Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Palouček u Jizery


200 Kč

200 Kč

100 Kč

50 Kč

0 Kč
Louka se nachází cca 200m od nejbližšího domu a několik metrů od řeky. Vedle louky je také skála, která je vhodná pro rozdělání ohně.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 2 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesnou adresu, souřadnice a popis příjezdové cesty obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
na pozemku není záchod. Co s tím?
pitná voda - Možnost natočit u domu majitelů nebo z nedalekého přepadu vodárny.
Wifi
aktivity
cyklistika
rybaření

Rybaření je možné v řece Jizeře

lezení

Skalní stěny v lese majitele pozemku, vysoké cca 5 m, vzdálené 1 km od Jizery

zimní sporty

Nejbližší lyžařský vlek je cca 10km.

vodní sporty

Koupání je možné v řece Jizeře

pěší turistika

V blízkém okolí je několik turistických stezek. Několik kilometrů dále je možno provozovat turistiku po horách (Krkonoších).

koně

Ve vedlejších obcích se nachází několik statků s koňmi.

pravidla

Příjezd nejdříve: 12:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci jsou zakázáni
rozdělávání ohně povoleno
Při rozdělávání ohně dbejte zvýšené opatrnosti, z důvodu velkého sucha hrozí požáry! Využívejte pouze míst k tomu určených a odstraňte z dosahu ohně všechny hořlavé materiály. Také nerozdělávejte oheň ve větrném počasí. Informujte se prosím u majitele, zda není v této oblasti rozdělávání ohně dočasně zakázáno.
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
18.8 - 19.8. Jindrich říká:
Vrele doporucujeme, skalka na jizerou je opravdu nadherna!
9.8 - 11.8. Antonin říká:
Sice je na pozemku stožár VN, ale to nic nemění na tom, že to bylo s mou malou dcerou krásné první stanování, které si maximálně užila. Majitelé pozemku naprosto skvělí - úžasný pár- paní vytáhla z mé dcerky klíště, za což jí ještě jednou moc děkuji. Rozhodně doporučuji.
Nemusíte ani vozit pitnou vodu, protože je na pozemku přímo z vodárny. Vyzkoušeno.
6.8 - 7.8. Zdeněk říká:
Krásné místo. Odpovídá popisu i recenzím.
1.8 - 2.8. Martin říká:
Krásné místo u řeky.
29.7 - 31.7. Viktor říká:
Pěkné místečko pro toho kdo hledá samotu a klid a jako bonus řeka.Prostě balzám na duši
2.8 - 4.8. Veronika říká:
Pozemek je rovný nádherný, po cestičce dojdete k romantickému zákoutí řeky, kde si děti opravdu vyhrají. Na skále nad řekou jsou ohniště, krásné místo k posezení třeba s knihou v ruce. POKUD CHCETE BÝT NA POZEMKU SAMI - nestačí jen zaplatit si exkluzivní rezervaci, jako jsme to udělali my. Zdůrazněte to majitelce, protože jinak vás může čekat nemilé překvapení. Paní bere počet míst dost orientačně a že si někdo za nějakou službu připlatil ji vůbec nezajímá. Naštěstí posádky dvou obytných aut byli fajn lidi a domluvili se s majitelkou jinak.
27.7 - 28.7. Aleš říká:
Krásné místo v kouzelném ohybu Jizery.
26.7 - 28.7. Petra říká:
Nase prvni zkusenost s bezkempem a naprosta spokojenost. Pozemek krasny, upraveny, cisty-my i deti prakticky nepotrebovali boty, chodili jsme temer porad bosky. Vse odpovida popisu a urcite doporucujeme,vsude klid, bonus je Jizera primo pod loukou, ktera je vetsinou melka, takze vhodna pro deti, ale najde se i misto na plavani.S mistem jsme byli velice spokojeni a urcite se radi vratime... Majitele uzasni a poradi.
21.6 - 23.6. Manfred říká:
Nádherný kousek přírody, který ocení především milovníci samoty a absolutního klidu. Majitelé jsou příjemní a velmi vstřícní. Nám se pobyt velmi líbil.?
3.11 - 4.11. Pavel říká:
Místo v krásném údolí Jizery, absolutní klid, velmi příjemný majitel. Na mokré trávě jsem zpět na silnici vyjel na 3.pokus, ale majitel byl připraven s traktorem ;-)
13.8 - 15.8. Jiří říká:
Úžasné místo, Jizera v tomto místě vytváří opravdu úchvatné zákoutí. Příjemní lidé, nechali nás svézt na koních. Asi bych ale zakázal "mazlíčky". Na louce bylo dost psích výkalů od předchozích neukázněných návštěvníků.
14.8 - 15.8. Jan říká:
Misto pobytu bylo paradni a vse presne jak je uvedeno v popisu,majitele super i na koni nas svezli,takze doporucejeme ??
11.8 - 12.8. Lukáš říká:
Krásná lokalita u řeky.
4.8 - 8.8. Veronika říká:
Toto byla naše prvni zkušenost s pláckem přes bezkempu.cz a za sebe a všechny zůčastněné dávám velký palec nahoru? místo bylo ještě lepši než na fotkách, majitelé taky v pohodě, takže lidi: ,, Vzhůru do toho?"!
2.8 - 3.8. Pavla říká:
Naprosto úžasné místo, klid a pohoda, parádní koupání, dostatek soukromí. Prostě super. Děkujeme za krásné dny.
8.8 - 10.8. Kateřina říká:
Děkuji za bezproblémovou komunikaci a možnost ubytování na krásném místě. Vše bylo podle popisu, majitelé vstřícní ukázat a poradit, co bylo potřeba. Nedaleko je možnost koupání v Jizeře, která v těchto letních vedrech byla k nezaplacení.
5.8 - 8.8. Aneta říká:
Nádherné klidné místo, super přístup do řeky, klídeček... Nám se pobyt velice líbil a moc děkujeme majitelům pozemku za super komunikaci a vlídný přístup. :-)
3.8 - 5.8. Václav říká:
Upřímně se mi do hodnocení moc nechce. Nejradši bych napsal něco o krvežiznivejch komárech na bahnitém pozemku se špinavou vodou v řece. To by při troše dobré vůle mohlo odradit další cestovatele tohle krásné místo navštívit a já nebudu mít problém do budoucna s rezervací. Moc se nám líbilo, ale ostatní nejezděte ?
10.8 - 12.8. Ondřej říká:
Příjemný pozemek v krásném prostředí. Je třeba počítat s tím, že přes pozemek vede cestička, která je využívána místními, kteří si tudy zkracují cestu pěšky nebo na kolech, popř. jdou tudy k řece.. Milí majitelé pozemku, pobyt jsme si moc užili.
21.7 - 22.7. Michal říká:
Vřele doporučuji navštívit, super místo u řeky, louka vysekaná, připravená, čistá. Ohniště přímo na skále nad řekou. Majitel s maximální vstřícností. Určitě se vrátíme. Ještě jednou moc děkujeme, že byla možnost tohle místo navštívit.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem