byste vyzkoušeli, jaké je to kempovat tímto způsobem. V případě zájmu o přenocování - ubytování v našem karavanu prosím využijte pro rezervaci nabídku na adrese www.bezkempu.cz/183
základní parametry
S majitelem je nutné domluvit čas příjezdu, aby Vás uvedl na pozemek Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 5 samostatných rezervací. Co to znamená?
Přesnou adresu, souřadnice a popis příjezdové cesty obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Splachovací v budově
pitná voda - Kohoutek 10 - 20m
elektřina - Na vyžádání prodlužkou
sprcha / umývárna - Sociální zázemí - sprcha, umyvadlo
piknikový stůl
bazén
ohniště
Wifi
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Na vylévání šedé vody je zřízen na pozemku odpad do jímky.
Chemické WC - Na vylévání šedé vody je zřízen na pozemku odpad do jímky.
aktivity
cyklistika

Kolem Pístovického rybníka jsou cyklostezky (5071 a 5072) Krásná projížďka do Jedovnic, dále do Brna - Mariánského údolí.Dále je zde v okolí Jeskyně Pekárna. Údolím Říčky kolem jeskyně prochází také řada cyklotras, přímo kolem Pekárny pak číslo 5083 a 5135. Dále Křtiny - jsou nejstarší poutní obcí na Moravě. V neposlední řadě je to Macocha - propast, tvořící jednu z nejzajímavějších atrakcí celého Moravského krasu, který spadá do oblasti Brněnské vrchoviny. Atd.........

vodní sporty

Přírodní jezírko přímo na farmě po dohodě s majiteli, v okolí koupání - Koupaliště u Libuše - Lom Luleč cca 2 km od farmy,dále Pístovický rybník leží na jihovýchodním okraji obce Pístovice 3 km od farmy,

dětské aktivity

Na farmě máme domeček pro děti, houpačky, pískoviště, herna pro děti. Ve Vyškově cca 7 km od farmy je Dinopark Vyškov a ZOO PARK.

pěší turistika

Nejvýznamnější památkou v obci Nemojany jsou boží muka. Dalšími památkami jsou tři vodní mlýny a kaple svatého Jana Nepomuckého postavená v roce 1855. Barokní kostel svatého Martina na návrší nad obcí byl postaven v roce 1751 až 1753.Zříceninu gotického hradu Luleč.Turistické trasy -
kolem Pístovického rybníka prochází turistické trasy červená a žlutá Po červené značce se odsud dostanete na nádraží do Lulče nebo opačným směrem do Jedovnic a dále do Moravského krasu. Po žluté značce pak k rozcestí turistických značek Kopaniny nebo k rozcestí tras do Pístovic. Malá moravská vesnička Olšany cca 5 km od farmy je známá především z televizních pořadů „Farma Bolka Polívky“. V Habrovanech je zámek - polovina 16 století. Na silnici č. 430 z Rousínova do Vyškova stojí v Komořanech cca 8 km od farmy, uprostřed kruhového objezdu 5 m vysoká kopie newyorské sochy Svobody. Rozhledna na kopci Chocholík u Drnovic.Žudrové domy v Roštěnicích cca 8 km od farmy.

koně

V těsné blízkosti vyjížďky na koních.

pravidla

Koupání v přírodním jezírku, užívání terasy a dětského domečku je možné po domluvě s majiteli, jen na ,, vlastní nebezpečí,,.Majitelé nenesou zodpovědnost za úrazy, které by na nabízeném pozemku vznikly klientům. Majitelé si vyhrazují právo vykázat s pozemku zákazníka který by svým chováním narušoval klid na farmě.
Pro koupání batolat nutné plavací kalhotky.

Příjezd nejdříve: 14:00
Odjezd nejpozději: 10:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci jsou zakázáni
rozdělávání ohně zakázáno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány více info
   dodržuj klid i během dne více info
Osobně navštíveno týmem bezKempu.cz. Náš komentář:

Tento pozemek jsme rádi navštívili a sami se sem budeme pravidelně vracet. Je to prostě taková oáza. Obrovský a udržovaný pozemek v prostředí rodinné farmy, kde budete mít vždy soukromí, ale zároveň můžete využívat plnohodnotné zázemí. Vše čisté a skvěle vybavené. Majitelé se o vše s láskou starají. Pokud se někomu zdá cena vysoká, je potřeba zmínit, že v ceně máte v podstatě zázemí srovnatelné s luxusním resortem. Skvělé vyžití pro děti.

lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
29.6 - 2.7. Aneta říká:
Vše, ok. Dovču jsme si užili :-) Parádní koupání pro děti!
12.7 - 14.7. Martin říká:
Všechno dle očekávání, příjemné prostředí, milí lidé. Přijedeme zase.
12.7 - 13.7. Dag říká:
Co říci? SUPER! Ač jsme měli smůlu na počasí, tak sem se zaručeně vrátíme. Koupání v biotop jezírku je dokonalé. A majitelé? Vstřícní, milí a velice ochotní. V noci klid a pohoda. Vše co si muže bezkempař prát. Jen více takových míst. A domácí jídla také nemají žádnou chybu.
27.6 - 29.6. Rostislav říká:
Krásné místo
30.6 - 1.7. lukas říká:
5***** bezkemp více než vhodný jak pro romantiku ve dvou pod stanem, tak pro rodinku. Plnohodnotně vybavená kuchyň, jídelní sestava ve stínu, sprcha a záchod a pro děti hernička (oceníte ji večer a ráno, případně když je hnusně) + trampolína + houpačky a velký zahradní domek pro prcky (nic plastového s jedním oknem, fakt domeček, žebřík do patra, dvě místnosti..).

Kolem biotopu/rybníka hromada příjemného stínu, venkovní sprcha a další posezení u baru (samoobslužný).

Co musím příště vyzkoušet je nabídka místních dobrot (vlastní výroba, zavařené hotovky, klobásky, gulášky, dobroty z farmy - my s tím nepočítali, takže jsme nevyužili a likvidovali vlastní zásoby)
21.6 - 23.6. Jan říká:
S pozemkem jsme byli velmi spokojeni, nabízí výborné zázemí pro děti i pro celou rodinu (vybavená kuchyň, záchod, sprcha, gril, venkovní posezení, koupací jezírko). Majitelé byli moc vstřícní a milí a určitě doporučujeme ochutnat jejich zavařené jídlo. Více o naší zkušenosti i o tom, co se dá podniknout v okolí, na blogu https://blog.jenicekamarenka.cz/2019/06/25/bezkempu-nase-prvni-zkusenost/
31.5 - 1.6. Ivana říká:
Naprosto dokonalé, klidné místo pro naši dovolenou. Majitelé jsou tak příjemní a ochotní, že se to jen tak nevidí. Úžasný relax! Krásný prostorný pozemek, koupání v přírodním jezírku, herna pro děti, sprcha, toaleta, kuchyňka, vše dokonalé. Navíc jsme ocenili možnost domácích produktů, takže jsme měli i výborný oběd. Všem moc doporučujeme a rádi se budeme vracet.
19.4 - 21.4. Tomáš říká:
Velice milí hostitelé, mají malého syna (8 let) a tak si perfektně děti pohráli.
Pozemek nádherný, neuvěřitelný klid a pohoda. Majitelé prodávají maso v různých variacích a taktéž lihoviny :).
Velice rádi si sem přijedeme zase odpočinout.
Na pozemku se možno připojit přímo na vodu, elektřina k dispozici i sociální zařízení a sprcha.
Nově možno vzít i mazlíčky !!
14.9 - 15.9. Marek říká:
Fotografie neodpovídají skutečnosti, ta totiž fotografie několikanásobně převyšuje. Nádherné prostředí se vším co by člověk potřeboval - vlastní vynikající potraviny z farmy (zavařeniny, uzeniny, maso, atd) , rozlehlé a členité prostředí, kde si každý přijde na své. Farma je skvěle uzpůsobena dětem - zábrany k nebezpečným místům, dětská herna (kdyby počasí nepřálo), trampolína, pískoviště, dětský domek - pozor 2 patrový. Rozhodně jsme zde nebyli naposled a myslím, že o tomto místě v budoucnu ještě uslyšíme.
27.8 - 31.8. Michal říká:
Přestože jsem sám z Bezkempu týmu a tak může být pro někoho mé hodnocení neobjektivní, přesto musím. Byl jsem zde na dovolené s dětmi a moc jsme si to užili. Celé zázemí i přístup majitelů je prostě úžasný a nic nám nechybělo. Pokud máte děti tak zde najdou úplný ráj a ani se jim nebude chtít domů. Zvířátka, biotop bazén, herna pro děti, domeček atd. A ani nemusíte vařit, protože přímo na místě se dají dokoupit famozní domácí výrobky (masové a zeleninové zavařeniny atd) Doporučuji i s partou lidí a budete mít místo jen pro sebe. Opékání masa atd. Sem budu jezdit pravidelně.
28.8 - 31.8. Milan říká:
V krásné přírodě zasazená farma se zvířaty, domácími produkty z masa i bez, s koupáním v krásném biotopu, s bohatým vyžitím pro děti a hlavně se strašně pohodovou atmosférou. Těžko se nám odjíždělo.
22.8 - 24.8. Lucie říká:
Pět hvězdiček z pěti. Krásný areál, v okolí mnoho míst na výlety (Moravský kras, cyklostezky, hrady, westernové městečko Boskovice...) Nadstandardní zázemí (kuchyň, možnost zakoupit hotová jídla - paštiky, kančí na šípkové, zavařeniny - vše výborné a za slušné ceny) Ohniště a domácí špekáčky. Jezírko na koupání čisté a s útulným přístřeškem. Ideální místo pro děti - zahradní domeček, hřiště, zvířátka. V noci klid, ve dne relax. Můžeme jen doporučit. Byli jsme tuna líbánkách s 4letou dcerkou a naprostá spokojenost. Příští rok pojedeme znovu!!! Cena za ubytování je úměrná tomu,co bezkemp nabízí.
29.8 - 30.8. Václav říká:
Nutno zažít, prostě pohádka.
20.8 - 26.8. Marcela říká:
Vše bylo skvělé a moc se nám na farmě a celém pozemku líbilo. Zázemí, které je perfektně vybavené, dětská herna a samozřejmě kouzelné, koupací jezírko. Večer je slyšet zurčení vody a k tomu kuňkání žabek... Celá naše rodina byla nadšená a domů jsme odjížděli s brekem. Majitelé jsou milí a vstřícní a hlavně šikovní. Na jejich dobrůtkách z farmy jsme si pochutnávali celý týden. A samozřejmě jsme si nějaké museli odvést sebou domů. Děkujeme moc a chceme se určitě ještě někdy vrátit.
23.8 - 24.8. Marcela říká:
Moc pěkné klidné místo, majitelé jsou příjemní a ochotní, vybavení skvělé, pro děti dětský koutek a domeček, náš 4-letý syn si to užil stejně jako my, určitě doporučujeme...
16.8 - 19.8. Beáta říká:
Bozsky klid, krasne prostredi,majitele velice prijemni a ochotni doporucit nebo poradit kam na vylet v okoli. Byli jsme bez deti, ale i tak jsme si vsimli skvele zarizeneho detskeho koutku v budove a i venkovni detsky domecek na hrani a piskoviste naprosto super. Moc se nam tam libilo, radi se tam zase nekdy vratime. Vybaveni skvele! Na tomto miste muze byt ubytovano pouze 5 stanu nebo karavanu najednou, coz vam zaruci klid a pohodu, kterou v klasickem kempu tezko najdete. Majitele maji krasnou farmu a muzete si zakoupit uzasne klobasky, masicko, omacky, nakladanou zeleninu, domaci vajicka atd z jejich domaci vyroby. Doporucuji. Vse vyborne! Je videt, ze majitele maji vrela srdce a podle toho to u nich vypada. Moc dekujeme za prijemne tri dny u vas. Zamilovali jsme si vas i vas “kemp”. Dekujeme Beata a Jana
31.7 - 2.8. Jana říká:
Krásné místo,klid,pohoda a skvělí majitelé. V blízkosti vyjížďky na koních a ptačí mini zoo?
5.8 - 6.8. Tereza říká:
Velky pozemek uprostred prirody, v noci byly krasne videt hvezdy. Klid, mit, pohoda
Moje cesta
Přespím v:
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem