Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Velešín-Zvíkov zahrada
Přidat mezi oblíbené


250 Kč

250 Kč

100 Kč

45 Kč

20 Kč
Nabízím 1800m2 v hodné pro kempování ,mírný svah ,velice klidné místo vhodné k odpočinku. Pozemek se nachází 4km na hlavním tahu České Budějovice-Kaplice, příjdou si zde na své hlavně houbaři ,rybáři ,cyklisté ,ale i turisté jelikož 10km od místa se nachází Český Krumlov ,Římovská přehrada,Hrad Velešín a mnoho dalšího.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 4 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
na pozemku není záchod. Dodržujte prosím pravidla!
na pozemku není pitná voda Co s tím?
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

aktivity
cyklistika

Z Velešína kolem Římovské vodárenské nádrže ,Tato nenáročná trasa, která je vhodná jak pro cyklisty, tak pro pěší turisty, vychází z města Velešína po cyklostezce 1198 do Římova (významné poutní místo s unikátní křížovou cestou)a dále pak se napojuje přes hráz nádrže na cyklostezku 1018 ve vesničce Kladiny (vyhlídka na jezero)

rybaření
zimní sporty
vodní sporty
pěší turistika

Z Velešína kolem Římovské vodárenské nádrže

bruslení

Stezka pro in-line brusle ,Cca 2 km dlouhá stezka s asfaltovým povrchem podél meandru řeky Malše. Začátek stezky je u kaplického koupaliště.

koně

3Km od místa je Středisko praktické výuky a doporučené hiporehabilitace pro aktivity s využitím koní KONÍČEK, o.p.s.
Velešín, Skřidla 5, 38232 ,
jsou zaměřeny na programy s tematikou jezdectví a chovu zvířat. Nabídka volnočasových a vzdělávacích aktivit - příměstské tábory, výuka jízd na koni, vyjížďky do přírody.

pravidla

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně zakázáno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Odkud se bere hodnocení pozemku?

Hosté říkají o pozemku:
Odlehlé
16.9 - 17.9.2022 Jan říká:
Místo jsme využili na přespání po cestě. Majitel ochotný, v noci klid. Spokojenost.
30.6 - 1.7.2022 Václav říká:
Hezký pozemek na klidném místě, bylo po dešti a tak jsme na zahradu ani nezajeli. Po dohodě s majitelem jsme nocovali před domem a úplně v pohodě, pozemek uklizen a posekán. Majitel ochotný, nabídl nám vodu a elektřinu. Využili jsme k přenocování pro cestě na jih.
27.8 - 28.8.2021 Věra říká:
Pohoda,vše fungovalo, rádi se vrátíme.
30.7 - 31.7.2021 Tomáš říká:
Za mě spokojenost 😊👍
10.7 - 11.7.2021 Jiří říká:
Tady budu malinko rozpačitý… Nejdřív to pozitivní – tiché místo na konci vesnice, v noci absolutní ticho, klid a tma… Trochu mne vyděsila blízkost trati, ale koleje jsou mezi bariérami a těch pár lokálek, které za odpoledne projely jsme skoro nevnímali… Soused, který ten den něco pilně budoval za pomocí mafla také poměrně brzy práci ukončil…Staví domek asi svépomocí na sousedním pozemku…<br>
To trošku horší – úzký příjezd mezi dvěma budovami není až tak zlý, byť cesta není zcela rovná a nakloněný přívěs míjel dům jen o centimetry…Horší bylo, že na zahradě byl vysekán pouze úzký pruh a na něm navíc nějaká postarší hromada dřeva…Takže opatrně vykličkovat, ta vysekaná část zrovna i docela ve svahu, takže patky „jentaktak“ dosáhly na zem…obytňák by tu vyrovnat nešel…Na druhou stranu – ta neposekaná část by byla asi rovinatější…Jenže jak vyjet…zmiňovaný výjezd z druhé strany domu je celkem úzký – údajně 3,5 m,navíc větve stromů dost nízko… ale nevím… navíc se vyjíždí mezi dvěma kamennými zídkami a hned za průjezdem se musí ostře točit, ulička je úzká…Máme přívěs i s ojí jen 6m, ale měřil jsem a nevyjel bych…Další možná varianta by byla vyjet přes neoplocený pozemek souseda, ale takovou prasárnu jsme absolvovat nechtěli… Takže nakonec otočit bydlíka ručně na místě – v kopci a měkkém terénu bez moveru nic moc, ale nakonec se vše podařilo…Takže shrnuto sečteno – místo hezké, klidné, jen je třeba věnovat trochu víc času jeho úpravě a údržbě. Použili jsme k přespání při cestě ze zahraničí, prošli nejbližší okolí, ale asi by to bylo spíš na kolo…Ps. a od tří ráno řádil nějaký místní kohout….ale ten k vesnici patří… :-)<br>
Reakce majitele: děkuji ,že jste si udělal čas na zhodnocení mého pozemku a především ,že jste si ho vybral pro kempování. O špatné příjezdové cestě vím a napravím ji .Děkuji také na upozornění o malé vysekané ploše ,některé věci mi jako cestovateli se stanem nedocvaknou.Doufám ,že jestli si příště opět vyberete můj pozemek bude vše už v pořádku. Přeji pěkný den.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem