Zastavení na Dvoře Krasíkov
Přidat mezi oblíbené


280 Kč

280 Kč

25 Kč

10 Kč
Při svém putování se zastavte a přenocujte noc nebo dvě u nás na Dvoře Krasíkov! Nabízíme vám parkovací místo uvnitř našeho areálu, hned kousek od našeho minizoo a krámku nebo bistra. A přesto tu v nočních hodinách naleznete naprostý klid a tmu jako stvořené pro váš odpočinek.
Z našeho areálu se navíc pohodlně pěšky za chvilku dostanete jak na zříceninu hradu Švamberk s překrásným výhledem z vyhlídkové plošiny nebo na nemálo historií zasažený Ovčí vrch či do přírodního parku Hadovka.

Elektřina je možná po dohodě na místě (momentálně je pod zámkem). Pracujeme na vylepšení zázemí pro karavanisty na cestách.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 5 samostatných rezervací. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Pro hosty v karavanech máme zprovozněny naše stylové toalety u stodoly - dřevěné kabinky s klasickým splachovacím záchodem a umyvadlem pro mytí rukou. V době, kdy je otevřený náš krámek či naše bistro, jsou přístupné i naše toalety v těchto provozech.
pitná voda - Stále přístupnou přípojku na vodu zatím připravujeme a chceme ji do léta zprovoznit. Zatím je možné pitnou vodu doplnit po dohodě s námi, kdy zajistíme hadici z uzamčeného prostoru. Tato služba je dodatečně zpoplatněna.
sprcha / umývárna - Osprchovat se u nás je možné. Sprchy nejsou volně přístupné, je třeba se domluvit s obsluhou buď před vaším příjezdem nebo potom na místě, pokud je obsluha ještě přítomna. Tato služba je dodatečně zpoplatněna.
piknikový stůl
gril
Wifi
Vylévání odpadu
Chemické WC - Chemické WC je možné vylévat do toalety ve zpřístupněných toaletách u naší stodoly. Na výlevce pro šedou vodu pracujeme.
sjízdnost
Pozemek je sjízdný i v zimě / v období sněhu
Na pozemek je bezproblémový příjezd i za špatného počasí

Pozemek je vyasfaltovaný, v zimě prohrnovaný.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

Jde o bývalý zemědělský areál, kde se velká a těžká technika pohybovaly běžně, proto žádné omezení není.

aktivity
cyklistika

V okolí našeho dvora je několik značených cyklostezek, které vás protáhnou malebným krajem a překrásnou přírodou s minimálním provozem.

vodní sporty

Nejbližší koupání je v zatopeném lomu na Hradišťském vrchu (4 km) nebo v obecním koupališti v Konstantinových lázních (3 km).

dětské aktivity

Přímo v našem areálu najdete minizoo - několik výběhů s různými zvířecími obyvateli (lamy, ovce a kozy, jeleni, koně, kachny a slepice...)

pěší turistika

Kolem našeho dvora najdete několik moc hezkých pěších tras, na kterých můžete projít nejen místní lázně, ale také navštívit hned dvě až tři zříceniny hradu, pozůstatky keltského hradiště či selského povstání.

bruslení

Krásná dráha pro in-line brusle cyklistiku je vzdálená zhruba 3 km od našeho areálu. Najdete ji u Konstantinových Lázní a nabízí zhruba 10 km trasu.

koně

Pokud nám napíšete předem a bude-li to v našich časových možnostech, rádi vás svezeme na našich koních buď jen po areálu (vhodné pro malé děti) nebo v krásném okolí našeho dvora (vhodné i pro začátečníky).

sauna/wellness

3 km od nás se v Konstantinových lázních nachází příjemné wellness centrum s bazénem, 2 vířivkami, finskou a aroma saunou, párou a Kneippovým chodníčkem.

pravidla

Domácí mazlíčci jsou u nás povoleni, ale v prostorách areálu výhradně jen na vodítku kvůli domácím zvířecím obyvatelům. Venčení na volno je možné na okolních loukách.
Vlastní gril je povolen, ale jen na vyhrazeném místě v bezprostřední blízkosti parkovacího stání, aby bylo sníženo riziko zahoření uskladněného sena a podobně.
Prohlídka naší minizoo je možná bez omezení v časech od 7:00 do 21:00. Pak už i naše zvířátka potřebují klid na náležitý odpočinek.
Přes večer a noc platí to co vždy, nerušte svou přítomností a projevem další obyvatele a hosty areálu. Stejně tak oni nebudou rušit vás, i když za naši hlučnou oslici Amálku se předem omlouváme, nedá se vypnout. ;) Děkujeme za vaši vstřícnost a pochopení. :)

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně zakázáno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Odkud se bere hodnocení pozemku?

22.8 - 23.8.2022 Romana říká:
Je znát péče o zvířata i návštěvníky. V bistru luxusní grilovaný sýr v žitné housce. Při našem zastavení nebyly, bohužel, v krámku k prodeji sýry. K dispozici nebyla sprcha. Zakoupený levandulový a kopřivový sirup jsme ještě neochutnali, ale synek si užíval procházku po dvoře, plném spokojených zvířat :-) celkově fajn zastavení na naší cestě.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem