Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Kempování u Moravy a bývalé Sokolovny
Přidat mezi oblíbené


200 Kč

200 Kč

50 Kč

50 Kč

20 Kč
Jedná se o zpevněný pozemek v blízkosti řeky Moravy (původní hřiště) Pozemek je oplocený s možností vjezdu na zatravněnou plochu. Máte přístup přímo k řece Moravě. lze stanovat a kempovat vlevo od budovy. Karavany parkovat vlevo na zpevněné ploše. Pozemek se nachází u silnice v Bohdíkově. Není moc rušná. Možnost použít pitnou vodu,Wc, sprchu, elektřinu, gril. Na pozemku se nachází ohniště. V sokolovně jsou uloženy dva stoly a čtyři lavice. Můžete si je vynést ven a před Vaším odjezdem opět uložit do sokolovny. Na hřišti je betonový pingpongový stůl. Za budovou je řeka Morava a lze se v okoupat (trošku chladnější u nás v horách). Pozemek je dostupný z vlakového nádraží zastávka Komňátka cca 14min chůze. Obchod vzdálen 10minut. Výborná restaurace Hospoda Pod Horou 15min. Na své riziko o víkendech mohu doporučit lom za řekou Moravou na koupání ( lom je funkční tak jen víkendy nebo odpoledne).
Když se zeptáte místních na starou Sokolovnu určitě Vás navedou.
Vstup do budovy je přes klíč ve schránce s kódem. Aktuální kód si ode mne vyžádejte nejlépe přes SMS.
Příjezd a odjezd není nijak časově omezen.
Sokolovna je před rekonstrukcí. Vstupujte jen do prostoru WC a sprchy.
Když Vás chytne liják, nebo bouře lze nouzově přespat i v tělocvičně.
Při vložení klíče do trezoru na klíče vždy kombinaci čísel změňte aby nezůstal nikdy aktuální kód na trezoru po Vašem vrácení klíče.
Udržujte prosím po sobě pořádek na WC a sprchách. Pozemek nepronajímám z důvodu výdělku, ale protože také cestujeme rádi po ČR a východních zemích. Přeji příjemný pobyt. Standa a Ema
Nějaký kempař s mazlíčkem si po něm neuklidnil dvě lejna. Ještě jednou si po mazlíčkovi neuklidí někdo a budu nucen zrušit kempování s mazlíčkem!!!!!!
Souřadnice adresy 50.0171306N, 16.8995031E
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
V poslední době potvrzeno 100% rezervací. Průměrná doba do odpovědi je 16 minut.
Na pozemku je prostor pro 5 samostatných rezervací. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Slevy

Slevy na vícedenní pobyt:

3 - 4 noci: 3%

5 - 9 nocí: 5%

10 a více nocí: 8%

vybavení
toaleta - Po odemčení dveří. Klíč je v trezoru u dveří. Kód zasíláme na požádání do SMS. Sokolovna prochází rekonstrukcí. Prosím nevstupuje do jiných prostor. V budově projděte rovno a dáte se vpravo následně vlevo. Povedou Vás tabulky.
pitná voda - V bývalé sokolovně lze natočit pitnou vodu. Po odemčení dveří. Klíč je v trezoru u dveří. Kód zasíláme na požádání do SMS. Sokolovna prochází rekonstrukcí. Prosím nevstupuje do jiných prostor. V budově projděte rovno a dáte se vpravo následně vlevo. Povedou Vás tabulky.
elektřina - Možnost připojení po domluvě Elektrický rozvaděč je na stěně původního hřiště.
sprcha / umývárna - V sokolovně je sprcha s teplou vodou. Jedná se také o stav před rekonstrukcí. Viz fotografie. Prosím udržujte po sobě čistotu a pořádek. Nemám uklízečku a pak bych sem musel jet 50km uklízet. Hudební nástroje (kýbl, smeták a hadr jsou v dosahu). Neděláme to pro peníze, ale protože také rádi cestujeme.
piknikový stůl
gril
ohniště
oplocení
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Vodu lze vylévat vpravo od budovy do kanálu. Nářadí pro otevření najdete v sokolovně v místnosti přímo proti vstupním dveřím.
Chemické WC - Vodu lze vylévat vpravo od budovy do kanálu. Nářadí pro otevření najdete v sokolovně v místnosti přímo proti vstupním dveřím.
sjízdnost
Pozemek je sjízdný i v zimě / v období sněhu
Na pozemek je bezproblémový příjezd i za špatného počasí

Na pozemku se sníh neodhrnuje. I když není odklizen lze na pozemek dojet autem. Pozemek je v rovině s komunikací v obci. Nájezd je ze silnice šedou bránou o šířce 4m. Brána je zajištěna jen závlačkou.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

4m šíře vjezdové brány.

aktivity
cyklistika

Cyklotrasy v okolí s možností až do Polska

rybaření

V řece Moravě a platným rybářským lístkem.

lezení

Možnost lezení ve starém lomu na začátku obce Bohdíkov. Nedoporučuji pro začátečníky a děti.

zimní sporty

Z Bohdíkova máte na sjezdovky vždy 30 minut cestu autem.
Dolní Morava-27min., ski Turek -12min., Ski Panorama- 15min. a další v okolí Jeseníků

vodní sporty

Koupání je možné přímo za sokolovnou v řece Moravě. Prosím opatrně s dětmi. Hlídejte děti hlavně u řeky vpravo za sokolovnou, je tam hlubší voda.
Koupání tam ale není problém. Samozřejmě voda tady u nás v řece není teplá jako Morava například za Olomoucí.

dětské aktivity

Na našem pozemku je původní pingpongový betonový stůl.

pěší turistika

V okolí je mnoho krásných pěších turistických tras.

Další aktivity

Vodácké aktivity. Sjíždění řeky Moravy z Hanušovic až například do Olomouce. Sami jezdíme z Hanušovic a končíme někde kde nás napadne a znovu se vrátíme vlakem na stanici Komňátka.

pravidla

Udržovat pořádek a čistotu.
Odpadky odvést sebou.
Pokud máte mazlíčka(např. psa) všechny exkrementy po něm uklízejte na našem pozemku.( Dne 30.8.2021tam zůstaly dvě lejna po mazlíčkovi- ještě jednou tam něco najdu tak se bude kempovat bez mazlíčků)
Oheň rozdělávat jen na středu hřiště a nedělat prosim velký oheň.
Dřeva pro ohniště je okolo Moravy dost a u nás najdete také suché dřevo z čištění pozemku.
Pokud možno nerušit okolí v nočních hodinách.
Budou- li pravidla porušována, bude možnost stanování a parkování zrušeno . Jestli někoho kdo pravidla porušuje vyfotíte a pošlete mi do mailu a nebo MMS máte noc zdarma.
WC a sprchy po sobě uklidit. Uklízečku nemáme a mám to 50km do Bohdíkova.

Příjezd nejdříve: 00:00
Odjezd nejpozději: 00:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
Při rozdělávání ohně dbejte zvýšené opatrnosti, z důvodu velkého sucha hrozí požáry! Využívejte pouze míst k tomu určených a odstraňte z dosahu ohně všechny hořlavé materiály. Také nerozdělávejte oheň ve větrném počasí. Informujte se prosím u majitele, zda není v této oblasti rozdělávání ohně dočasně zakázáno.
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
29.7 - 3.8.2022 Jiří říká:
Dobré zázemí rovný pozemek na stan výhodou.Hned vedle řeka na schlazení těla i něčeho k pití,super.Jako bonus uvnitř budovy sokolovny wc a možnost teplé sprchy,syce před rekonstrukcí ale v pohodě dostačující.Na výlety kousek.Byli jsme zde spokojeni.
23.7 - 27.7.2022 Dian říká:
We had a really nice stay. We had more than enough room to camp, cook and build a fire. The river is really refreshing and we had some really nice hikes in the area. We also went canoeing in a village nearby, wich was really fun. The contact with the owner was good. It was nice we had access to a toilet and shower. Although these weren't super clean. There is a supermarket in Bohdikov, but it was very small. For all our groceries we drove 15minutes to Sumperk, there is a big hypermarket.
19.7 - 22.7.2022 Libor říká:
Výborný bezkemp, sprcha s teplou vodou a WC. Hned vedle teče řeka s možnosti ochlazení. S vlakem bych si nědělal starosti poslední který, jsme slyšeli byl těsně po 22:00. Ráno je na pozemku slunečno a večer příjemný stín. Možnost rozdělání ohně, dřevo je nachystané.
Byli jsme velmi spokojeni a doporučujeme.
6.7 - 10.7.2022 Aleš říká:
Příjemný, levný bezkemp s dobrým zázemím ( WC a Sprcha s teplou vodou). Kousek obchod i fajn restaurace Pod horou. Malá nevýhoda je blízkost cesty a kolejí, ale vlak téměř neuslyšíte, jen sem tam projíždějící auto. Vyjímkou byl místní občan traktorista, který projížděl kolem každý den po 4:30 ráno včetně neděle a fungoval jako spolehlivý budík.
11.7 - 14.7.2022 Jindrich říká:
Na místě jsme strávili týden s malým karavanem a lze konstatovat, že pro tento způsob pobytu je pozemek s budovou bývalé sokolovny ideální. Vzhledem k tomu, že v danou dobu jsme zde kempovali sami, nemuseli jsme řešit umístnění karavanu. Při větším množství přívěsů by však bylo potřeba se mezi sebou domluvit. Podle mého názoru je max počet přívěsů 2 kvůli přístupu k elektřině (v rozvodné skříni jsou k dispozici dvě zásuvky). Záchod a sprcha je k dispozici v budově sokolovny. Jedná se o objekt před rekonstrukcí, takže stav tomu odpovídá. Jak WC tak sprchu však lze udržovat v relativně čistém stavu a obojí funguje celkem spolehlivě. Teplá voda byla k dispozici po celou dobu pobytu. Uvnitř objektu je k zapůjčení k gril na dřevěné uhlí a suché dřevo je uskladněné na pozemku. Za plotem teče řeka Morava, do které jsem se jednou odvážil ponořit. K řece se lze dostat dírou v plotu. Touto dírou mimochodem několikrát vlezl na pozemek pes (asi z vedlejšího domu) který byl lehce zvědavý a asi by nepohrdnul nějakými odloženými potravinami. my jsme měli naštěstí všechno schované v karavanu. Jinak místu dávám 4,5* (+ klid, vcelku slušné vybavení, cena , - přeci jen lehce opotřebované vybavení objektu). Bohdíkov je ideální výchozí místo pro výlety do Jeseníků. Do spousty míst se lze dostat vlakem - vlaková zastávka je cca 1 km daleko na obě strany. Na kraji obce je i hospoda, kde čepují výborné pivo Holba.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem