Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Relaxační pobyt na farmě v předhůří Drahanské vrchoviny


560 Kč

560 Kč

560 Kč

125 Kč

90 Kč
Naše farma je ideální místo pro pobyt v přírodě. Pozemek lemuje potok Rakovec, který se vlévá do rybníku Chobot. S citem vytvořená zákoutí nabízí příjemné soukromí pro relax v přírodě nebo pod zastřešenou terasou u přírodního koupacího jezírka.Prostory farmy umožňují jak venkovní grilování, tak přípravu jídla v kuchyňce(mikrovlnná trouba, pečící trouba, sporák,toustovač,gril, lednice) a využití dalšího přilehlého pozemku na sportovní vyžití. Pokud by se Vám zastesklo o někoho se starat, tak můžete hýčkat naše kachny nebo pár ovcí. V nabídce máme i faremní výrobky, které vám rádi nabídneme v našem krámku přímo na farmě.
Velký pozemek farmy 3h!

Další možností na tomto pozemku je zapůjčení našeho vlastního karavanu, pokud máte jen stan a rádi byste vyzkoušeli, jaké je to kempovat tímto způsobem. V případě zájmu o přenocování - ubytování v našem karavanu prosím využijte pro rezervaci nabídku na adrese www.bezkempu.cz/183
základní parametry
S majitelem je nutné domluvit čas příjezdu, aby Vás uvedl na pozemek Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 5 samostatných rezervací. Co to znamená?
Přesnou adresu, souřadnice a popis příjezdové cesty obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Splachovací v budově
pitná voda - Kohoutek 10 - 20m
elektřina - Na vyžádání prodlužkou
sprcha / umývárna - Sociální zázemí - sprcha, umyvadlo
piknikový stůl
bazén
ohniště
Wifi
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Na vylévání šedé vody je zřízen na pozemku odpad do jímky.
Chemické WC - Na vylévání šedé vody je zřízen na pozemku odpad do jímky.
aktivity
cyklistika

Kolem Pístovického rybníka jsou cyklostezky (5071 a 5072) Krásná projížďka do Jedovnic, dále do Brna - Mariánského údolí.Dále je zde v okolí Jeskyně Pekárna. Údolím Říčky kolem jeskyně prochází také řada cyklotras, přímo kolem Pekárny pak číslo 5083 a 5135. Dále Křtiny - jsou nejstarší poutní obcí na Moravě. V neposlední řadě je to Macocha - propast, tvořící jednu z nejzajímavějších atrakcí celého Moravského krasu, který spadá do oblasti Brněnské vrchoviny. Atd.........

vodní sporty

Přírodní jezírko přímo na farmě po dohodě s majiteli, v okolí koupání - Koupaliště u Libuše - Lom Luleč cca 2 km od farmy,dále Pístovický rybník leží na jihovýchodním okraji obce Pístovice 3 km od farmy,

dětské aktivity

Na farmě máme domeček pro děti, houpačky, pískoviště, herna pro děti. Ve Vyškově cca 7 km od farmy je Dinopark Vyškov a ZOO PARK.

pěší turistika

Nejvýznamnější památkou v obci Nemojany jsou boží muka. Dalšími památkami jsou tři vodní mlýny a kaple svatého Jana Nepomuckého postavená v roce 1855. Barokní kostel svatého Martina na návrší nad obcí byl postaven v roce 1751 až 1753.Zříceninu gotického hradu Luleč.Turistické trasy -
kolem Pístovického rybníka prochází turistické trasy červená a žlutá Po červené značce se odsud dostanete na nádraží do Lulče nebo opačným směrem do Jedovnic a dále do Moravského krasu. Po žluté značce pak k rozcestí turistických značek Kopaniny nebo k rozcestí tras do Pístovic. Malá moravská vesnička Olšany cca 5 km od farmy je známá především z televizních pořadů „Farma Bolka Polívky“. V Habrovanech je zámek - polovina 16 století. Na silnici č. 430 z Rousínova do Vyškova stojí v Komořanech cca 8 km od farmy, uprostřed kruhového objezdu 5 m vysoká kopie newyorské sochy Svobody. Rozhledna na kopci Chocholík u Drnovic.Žudrové domy v Roštěnicích cca 8 km od farmy.

koně

V těsné blízkosti vyjížďky na koních.

pravidla

Koupání v přírodním jezírku, užívání terasy a dětského domečku je možné po domluvě s majiteli, jen na ,, vlastní nebezpečí,,.Majitelé nenesou zodpovědnost za úrazy, které by na nabízeném pozemku vznikly klientům. Majitelé si vyhrazují právo vykázat s pozemku zákazníka který by svým chováním narušoval klid na farmě.
Pro koupání batolat nutné plavací kalhotky.

Příjezd nejdříve: 14:00
Odjezd nejpozději: 10:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci jsou zakázáni
rozdělávání ohně zakázáno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
Osobně navštíveno týmem bezKempu.cz. Náš komentář:

Tento pozemek jsme rádi navštívili a sami se sem budeme pravidelně vracet. Je to prostě taková oáza. Obrovský a udržovaný pozemek v prostředí rodinné farmy, kde budete mít vždy soukromí, ale zároveň můžete využívat plnohodnotné zázemí. Vše čisté a skvěle vybavené. Majitelé se o vše s láskou starají. Pokud se někomu zdá cena vysoká, je potřeba zmínit, že v ceně máte v podstatě zázemí srovnatelné s luxusním resortem. Skvělé vyžití pro děti.

lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
26.8 - 29.8. Nikola říká:
Na tomto nádherném místě jsme bohužel strávili pouze tři dny, ale bylo nám tu úžasně. Měli jsme zároveň to štěstí, že jsme byli v tomto bezkempu úplně sami. Pozemek, který je majiteli nabízen ke kempování, je upravený, jsou zde vysázené různé druhy stromů a keřů, jež posyktují různá zákoutí pro odpočinek. Zároveň je pozemek v blízkosti domu majitelů pozemku, kde můžete využít přírodní koupací jezírko a zastřešenou terasu s barem, kde jsou dispozici nápoje různého druhu (alkoholické i nealkoholické). Každý nápoj je oceněný, takže si během pobytu zapisujete, co zkonzumujete a při odjezdu útratu zaplatíte. Dalšími benefity jsou čistá a vyvoněná koupelna s toaletou, pergola s možností posezení a zapůjčení grilu a standartně vybavená kuchyňka. Majitelé jsou velice příjemní a ochotní lidé, se kterými není problém se na čemkoliv domluvit. O pozemek se s láskou starají, což je patrné na každém detailu.
18.8 - 23.8. Ajka říká:
Pobyt byl skvělý, již jsem jednou hodnotila. Není co vytknout, vše velmi příjemné, majitelé milí, pracovití lidé. Děkujeme za vše.
17.8 - 18.8. Ajka říká:
Dobrý den, byli jsme nadšeni, pozemek rozlehlý upravený, kuchyňka s vybavením, nejlepší bylo stejně zavařené jídlo od majitelů. Krásné jezírko na koupání se zabezpečením pro malé děti. Při špatném počasí je možné využít hernu pro děti. Při větším počtu rodin může být problémem jedna koupelna, ale majitelé to vědí a mají plány zázemí pro kempaře zvětšit. V okolí je spousta krásných lesů, my jezdili hodně na kole, což byla skvělá volba, neb cyklostezek v okolí je opravdu spousta. Děkujeme moc:), obvykle se na stejná místa nevracíme, ale troufám si říct, že sem se vrátíme velmi rádi.
12.8 - 16.8. Eva říká:
Velmi příjemní a pracovití majitelé, kteří vycházejí všemožně vstříc. Úžasné inspirující místo, které potěší tělo i duši. Velká zahrada, která poskytuje plno krásných zákoutí. Možnost koupání v nádherném biotopu. Pokud nemáte náladu jet na nákup či dojet si do města na oběd, můžete vařit z jejich farmářských specialit. Vybere si jak milovník masa, tak i mamina, která potřebuje uvařit zdravé a chutné jídlo pro děti. Večery ideálně strávené s vínem u grilování. Ve vinotéce si vybere každý, možné zakoupit pivo i nealko za příznivé ceny. Perfektní zázemí pro malé děti. Bude je bavit pozorování různých zvířat, hřiště s brankami, houpačky, domeček pro děti a trampolína. Ve špatném počasí, děti i rodiče ocení velmi dobře vybavenou herničku.
14.8 - 18.8. Stanislav říká:
Není moc co dodat... Majitelé příjemní a vstřícní, vše odpovídá popisu a fotografiím. Dost prostoru i pro větší množství lidí. A místní zavařeniny či jiné farmářské výrobky jsou prostě úžasné! Určitě zase přijedeme.
14.8 - 18.8. Juraj říká:
Boli sme prvy krat cez portal Bezkempu a bolo super vrelo odporucam rodinám s detmi nam nevyšlo pocasie na jednotku ale priľahlé Brno ponuka dost moznosti za nas to bol park Bruno a park Vida samozrejme aj centrum plus sme mozem odporučiť neďaleký ranc kde su prechádzky na konoch . za nas super urcite sa vratime a prajem vela spokojných zákazníkov
Juaraj s rodinou.
8.8 - 11.8. Lucie říká:
Pobyt se nám velice líbil, pozemek i zázemí jsou nadstandardně opečovány velice milými a příjemnými majiteli. Dokonalé koupací jezírko a vyžití pro děti, stejně tak možnost nákupu výtečných domácích hotovek - prakticky jsme nevařili. Rádi se vratíme. :-)
3.8 - 4.8. Klára říká:
Nadhera, moc radi se znovu zastavime...
29.7 - 30.7. David říká:
Strávili jsme zde jednu noc ve stanu s naší 2,5 roku starou dcerkou. Prostředí krásné. Okamžitě jsme vyzkoušeli přírodní jezírko. Pan majitel byl ochotný a přátelský.
26.7 - 28.7. Michal říká:
Byla to naše první zkušenost s bezkempu.cz a můžu s klidem napsat, že velmi pozitivní. A určitě se na toto místo ještě někdy vrátíme.
25.7 - 26.7. Barbora říká:
Poprvé s bezkempem a vše vyšlo na výbornou... Farma předčila naše očekávání, vůbec se nám nechtělo domů, děti byly také nadšené... Koupací jezírko je nádherné, na místě panuje klid a pohoda... Prostě relaxační dovolená... Moc doporučujeme
30.7 - 1.8. Michal říká:
Hodnotím jednoznačně pozitivně. Příjemné a moc hezké a klidné prostředí, neformální a přátelský přístup majitelů.
Jediné negativum, jen jedna sprcha společná s wc, což může být trošku problém při “plném” obsazení. Nicméně žádná katastrofa a majitelé chtějí sociální zázemí hozšířit.
20.7 - 23.7. Petra říká:
Skvělá dovolená, krásné prostředí a milí majitelé. Ani se nám domů nechtělo :). Určitě se zase někdy vrátíme...
15.7 - 20.7. Michaela říká:
Byli jsme moc spokojeni, příjemní hostitelé, promyšlené zázemí a samoobslužný bar, výborné domácí zavařeniny, parádní koupací jezírko.
20.7 - 21.7. Eva říká:
velice klidné prostředí, krásně čisté přírodní jezírko
21.7 - 23.7. Alena říká:
Vše odpovídalo popisu a fotografiím, nádherné místo, pěkné prostředí se super zázemím, fandím takovýmto lidem!!! Moc děkujeme. Úžasné pro děti!!!
19.7 - 21.7. Pavel říká:
Velmi spokojeni,děti tu našly veškeré vyžití.
19.7 - 20.7. Daniel říká:
Krásné jezírko s průzračnou vodou, super koupání. Moc se nám tam líbilo.
13.7 - 16.7. Radka říká:
Vsechno bylo fajn! Ocenili jsme velikost pozemku a vse co nabizi.
29.6 - 3.7. Blanka říká:
Děkujeme za báječnou dovolenou! Úžasné a klidné místo, úžasné jídlo domácí produkce (například uzené :-D ) a báječní majitelé! Moc jsme si to užili a určitě se ještě někdy vrátíme !
Fotky nepřikláme, protože vše je zde již vyfoceno a fotky jsou 100% věrohodné.
Jindrovi
29.6 - 2.7. Aneta říká:
Vše, ok. Dovču jsme si užili :-) Parádní koupání pro děti!
12.7 - 14.7. Martin říká:
Všechno dle očekávání, příjemné prostředí, milí lidé. Přijedeme zase.
12.7 - 13.7. Dag říká:
Co říci? SUPER! Ač jsme měli smůlu na počasí, tak sem se zaručeně vrátíme. Koupání v biotop jezírku je dokonalé. A majitelé? Vstřícní, milí a velice ochotní. V noci klid a pohoda. Vše co si muže bezkempař prát. Jen více takových míst. A domácí jídla také nemají žádnou chybu.
27.6 - 29.6. Rostislav říká:
Krásné místo
30.6 - 1.7. lukas říká:
5***** bezkemp více než vhodný jak pro romantiku ve dvou pod stanem, tak pro rodinku. Plnohodnotně vybavená kuchyň, jídelní sestava ve stínu, sprcha a záchod a pro děti hernička (oceníte ji večer a ráno, případně když je hnusně) + trampolína + houpačky a velký zahradní domek pro prcky (nic plastového s jedním oknem, fakt domeček, žebřík do patra, dvě místnosti..).

Kolem biotopu/rybníka hromada příjemného stínu, venkovní sprcha a další posezení u baru (samoobslužný).

Co musím příště vyzkoušet je nabídka místních dobrot (vlastní výroba, zavařené hotovky, klobásky, gulášky, dobroty z farmy - my s tím nepočítali, takže jsme nevyužili a likvidovali vlastní zásoby)
21.6 - 23.6. Jan říká:
S pozemkem jsme byli velmi spokojeni, nabízí výborné zázemí pro děti i pro celou rodinu (vybavená kuchyň, záchod, sprcha, gril, venkovní posezení, koupací jezírko). Majitelé byli moc vstřícní a milí a určitě doporučujeme ochutnat jejich zavařené jídlo. Více o naší zkušenosti i o tom, co se dá podniknout v okolí, na blogu https://blog.jenicekamarenka.cz/2019/06/25/bezkempu-nase-prvni-zkusenost/
31.5 - 1.6. Ivana říká:
Naprosto dokonalé, klidné místo pro naši dovolenou. Majitelé jsou tak příjemní a ochotní, že se to jen tak nevidí. Úžasný relax! Krásný prostorný pozemek, koupání v přírodním jezírku, herna pro děti, sprcha, toaleta, kuchyňka, vše dokonalé. Navíc jsme ocenili možnost domácích produktů, takže jsme měli i výborný oběd. Všem moc doporučujeme a rádi se budeme vracet.
19.4 - 21.4. Tomáš říká:
Velice milí hostitelé, mají malého syna (8 let) a tak si perfektně děti pohráli.
Pozemek nádherný, neuvěřitelný klid a pohoda. Majitelé prodávají maso v různých variacích a taktéž lihoviny :).
Velice rádi si sem přijedeme zase odpočinout.
Na pozemku se možno připojit přímo na vodu, elektřina k dispozici i sociální zařízení a sprcha.
Nově možno vzít i mazlíčky !!
14.9 - 15.9. Marek říká:
Fotografie neodpovídají skutečnosti, ta totiž fotografie několikanásobně převyšuje. Nádherné prostředí se vším co by člověk potřeboval - vlastní vynikající potraviny z farmy (zavařeniny, uzeniny, maso, atd) , rozlehlé a členité prostředí, kde si každý přijde na své. Farma je skvěle uzpůsobena dětem - zábrany k nebezpečným místům, dětská herna (kdyby počasí nepřálo), trampolína, pískoviště, dětský domek - pozor 2 patrový. Rozhodně jsme zde nebyli naposled a myslím, že o tomto místě v budoucnu ještě uslyšíme.
27.8 - 31.8. Michal říká:
Přestože jsem sám z Bezkempu týmu a tak může být pro někoho mé hodnocení neobjektivní, přesto musím. Byl jsem zde na dovolené s dětmi a moc jsme si to užili. Celé zázemí i přístup majitelů je prostě úžasný a nic nám nechybělo. Pokud máte děti tak zde najdou úplný ráj a ani se jim nebude chtít domů. Zvířátka, biotop bazén, herna pro děti, domeček atd. A ani nemusíte vařit, protože přímo na místě se dají dokoupit famozní domácí výrobky (masové a zeleninové zavařeniny atd) Doporučuji i s partou lidí a budete mít místo jen pro sebe. Opékání masa atd. Sem budu jezdit pravidelně.
28.8 - 31.8. Milan říká:
V krásné přírodě zasazená farma se zvířaty, domácími produkty z masa i bez, s koupáním v krásném biotopu, s bohatým vyžitím pro děti a hlavně se strašně pohodovou atmosférou. Těžko se nám odjíždělo.
22.8 - 24.8. Lucie říká:
Pět hvězdiček z pěti. Krásný areál, v okolí mnoho míst na výlety (Moravský kras, cyklostezky, hrady, westernové městečko Boskovice...) Nadstandardní zázemí (kuchyň, možnost zakoupit hotová jídla - paštiky, kančí na šípkové, zavařeniny - vše výborné a za slušné ceny) Ohniště a domácí špekáčky. Jezírko na koupání čisté a s útulným přístřeškem. Ideální místo pro děti - zahradní domeček, hřiště, zvířátka. V noci klid, ve dne relax. Můžeme jen doporučit. Byli jsme tuna líbánkách s 4letou dcerkou a naprostá spokojenost. Příští rok pojedeme znovu!!! Cena za ubytování je úměrná tomu,co bezkemp nabízí.
29.8 - 30.8. Václav říká:
Nutno zažít, prostě pohádka.
20.8 - 26.8. Marcela říká:
Vše bylo skvělé a moc se nám na farmě a celém pozemku líbilo. Zázemí, které je perfektně vybavené, dětská herna a samozřejmě kouzelné, koupací jezírko. Večer je slyšet zurčení vody a k tomu kuňkání žabek... Celá naše rodina byla nadšená a domů jsme odjížděli s brekem. Majitelé jsou milí a vstřícní a hlavně šikovní. Na jejich dobrůtkách z farmy jsme si pochutnávali celý týden. A samozřejmě jsme si nějaké museli odvést sebou domů. Děkujeme moc a chceme se určitě ještě někdy vrátit.
23.8 - 24.8. Marcela říká:
Moc pěkné klidné místo, majitelé jsou příjemní a ochotní, vybavení skvělé, pro děti dětský koutek a domeček, náš 4-letý syn si to užil stejně jako my, určitě doporučujeme...
16.8 - 19.8. Beáta říká:
Bozsky klid, krasne prostredi,majitele velice prijemni a ochotni doporucit nebo poradit kam na vylet v okoli. Byli jsme bez deti, ale i tak jsme si vsimli skvele zarizeneho detskeho koutku v budove a i venkovni detsky domecek na hrani a piskoviste naprosto super. Moc se nam tam libilo, radi se tam zase nekdy vratime. Vybaveni skvele! Na tomto miste muze byt ubytovano pouze 5 stanu nebo karavanu najednou, coz vam zaruci klid a pohodu, kterou v klasickem kempu tezko najdete. Majitele maji krasnou farmu a muzete si zakoupit uzasne klobasky, masicko, omacky, nakladanou zeleninu, domaci vajicka atd z jejich domaci vyroby. Doporucuji. Vse vyborne! Je videt, ze majitele maji vrela srdce a podle toho to u nich vypada. Moc dekujeme za prijemne tri dny u vas. Zamilovali jsme si vas i vas “kemp”. Dekujeme Beata a Jana
31.7 - 2.8. Jana říká:
Krásné místo,klid,pohoda a skvělí majitelé. V blízkosti vyjížďky na koních a ptačí mini zoo?
5.8 - 6.8. Tereza říká:
Velky pozemek uprostred prirody, v noci byly krasne videt hvezdy. Klid, mit, pohoda
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem